forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor ipak prezivljava...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/03/2006 : 14:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Kuna

Ja se slažem sa DeeCay-em.
Najveci problem Zagora jesu crtaci i trebali bi se odluciti za najbolja dva tri crtaca i s njima pregurati slijedecih 20-30 godina . Što se tice imena crtaca ne ulatim u to mislim da je situacija dosta jasna po tom pitanju.
Šalu na stranu, takva situacija prema mojem mišljenju zbilja ne koristi stripu.

Trebali bi naci možda neke malo manje popularne i mlade likove pa da na njima prave poligon za testiranje.
Hm možda zvucim prekriticno .



Opet se slažeš samnom Ljudi ce pomisliti da smo sklopili neki pakt o bezuvjetnom slaganju

No ja govorim o tome da vecina preferira te stare crtace a na njima leži opstanak Zagora. Ali meni se svidaju i novi, primjerice Chiarolla i ostali jer ubacuju male promjene u vec ustaljene tehnike...


Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 27/03/2006 14:39:56
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/03/2006 : 19:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Kuna

Ja se slažem sa DeeCay-em.
Najveci problem Zagora jesu crtaci i trebali bi se odluciti za najbolja dva tri crtaca i s njima pregurati slijedecih 20-30 godina . Što se tice imena crtaca ne ulatim u to mislim da je situacija dosta jasna po tom pitanju.
Šalu na stranu, takva situacija prema mojem mišljenju zbilja ne koristi stripu.

Trebali bi naci možda neke malo manje popularne i mlade likove pa da na njima prave poligon za testiranje.
Hm možda zvucim prekriticno .



Opet se slažeš samnom Ljudi ce pomisliti da smo sklopili neki pakt o bezuvjetnom slaganju

No ja govorim o tome da vecina preferira te stare crtace a na njima leži opstanak Zagora. Ali meni se svidaju i novi, primjerice Chiarolla i ostali jer ubacuju male promjene u vec ustaljene tehnike...


Wealth beyond measure, outlander...


a vidiš, za razliku od tebe dosta njih ne voli Chiarollu sudeci po recenzijama i postovima na forumu...i ja sam u toj skupini.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Dobro je da ima šta više crtaca,tako se izbjegava monotonija,razni stilovi crtaca unesu svježinu u serijal i baš zato mi nijedan crtac nije užasan,i Chiarolla mi je baš zakon,tip ima svoj stil koji malo lici na škrabotine pa ga ljudi ne vole ali u biti je to poseban stil po kojem je prepoznatljiv,nije lako razvit svoj stil i zato mi je Verni slab na tom polju,potpuno je kopira Ferrija a to ja baš ne cijenjin,bolje je imat svoj stil po kojem ceš bit prepoznatljiv,pa makar ga mnogi zbog toga mrzili.Della Monica je primjerice uspio razviti svoj stil i opet ostati medu omiljenijim crtacima medu publikom,e to je uspjeh

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 20:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Verni je samo blida kopija Ferrija.bolje mu je da razvije neki svoj stil.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Tako je,jaki,možda bude dobar jedino ka zamjena kad nam se Ferri povuce,ali mislin da ce se onda polako i cili strip serijal o našem Darkwoodskom junaku pocet gasit

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 20:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Zagor se nece ugasiti sve dok Bonelli može zaradivati novce na njemu.Kad ne bude mogao više zaradivati može ga prodati nekoj drugoj izdavackoj kuci ili povremeno izbacivati specijalce kao šta je bilo s Markom.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
a nekako je tužno pomislit na to je li

homos homini lupus
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ma šta dulje to bolje,ali velik ce bit gubitak kad više ne bude dobrih starih Ferrijevih naslovnica i sigurno ce se odrazit na prodaju,znan da san malo pesimisticne prognoze,ali ipak se nadan da ce nas verni spasit,tu jedino može imat vrijednosti.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ma nikoi ne može ferrija zamijenit meni su njegove naslovnice najdraže

homos homini lupus
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 20:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

ma nikoi ne može ferrija zamijenit meni su njegove naslovnice najdraže

homos homini lupus



Eto o tome govorin,zamisli kad ih više ne bude

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 21:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ferri je stvorio graficki izgled Zagora,ali to ne znaci da nece imati ko
da ga dostojno zamjeni na naslovnicama.Pogledajte primjer Texa:Galep-Villa.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Villa extra odgovara texu al su meni opet draže ferrijeve zagorove naslovnice iako su villine realniji i graficki puno bolje uradene

homos homini lupus
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ja i dalje mislin da bi nakon Ferrija naslovnice ipak triba crtati Della Monica
(za Vernija ne znan kako crta,još nisan vidio to cudo)

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Pa kažen da Verni može,nisan siguran za druge crtace zbog prerazlicitog stila,ali opet,Villa se idto dosta razlukje od Gallepa,stoga,sve je moguce...

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

ja i dalje mislin da bi nakon Ferrija naslovnice ipak triba crtati Della Monica
(za Vernija ne znan kako crta,još nisan vidio to cudo)

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




baš san i ja razmišlja kako bi to pasalo Delli Monici,tribalo bi to svakako vidit,posli Vernija on je odma na mojoj listi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 21:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
[URL=http://imageshack.us][/URL]
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 21:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
taj bi moga radit korice:Marco Orrelli
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Može stat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2006 : 21:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
prolazi

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9370 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/03/2006 : 22:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Ma kakav Marco Orrelli, to je crtež MARCA TORRRICELLIA.Pogledaj bolje potpis!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/03/2006 : 00:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
je u pravu si.nisam dobro gleda.sramim se.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/03/2006 : 03:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I ja bih rekao da je to bio Toricelijev crtez, makar po secanju, iako je sasvim atipican za Toricelija. I ja mislim da bi Verni bio najbolji za naslovnice, iako bi ustvari najbolje bilo da Verni uradi olovku, a da ga tusira Villa
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/03/2006 : 03:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Kuna

Ja se slažem sa DeeCay-em.
Najveci problem Zagora jesu crtaci i trebali bi se odluciti za najbolja dva tri crtaca i s njima pregurati slijedecih 20-30 godina . Što se tice imena crtaca ne ulatim u to mislim da je situacija dosta jasna po tom pitanju.
Šalu na stranu, takva situacija prema mojem mišljenju zbilja ne koristi stripu.

Trebali bi naci možda neke malo manje popularne i mlade likove pa da na njima prave poligon za testiranje.
Hm možda zvucim prekriticno .



Opet se slažeš samnom Ljudi ce pomisliti da smo sklopili neki pakt o bezuvjetnom slaganju

No ja govorim o tome da vecina preferira te stare crtace a na njima leži opstanak Zagora. Ali meni se svidaju i novi, primjerice Chiarolla i ostali jer ubacuju male promjene u vec ustaljene tehnike...


Wealth beyond measure, outlander...

Cuvajte se martovskih ida Paktovi znaju da padaju bas 27 marta

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/03/2006 : 04:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa, vec je 28.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/03/2006 : 04:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
DeeCay je postao 27mog;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000