forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Molim procjenu vrijednosti!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 20/03/2006 : 01:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Imam dakle brojeve Zlatne serije:95,96,97,98 i 99. To je pet epizoda Komandanta Marka.Stripovi su uvezani u knjigu i naravno nemogu se odvojit. Inace su su glanceri, potpuno ravni niti jednoga uha itd.
Posto se bas ne kuzim u cijene zanima me koliko vrijedi ta knjiga sa tih 5 brojeva i koliko bi mogao na aukciji dobiti za doticnu.

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 20/03/2006 : 02:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
ne razumem se bas, ali mislim da ne mozes da dobijes nesto mnogo para, mozda izmedju 20-30, mozda da nisu uvezani bi mogao i vise a izvuces


________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/03/2006 : 10:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
frka je to sto su ti uvezani, ako je to fino uradjeno mozda i nadjes nekog koga to zanima...

ZAGOR PRICA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 20/03/2006 : 14:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
haj ti raci svoju cijenu pa cemo se mi dogovoriti

mijenjam teglu ajvara za kucu na havajima
...voli vas sve jedan tipican bosanac...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2006 : 14:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
stavi na asukcije , pa ceš videti :)

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 20/03/2006 : 16:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
hehhee...
ma ne zelim prodavat za neku smjesnu cijenu... necu se na tome obogatit a nisam niti kruha gladan... Tak da mi nije panika za prodat. A sa druge strane ako bi mogo dobiti neku postenu lovu onda bi ih dao, tako da me zanima koliko to vrijedi
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2006 : 16:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Imam ja prvih 60 Markova, glanceri, samo nemaju dodatke (tajanstveni alan ili tko vec),
nemaju zadnju stranu jer su svi bili pripremljeni za koricenje, koliko vrijedi?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 20/03/2006 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
moji imaju i dodatke i zadnju stranu :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2006 : 17:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by Dado

Imam ja prvih 60 Markova, glanceri, samo nemaju dodatke (tajanstveni alan ili tko vec),
nemaju zadnju stranu jer su svi bili pripremljeni za koricenje, koliko vrijedi?

ništa

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2006 : 17:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

moji imaju i dodatke i zadnju stranu :)



ako baš želiš vidit koliko ceš dobit stavi na aukcije.to je najmjerodavnije

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/03/2006 : 17:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Imam ja prvih 60 Markova, glanceri, samo nemaju dodatke (tajanstveni alan ili tko vec),
nemaju zadnju stranu jer su svi bili pripremljeni za koricenje, koliko vrijedi?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Stvarno?
Ljudi bi se ubili za takve glancere, naravno s svim stranicama .

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2006 : 18:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 20/03/2006 : 19:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...


to je kao cevapi bez luka


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/03/2006 : 19:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

hehhee...
ma ne zelim prodavat za neku smjesnu cijenu... necu se na tome obogatit a nisam niti kruha gladan... Tak da mi nije panika za prodat. A sa druge strane ako bi mogo dobiti neku postenu lovu onda bi ih dao, tako da me zanima koliko to vrijedi


Evo odmah cu ti reci. Nit ceš se obogatiti nit ceš dobiti poštenu lovu. Možeš dobiti samo neku sicu i to upravo iz razloga što se netko sjetio genijalne ideje da ih uvezuje u jednu knjigu. To jednostavno kod vecine ne prolazi. Šansa da dobro prodaš uvijek postoji, dogadale su se i cudnije stvari, ali ta šansa je mala.

Obi-wan-kenobi@inet.hr

Edited by - Obi-wan on 20/03/2006 19:32:09
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/03/2006 : 19:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Dado

Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...


to je kao cevapi bez luka


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Tko jos jede cevape sa lukom...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 20/03/2006 : 19:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Dado

Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...


to je kao cevapi bez luka


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Tko jos jede cevape sa lukom...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Tko jos jede cevape

markolar
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2006 : 19:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Dado

Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...


to je kao cevapi bez luka


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Tko jos jede cevape sa lukom...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Tko jos jede cevape

markolar

ja obožavam cevape

Idem daleko.Tako daleko...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/03/2006 : 20:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Dado

Pa ima sve stranice ali nema dodatke (a tko jos cita Roki Dzoa) i straznju koricu...


to je kao cevapi bez luka


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Tko jos jede cevape sa lukom...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Tko jos jede cevape

markolar



na prvo pitanje je odgovor ja, a na drugo bih se samo nadovezao sa ... kad su tu pljeske!

ZAGOR PRICA...
all_boom@hotmail.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2006 : 20:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by Dado

Imam ja prvih 60 Markova, glanceri, samo nemaju dodatke (tajanstveni alan ili tko vec),
nemaju zadnju stranu jer su svi bili pripremljeni za koricenje, koliko vrijedi?


stavi to na aukcije i uz njih napiši "oguljeni rariteti"

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2006 : 21:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
sve to Ludens ponavlja od prvog marka pa na dalje, evo prvih 15 vec reprizirano, tako da mislim da je to ok za one koji ne mogu kupiti te stare brojeve :)
naravno bolje su pljeskavice, ali cevapi imaju posebnu draž.

Idem daleko.Tako daleko...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000