forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Zagor Extra - Bijes ratnika Osaga
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 17/03/2006 : 01:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
...nedodirljivi ste!
Go to Top of Page

Vili Garvin
New Member

Serbia
178 Posts

Member since 14/07/2004

Posted - 17/03/2006 : 10:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vili Garvin a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

dobro, sad kad smo 63 puta utvrdili da nije doša na kioske, može li netko nešto reci o prici
ja mislin da ce ovo biti opet na isti kalup, onog tipa "opet zagor protiv neke skupine indijanaca"pomalo je to dosadilo.
a ni naslovnica nije ništa posebno

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Nije grupa indijanaca vec grupa belaca(mocni bogataš i njegov sin)a indijanci su žrtve,da ti ne prepricavam ostatak.Za mene dobra prica.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 17/03/2006 : 11:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

Novi Zagor extra!!!!!!Woooooooo-Hoooooooooooo!!!!!Evo sad kao da sam u nebesima.Vikend mi se bliži a mene cekaju Mali Rendžer,Mark,i neki stari strip od Zagora koji ce mi posuditi prijatelj kojeg još nisam citao a onda v ponedeljak iden u Hrvatsku po novog extra,valjda ce dotada vec biti na kioscima pa da se ne vozim badava i trošim benzin.Samo tako naprijed!!!!!!!



Zar ti nije bliže Italija?Tamo nabaviš epizode koje ce izaci u Hrvatskoj za cca 4 i pol godine.
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 16:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Pa i nije!Bliže mi je Hrvatska ali svejedno ipak mi je bliže jezik,o talijanskom jeziku ne znam više od Pizza,Spagheti,Juventus,Inter,Grazie,Zambrotta,i to je to
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/03/2006 : 17:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

Pa i nije!Bliže mi je Hrvatska ali svejedno ipak mi je bliže jezik,o talijanskom jeziku ne znam više od Pizza,Spagheti,Juventus,Inter,Grazie,Zambrotta,i to je to



Sicilia , Mafia....

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 19:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Pa dobro znam i to ali to pricam samo kada sam ljut
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/03/2006 : 19:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

Pa dobro znam i to ali to pricam samo kada sam ljut




"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 20:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pregledavajuci original naslovnice, cak sam uspio pokupiti po koju talijansku rijec. Dosta naslovnica mogu prevesti iako nemam blage s talijanskim. Vjerovatno je u pitanju intuitivan jezik koji se lako nauci...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 17/03/2006 : 21:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
odlicno. samo nek pice sa zagorom

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 22/03/2006 : 19:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
I NAPOKON JE DOŠAO I DO NAS OBICNIH SMRTNIKA NA KIOSKE!

Is it me or is it shadows there are dancing on the walls!?
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 22/03/2006 : 19:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
super za mene, ali nesuper za moj novcanik:(
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2006 : 20:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by Obi-wan

Pregledavajuci original naslovnice, cak sam uspio pokupiti po koju talijansku rijec. Dosta naslovnica mogu prevesti iako nemam blage s talijanskim. Vjerovatno je u pitanju intuitivan jezik koji se lako nauci...

talijanski se lako da skužit ali mu gramatika i nije baš lagana

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/03/2006 : 20:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
i kakvi su utisci o novom extra zagoru? cudi me da niko nije posebno komentirao "samuraje"...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 22/03/2006 : 21:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

i kakvi su utisci o novom extra zagoru? cudi me da niko nije posebno komentirao "samuraje"...



"Samuraji" su osrednji, a u novom Bijesu Osaga najbolje izgleda crtež, ali još nisam citao, samo prolistao.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/03/2006 : 21:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
osrednji kažeš? kod nas su tek neki dan izašli, pa razmišljam da li da kupim ili ne, jer nisam citao to "dnevniku".
Go to Top of Page

Kuna
New Member

Croatia
197 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 22/03/2006 : 21:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kuna a Private Message
Meni je ova epizoda sasvim ok.
Vec sam i zaboravio kako završava. Davno je to bilo .
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

i kakvi su utisci o novom extra zagoru? cudi me da niko nije posebno komentirao "samuraje"...



Fenomenalna epizoda,ta samurajska ludacka uvjerenja odlicno su prikazana,posebno na kraju Minamotovim "harakirijem" i Zagorovim oslobadanjem dvojice preostalih živih razbojnika,krvi je bilo i previoše u Darkwoodu.Na pocetku misliš da je Fergusson(zanimljivost:isto tako zove se i desna ruka pukovnika Aleca Wallacea iz Crnog broda i Božice mjeseca) tipicni Zagorov prijatelj iz Darkwooda poput raznih trapera i vojnika no ispostavi se da je zapravo beskrupulozni gad,i to isto malo iznenadi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by I like girlz

i kakvi su utisci o novom extra zagoru? cudi me da niko nije posebno komentirao "samuraje"...



Fenomenalna epizoda,ta samurajska ludacka uvjerenja odlicno su prikazana,posebno na kraju Minamotovim "harakirijem" i Zagorovim oslobadanjem dvojice preostalih živih razbojnika,krvi je bilo i previoše u Darkwoodu.Na pocetku misliš da je Fergusson(zanimljivost:isto tako zove se i desna ruka pukovnika Aleca Wallacea iz Crnog broda i Božice mjeseca) tipicni Zagorov prijatelj iz Darkwooda poput raznih trapera i vojnika no ispostavi se da je zapravo beskrupulozni gad,i to isto malo iznenadi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


moga bi ti Crni brod recenzirat

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by I like girlz

i kakvi su utisci o novom extra zagoru? cudi me da niko nije posebno komentirao "samuraje"...



Fenomenalna epizoda,ta samurajska ludacka uvjerenja odlicno su prikazana,posebno na kraju Minamotovim "harakirijem" i Zagorovim oslobadanjem dvojice preostalih živih razbojnika,krvi je bilo i previoše u Darkwoodu.Na pocetku misliš da je Fergusson(zanimljivost:isto tako zove se i desna ruka pukovnika Aleca Wallacea iz Crnog broda i Božice mjeseca) tipicni Zagorov prijatelj iz Darkwooda poput raznih trapera i vojnika no ispostavi se da je zapravo beskrupulozni gad,i to isto malo iznenadi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


moga bi ti Crni brod recenzirat

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Iman u planu i to i Kraljicu Mrtvog grada i Zemlju slobode,pa da se kompletiraju africke epizode

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
odlicno!

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 22/03/2006 22:50:17
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 23/03/2006 : 14:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

osrednji kažeš? kod nas su tek neki dan izašli, pa razmišljam da li da kupim ili ne, jer nisam citao to "dnevniku".



Ja ti predlažem da kupiš
Nije nešto specijalno ali bilo je i gorih.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/03/2006 : 17:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

osrednji kažeš? kod nas su tek neki dan izašli, pa razmišljam da li da kupim ili ne, jer nisam citao to "dnevniku".




samuraji su osrednji,ova sad epizoda je puno bolja ,baren meni.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000