forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NAPOKON!KAPETAN MIKI HC!I
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/04/2006 : 09:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).


sicaš se ti jednog zimskog dana,cini mi se prije 10. miseca,sidija si na stupu za rasvjetu,citao si hc zagorapa di cu se toga sicatine virujem,nisam bio subotom na rivi ima sto godina,pogotovo ujutro!

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 10:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).


sicaš se ti jednog zimskog dana,cini mi se prije 10. miseca,sidija si na stupu za rasvjetu,citao si hc zagorapa di cu se toga sicatine virujem,nisam bio subotom na rivi ima sto godina,pogotovo ujutro!

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



Jebiga onda,i ja znan upast s blesavin pitanjima,ka i kad san pita dcopica je li bija na audiciji na Supernovoj

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 01/04/2006 : 11:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

kapetan miki u hc izdanju
opširnije iza 12 sati!





Sve najbolje za 1.april

Porter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/04/2006 : 11:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[quote]Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).

ne daj se globo ! oce te uvjerit u nešto šta se nije dogodilo da te izludi

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 11:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

[quote]Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).

ne daj se globo ! oce te uvjerit u nešto šta se nije dogodilo da te izludi

inner fear your worst enemy



Ne,to je stvarno istina,onda onaj tip šta je sidija na klupi lici pun k**** na globinja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/04/2006 : 11:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zar se više covik ne smi ni klonirat da ga ne napadaju po forumu???


inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 11:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zar se više covik ne smi ni klonirat da ga ne napadaju po forumu???


inner fear your worst enemy



Ne Ako se zapazila jedna ovca,onda ce se zapazit i naš moderator

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 11:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Još par minuta,pa ce se oglasit šaljivac

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3837 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 01/04/2006 : 12:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by lwood

[quote]Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).

ne daj se globo ! oce te uvjerit u nešto šta se nije dogodilo da te izludi

inner fear your worst enemy



Ne,to je stvarno istina,onda onaj tip šta je sidija na klupi lici pun k**** na globinja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Šta globinjo izgleda ka k....? (šala mala)

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 12:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by lwood

[quote]Originally posted by vice

Ej,da te nešto pitan,sicaš li se možda jednog sunacnog subotnjeg dana kad si sidija na klupi na rivi,bilo je to i prije Božica cini mi se,i kad si vidija nekog mojih godina sa stripon u ruci kako prolazi(strip je bija Božica mjeseca,dakle 10.misec)?Pitan te to jer san to bija ja,a meni se ucinilo da si ono na klupi bija ti(ne pokušavan te sad izludit,ozbiljno pitan,ne znan zašto nisan prije).

ne daj se globo ! oce te uvjerit u nešto šta se nije dogodilo da te izludi

inner fear your worst enemy



Ne,to je stvarno istina,onda onaj tip šta je sidija na klupi lici pun k**** na globinja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Šta globinjo izgleda ka k....? (šala mala)

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!



A di je,prošlo je desetak minuti,ne oglašava se

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 01/04/2006 12:16:11
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/04/2006 : 12:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
mecena iz praga je zgrožen vašim postovima,tako da je odustao od ove zamisli...mislio je da ce naici na odobravanje,ali ovako nešto nije mogao ni zamisliti...SRAMITE SE SVI

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/04/2006 : 12:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
vatranj gavpor doo

dobio sam par mailova(necu ih imenovati) i svi pitaju šta znaci ovo ime...ajde vice,odgovori ljudima

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!

Edited by - globinjo on 01/04/2006 12:18:40
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 12:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

mecena iz praga je zgrožen vašim postovima,tako da je odustao od ove zamisli...mislio je da ce naici na odobravanje,ali ovako nešto nije mogao ni zamisliti...SRAMITE SE SVI

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



SRAMI SE TI,NANOSIŠ NAM DUŠEVNE BOLI

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 12:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

vatranja gavpor doo

dobio sam par mailova(necu ih imenovati) i svi pitaju šta znaci ovo ime...ajde vice,odgovori ljudima

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



A zašto bi ja to triba znat,tvoje mracne kutke mozga samo ti znaš.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26669 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/04/2006 : 12:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
prvog travnja doo
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2006 : 13:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

prvog travnja doo



prvogA travnja

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/04/2006 : 14:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Aprililililililili!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ovo ustvari ma koliko i bila prvotravanjska/prvoaprilska šala ipak je i potiha želja mister globinja)
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 02/04/2006 : 13:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Cuo sam da krece od "mackove bande"?:)
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 02/04/2006 : 14:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ajd prode prvi, sad ce prestat s tim Miki hc

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/04/2006 : 15:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
moglo bi se obrisat ovo

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/04/2006 : 15:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ne volin kad se ijedan topic briše,jer time se briše i dio foruma,ono šta je postovano nek se vidi na forumu,ukoliko krši pravila ili se radi o gluposti ka šta je ode slucaj onda se eventualno zakljuca,ali brisanje ne dolazi u obzir.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/04/2006 : 16:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
moglo bi se pobrisat jer je svrhu imalo samo juce...i to par minuta
al dobro, niko me ne tera da otvaram


deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/04/2006 : 16:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

i kaj, sad bu jadni kapetan miki bil obucen kak cehinja


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."



ko hajdukovac

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 02/04/2006 : 21:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
onda se mora zvat Kapetan Niko


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 02/04/2006 : 21:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Eventualno Kapetan Mikula Mali!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000