forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 price o divljem zapadu(storie del west)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Vorador
Senior Member



Croatia
1582 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 02/04/2006 : 12:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by jang

izašla je cjela serija (37 komada)... cjena od 3 evra nije previsoka, jer imaš po dve ili cak tri epizode po broju...

deco klonite se kladionica



Nisam baš siguran. Cini mi se da im cijena nije bila niža od 40 KN





moraš doci bliže izvoru. ovdje ti je barem još neko sjeo na cjenu. I kod nas se prodaju po 5 evra. Ali mi sa sajta smo se skupili, narucili vecu kolicinu stripova iz AF striparnice i cjena PSDZ je bila 3 evra po komadu. (ukljucujuci prevoz). a nije ni AF izvor (verovatno)

deco klonite se kladionica



Eh, jbg nisam na vrijeme mislio o tome. Sad mi se baš i neda nabavljati neke ubitacno skupe komplete i još ktome pirate.


Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 02/04/2006 : 13:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
Meni lichno, PSDZ mi se svideo dok se nije pojavio Bill Adams. Posle toga...

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/04/2006 : 13:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by zeraprinc

Meni lichno, PSDZ mi se svideo dok se nije pojavio Bill Adams. Posle toga...



..sam prestao sa kupovinom tako da imam samo par prvih brojeva.Ispocetka sa McDOnaldom je strip bio stvarno zanimljiv ali Bill Adams mi se nikako nije svidio.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 02/04/2006 : 13:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Baš bih volio Storiu u Libellusovom izdanju.Mljac! Markose,koje izdanje si ti nabavio? Cijena?
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 02/04/2006 : 13:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
E, tu se apsolutno slazem. Shteta shto je McDonald kratko trajao, a i Sikaveha je bila mnogo slatka. ;0}

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/04/2006 : 13:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Baš bih volio Storiu u Libellusovom izdanju.Mljac! Markose,koje izdanje si ti nabavio? Cijena?


Reprint, 75 brojeva, 135 Eura.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 02/04/2006 : 13:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
pirat je iz novog sada
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/04/2006 : 14:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by zeraprinc

E, tu se apsolutno slazem. Shteta shto je McDonald kratko trajao, a i Sikaveha je bila mnogo slatka. ;0}




Je.A ona prva epizoda sa ekspedicijom na zapad kad Bret crta mape novih krajeva je ludilo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
505 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 02/04/2006 : 19:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message
Storia del West se može shvatiti i kao Povijest Zapada, tj. Povijest Divljeg zapada (ali i Prica o Divljem zapadu je OK, isti je smisao).
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2992 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 02/04/2006 : 21:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Pridružujem se pohvalama doticnog stripa, imam dvadesetak brojeva i prilicno je dopadljiv. Kupovao bih ga kad bi krenuo...

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/04/2006 : 21:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
prvi put cujem za ovaj strip,ali naslov mi je zanimljiv.je li ovo Bonellijev strip? i ako može,dajte neki link di se mogu vidit naslovnice stripa
i tko su crtaci i scenaristi?

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 02/04/2006 : 21:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Znate sto me cudi oko ovoga?Nedavno sam ponudio na aukcijama kompletnu talijansku seriju Stora del west za 900 kuna i nikome nije bilo zanimljivo(mozda par pogleda)o cemu se radi a sada su odjednom svi popaljeni na to izdanje.U cemu je kvaka?!Blagog pojma!!??
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/04/2006 : 21:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ja nisam vidio, a ionako sam to kupio prije 7-8 mjeseci na eBayu, pa mi nije trebalo

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 03/04/2006 : 01:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Nisam niti mislio na Tebe i na ljude koji znaju sto traze nego na one koji izraze interes za nesto kada netko pokrene razgovor o nekom stripu ili liku.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/04/2006 : 08:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Znate sto me cudi oko ovoga?Nedavno sam ponudio na aukcijama kompletnu talijansku seriju Stora del west za 900 kuna i nikome nije bilo zanimljivo(mozda par pogleda)o cemu se radi a sada su odjednom svi popaljeni na to izdanje.U cemu je kvaka?!Blagog pojma!!??


relativno malo ljudi poznaje tu seriju i kupovalo bi je...
relativno malo ljudi prica talijanski i kupuje njihove stripove...
verovatno je tu kec

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 03/04/2006 : 10:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Markos, ti si obecao da ces napisati tekt o Pricama o Divljem zapadu?...
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 03/04/2006 : 10:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Iskreno se nadam da ce Tim i Dasti zaziveti. Meni je to jedan od omiljenih Bonellijevih stripova. Nazalost, kod nas nikad nije imao nikakav tretman, kod Dnevnika je izlazio bez ikakvog reda, malo u LMS, malo u ZS, nekad kao glavni, nekad kao sporedni strip, epizode bez ikakvog reda, pa onda visegodisnja pauza... slicna sudbina kao PSDZ. Stvarno bih to voleo videti, makar kao ovaj pirat PSDZ. Protiv sam pirata, ali onih koji piratizuju nesto sto vec postoji, pa ja fazon samo sto imaju nizu cenu i kvalitet izdanja. Medjutim, ovde se radi o stripovima koje ne bismo imali nikad prilike ni da vidimo ni da citamo da nije pirata. A mozda ce i ovi pirati naterati izdavacke kuce da izdaju i ono sto nije toliko isplativo ili je teski mainstream. Ura za Tima i Dastija (ako je istina)

quote:
Originally posted by zeraprinc

Tim i Dasti? Da li je moguce da ce ponovo zaziveti. Mislio sam da sam ja jedini ko ih skuplja.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/04/2006 : 11:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Markos, ti si obecao da ces napisati tekt o Pricama o Divljem zapadu?...


Da, kad procitam cijeli serijal.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/04/2006 : 11:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Iskreno se nadam da ce Tim i Dasti zaziveti. Meni je to jedan od omiljenih Bonellijevih stripova. Nazalost, kod nas nikad nije imao nikakav tretman, kod Dnevnika je izlazio bez ikakvog reda, malo u LMS, malo u ZS, nekad kao glavni, nekad kao sporedni strip, epizode bez ikakvog reda, pa onda visegodisnja pauza... slicna sudbina kao PSDZ. Stvarno bih to voleo videti, makar kao ovaj pirat PSDZ. Protiv sam pirata, ali onih koji piratizuju nesto sto vec postoji, pa ja fazon samo sto imaju nizu cenu i kvalitet izdanja. Medjutim, ovde se radi o stripovima koje ne bismo imali nikad prilike ni da vidimo ni da citamo da nije pirata. A mozda ce i ovi pirati naterati izdavacke kuce da izdaju i ono sto nije toliko isplativo ili je teski mainstream. Ura za Tima i Dastija (ako je istina)

quote:
Originally posted by zeraprinc

Tim i Dasti? Da li je moguce da ce ponovo zaziveti. Mislio sam da sam ja jedini ko ih skuplja.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!




To " ovde se radi o stripovima koje ne bismo imali nikad prilike ni da vidimo ni da citamo da nije pirata" vise ne drzi vodu. Tko bi prije 3 godine rekao da ce se pojaviti Marti i Tex giganti, Tex Maxiji, Ken Parker itd itd... Pirati nemaju nikakvu ispriku vise.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 03/04/2006 : 11:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Po meni je nisu i imali,mada sam i sam kupio velik broj piratskih izdanja.Loša izdanja,a enormno skupa!Ali,cini mi se da gube dah.Uskoro ce ispucati Zagora(sad su almanasi u djiru,Mister Noa,Dylana...A onda!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15584 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2006 : 11:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ja imam komplet tih prica sa divljeg zapada i sigurno je taj serial jedan od najboljih piratskih izdanja
moram priznat da sam užival citajuci ga

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/04/2006 : 11:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Po meni je nisu i imali,mada sam i sam kupio velik broj piratskih izdanja.Loša izdanja,a enormno skupa!Ali,cini mi se da gube dah.Uskoro ce ispucati Zagora(sad su almanasi u djiru,Mister Noa,Dylana...A onda!


teško da ce ispucat Zagora jer su vec poceli sa redovnim brojevima koji dolaze za par godina kod Ludensa...
a onda? Markovi Specialci možda? ako se reprinti odlicno prodaju, zašto se nebi specialci koji nisu ni bili objavljeni u EX-YU? Alo Berni, šišaj ih!!

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/04/2006 : 11:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Po meni je nisu i imali,mada sam i sam kupio velik broj piratskih izdanja.Loša izdanja,a enormno skupa!Ali,cini mi se da gube dah.Uskoro ce ispucati Zagora(sad su almanasi u djiru,Mister Noa,Dylana...A onda!



Katastrofalna,osim par njih.Dobar mi je Mr.No - spec.br.1,ono lepse izdanje.
Neke ne mogu da docekam da bacim po izlasku normalnih izdanja - kao npr.team-up Marty-Dylan "Kraj sveta" koji ima toliko konfuzan prevod sa zilion tipfelera da ga je skoro nemoguce procitati.
Zagora i Dilana nisam ni hteo da uzimam jer je ocigledno da ce njih neko vec izbaciti. Mozda bi samo almanahe mogao da uzmem,jer imam utisak da ih niko nece izbaciti(nadam se da gresim).

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 03/04/2006 : 19:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Znate sto me cudi oko ovoga?Nedavno sam ponudio na aukcijama kompletnu talijansku seriju Stora del west za 900 kuna i nikome nije bilo zanimljivo(mozda par pogleda)o cemu se radi a sada su odjednom svi popaljeni na to izdanje.U cemu je kvaka?!Blagog pojma!!??





Ne znam za druge,al kod mene je kvaka da ne znam ni "beknut" talijanski,sto je moras priznat dosta veliki razlog da me ohladi od tvoje aukcije!
To me vec malo radi ocajnim i poceo sam se baviti ozbiljnom mislju da upisem tecaj talijanskog da bar polovim osnove a onda se uz stripove mogu uloviti ozbiljnog "treninga"...

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 03/04/2006 : 20:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

ja imam komplet tih prica sa divljeg zapada i sigurno je taj serial jedan od najboljih piratskih izdanja
moram priznat da sam užival citajuci ga

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




isti slucaj kod mene
to su mi inace jedini pirati i ne žalim
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000