forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Recenzija Totove knjige
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 15/03/2006 : 09:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Prozirni, svaka cast za zadnju recenziju. Ako ima neki Martijevac koji je nije još procitao - brzo na Recenzije!

Pri citanju Martija retko se ozbiljno udubljujem u tehnicke detalje price (pretpostavljam i vecina Martijevaca), tako da verujem da niko od forumaša do sada nije primetio Castellijevu "precesionu" grešku. Ovu epizodu sam zadnji put citao pre najmanje 10 godina i tvoja recenzija je pravi povod da je ponovo uzmem u ruke. Secam se samo da me je tada oduševilo Castellijevo povezivanje Atlantide, Tarota i porekla Cigana.

Još jednom sve pohvale za trud koji ulažeš oko recenziranja Martija.

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 15/03/2006 : 12:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
Moram se pridruziti, ovoj cestitki, stvarno fenomenalno odradjena recenzija. Bravo @senko!

Halo Bing, kako brat?
Cijena prava sitnica!

www.marketing2510.blog.com
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 15/03/2006 : 12:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
i meni je dobra recenzija!

////////////////////////////////////////////////////////
http://www.mojradio.com/discobooom/
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/03/2006 : 12:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hvala momci. Nisam navikao da se na forumu otvaraju topici s ovom vrstom kritika apropo mojih recenzija;-)

>Bravo @senko!
Sto sam, bre, majmun?:-o)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 15/03/2006 : 13:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Hvala momci. Nisam navikao da se na forumu otvaraju topici s ovom vrstom kritika apropo mojih recenzija;-)

>Bravo @senko!
Sto sam, bre, majmun?:-o)



Ne, taj cudni znak "@" što ga je upotrebio znaci "prozirna"...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000