forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Recite mi šta da citam...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 15:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
jasa jel skupljas okruzen mrtvima? gdje si ga nabavio???

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 15:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
tj gdje si ih nabavio?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/03/2006 : 15:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
imaš u adnanovoj tuzlanskoj radnji sve brojeve i u kompletu ipojedinacno ako hoceš možeš naruciti poštom

homos homini lupus
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 14/03/2006 : 16:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

Ono što ti preporucujem prije svega je Sandman, ali po mogucnosti na engleskom ako budeš u mogucnosti, u prijevodu se puno toga gubi. 100 bullets su ti izvrsna kriminalisticka saga, a ako ti se svida taj žanr možeš pogledati i puno lakše nabavljivog Torpeda. I za kraj, kako si spomenuo da ti se svidaju X-men pokušaj doci do Claremontove Dark Phoenix Sage..Definitivno najbolji X-men ikad
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/03/2006 : 16:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ne znamn kako možete citai americke herojske stripove oni prije soidermani i x meni ono samo se leše ne znaš ko pije ko placa ni o cemu se uopšte radi

homos homini lupus
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 16:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

ne znamn kako možete citai americke herojske stripove oni prije soidermani i x meni ono samo se leše ne znaš ko pije ko placa ni o cemu se uopšte radi

homos homini lupus

jasa, šta imaš iz bosanskog? Ovo te ozbiljno pitam.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 16:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
" imaš u adnanovoj tuzlanskoj radnji sve brojeve i u kompletu ipojedinacno ako hoceš možeš naruciti poštom"

ubuduce mozes ih uzimati kod mene s obzirom da su originalne dekarine cijene

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 16:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
i btw procitaj post prije nego sto ga otkucas ili ga bar pazljivije kucaj. ovo me podsjeca na kolekcionara aka hamzu ...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
963 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 14/03/2006 : 16:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by verter

" imaš u adnanovoj tuzlanskoj radnji sve brojeve i u kompletu ipojedinacno ako hoceš možeš naruciti poštom"

ubuduce mozes ih uzimati kod mene s obzirom da su originalne dekarine cijene

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



Omere, jel imas 6-icu i 7-icu? Ako ne, mozes li mi javiti kad ih dobijes, posto sam se "navukao", a ne cita mi se sken?

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/03/2006 : 16:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ne kupujem ja okružen mrtvima al sam procitao onaj besplatni na imageu i svidio mi se

homos homini lupus
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 14/03/2006 : 17:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Obi moja preporuka je da chitas onaj zanr koji ti se najvishe svidja, evo tu je navedena masa stripova, ti odluchi da li volis ultranabildovane makljaze Marvelovih i ostalih americkih crtacha, ili si vishe zainteresovan za "perverzne/lude" japance, eventualno da ako te zanima evropski strip
ima mnogo toga pocevsi od Talichnog,Corta preko Korrigansa...Ti odluchi sam. Ako te zanima manga moja preporuka je serijal Hellsing uradjen kao manga od 7delova. Fenomenala crtez, a za prichu ne znam. Pravi japanski horor.

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 17:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"Omere, jel imas 6-icu i 7-icu? Ako ne, mozes li mi javiti kad ih dobijes, posto sam se "navukao", a ne cita mi se sken?"

sedmicu imam ali sesticu mi jos nije I@#$@!)@_##!! poslao dekara

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/03/2006 : 17:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
meni hellsing nije toliko dobar. imam prvih 6 trejdova i mogu reci da sam ih narucio sa velikom zeljom da sto prije procitam, ali nakon citanja nisam bio bas toliko odusevljen. na trenutke mi se cinio fenomenalan a na trenutke sranje, narocito kada kohta pocne srati sa onim sega crtezom klasicnim za "duhovite" japance(ne mogu se sada tacno sjetiti kako se zove taj geg crtez). ali bez tih "izleta" crtez je odlican. jos kad alucarda samog nacrta uhhhh

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12898 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/03/2006 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

ne znamn kako možete citai americke herojske stripove oni prije soidermani i x meni ono samo se leše ne znaš ko pije ko placa ni o cemu se uopšte radi



Eh, upravo tako sam i ja razmišljao kad sam prvi put procitao par svešcica. Al vjeruj mi, nije to neki problem, jerbo kasnije kad procitaš hrpu svešcica dogodi se da te jednostavno storyline totalno zaokupi, a detalje pamtiš same od sebe. Ni sam ne skužiš, a vec možeš nabrojat sva tri Robina zaredom, lako kao da piješ cašu vode. Ajd, usrana usporedba, al poslužit ce.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 15/03/2006 : 02:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
sjetio sam se kako se zove onaj geg crtez u mangama...super d i jos nesto, JA GA MRZIM

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/03/2006 : 17:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja ti preporucujem Asterixa i Talicnog i Biser stripove:)

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/03/2006 : 16:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Kornboy

Hehe, meni je to bas super, najcesce :))
Enivej, nisam citao Hellsing mangu, ali sam gledao anime i ostao ravnodusan.

[28:06:48:12]



same here glede Hellsinga! Mene je štoviše dodatno iritiralo opetovano ponavljanje jednih te istih sekvenci. Kraj? Radnja odugovlaci da bi kraj bio puf paf...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/03/2006 : 18:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
joj nabavio sam stotine GB anima i nemam vremena nijednu da pogledam

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/08/2007 : 23:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Prije samo godinu i pol pitao sam što cu citati, a sada cu ja malo mudrovati...
Ovo je upuceno uglavnom onima koji nikako da se maknu od Bonelija (kojemu svaka cast, ali ima i drugih stripova). Zadržat cu se samo na onima na lokalnim narjecjima... Dakle, 10 prijedloga za procitati, ako vec niste (in random order):

Usagi Yojimbo - remek djelo nepodnošljive lakoce citanja
Sillage-Brazda - lijepo i šareno
Metabaruni - fantastika i humor, strip koji necete zaboraviti
Comanche - jedan lijep opuštajuci western
Docteur Mystere - ovaj strip ima ono "nešto" što vam stalno drži osmijeh na licu
Korrigans - za sada bez nastavka, ali vrijedi vidjeti samo zbog crteža (bolje reci slikanja)
Corto Maltese - za one koji žele znati više o svijetskim dešavanjima pocetkom 20 stoljeca (Prat vas majstorski vraca u taj period)
Bleksed - dobra prica, fenomenalan crtež
300 - apsolutno remek djelo cuvenog Millera
Tamo gde pogled ne dopire - iskusite ovu toplu ljudsku pricu dok vam oci miluju krasni primorski predjeli

Na moju sramotu, imam o ormaru još puno kvalitetnih stripova koje zbok konstantnog manjka vremena nisam stigao procitati (npr. Sambrovi, Inkal-Mladost, Nepobedivi/Okružen mrtvima, Petar Pan, Ratnici sa Akbara, Tajna povijest, Grunge Genetika...) Doduše, nije mi žao jer ono prvo citanje i oduševljenje mi tek predstoji i siguran sam da ce mi se ti stripovi svidjeti. Baš sutra imam vremena. Mislim da cu citati Inkala...A šta cete vi?

Attachment leeds to jealosy. The shadow of greed that is...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 21/08/2007 : 08:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
NOW you finaly become a jedy-warrior my young paddawane...

Kako sam istrošio sve zalihe novih stripova razmišljam da malo obnavljam Metabarone...

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000