forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Daredevil
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/04/2006 : 20:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
osobno jedan od mojih najdrazih heroja marvel univerzuma.
kompleksna osoba sa vrlo karizmaticnim zivotnim putem ,usudio bi se reci batman na marvelov nacin.
trazi se vase misljenje!!

the chase is better than the catch

Edited by - mr murdoc on 31/07/2006 21:19:29

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2006 : 20:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
da,da,da...ranije mi je bio najnajnajomiljeniji superheroj.
mada odavno nisam citao. film mi je bio inace žešci promašaj, izuzev kostima ;-)

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/04/2006 : 20:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
film je bio ali ovdje je rijec o jednom genijalnom stripu!!

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/04/2006 : 21:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Odlican strip mada san cita samo one iz Sd,ali nema brige,doc ce i on na red inace film je ok,ali kud baš Affleck za DD-a.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 10/04/2006 : 21:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
[quote]Originally posted by vice

Odlican strip mada san cita samo one iz Sd,ali nema brige,doc ce i on na red inace film je ok,ali kud baš Affleck za DD-a.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
[/quote


tražio je da glumi, kao i Cage što glumi Ghostridera

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/04/2006 : 21:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

[quote]Originally posted by vice

Odlican strip mada san cita samo one iz Sd,ali nema brige,doc ce i on na red inace film je ok,ali kud baš Affleck za DD-a.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
[/quote


tražio je da glumi, kao i Cage što glumi Ghostridera

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'


da i h .barry catwoman

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/04/2006 : 22:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Odlican strip mada san cita samo one iz Sd



Jao, ako ti se je svidao DD od Slobodne... ne znam što ti se onda
nebi svidalo
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/04/2006 : 22:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message

[/quote]
da i h .barry catwoman

[/quote]
Nije ona bila loša za Catwoman, vec je sam film katastrofa
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/04/2006 : 22:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by vice

Odlican strip mada san cita samo one iz Sd



Jao, ako ti se je svidao DD od Slobodne... ne znam što ti se onda
nebi svidalo



A šta cu,dobre su mi bile Odmazda(ona s nindžama) i sa onin pticaron,kao se ono zva?,te ona prva kako je nasta ,ostalo ni meni ne valja.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/04/2006 : 23:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Pticar?
Možda Owlmen (Sova)

inace ja san se palio na Daredevila koji je izlazio u Eksu od
Frank Millera.
Izvrsno vodeno, kadrirano, napisano, superiorno režiranje borbi,
dinamika tijela... prava pusica
Rijetko sam nalazio tako nešto dobro
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/04/2006 : 23:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Tako je,Sova,zna san da je neka ptica.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 11/04/2006 : 06:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
FRANK MILLER I BRIAN MICHAEL BENDIS RULES NA DAREDEVILU.

JEDVA CEKAM DA POCNEM CITATI BRUBAKEROVOG I LARKOVOG DAREDEVILA

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2006 : 08:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

Pticar?
Možda Owlmen (Sova)

inace ja san se palio na Daredevila koji je izlazio u Eksu od
Frank Millera.
Izvrsno vodeno, kadrirano, napisano, superiorno režiranje borbi,
dinamika tijela... prava pusica
Rijetko sam nalazio tako nešto dobro





da to je bilo zlatno razdoblje dardevila i ja sam ga citao u eks-u i bio mi je genijalan.

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2006 : 08:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
faza u kojoj su ga radili quesada i palmiotti zajedno sa smithom takoder nije bila losa!

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/04/2006 : 13:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ne znam...ja ga nisam nikad volio. nekako mi je prepatetican lik. jednostavno ne mogu da ga citam. bas sam ne tako davno sa zvelesom usao u raspravu(pa ne znam da li se i moze nazvati rapsravom)o bendisovom daredevilu. natjeracu se jednom da ga pocnem citati pa cu onda vidjeti, mozda promijenim misljenje, ko zna...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 11/04/2006 : 15:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
Millerov Dardevil je definitivno genijalan, kao i Yellow od tandema Loeb/Sale, ali osim toga mi malo steka...

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 11/04/2006 : 15:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Daredevil je junak s kojim imam najviše slicnosti. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/04/2006 : 18:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Daredevil je junak s kojim imam najviše slicnosti. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"


Slijep si i imaš rogove ?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2006 : 20:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Daredevil je junak s kojim imam najviše slicnosti. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"


pravnik si,vodis dvostruki zivot,i oblacis se u latex i kozu???

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26617 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/04/2006 : 20:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Millerov Daredevil mi je najbolji.I to onda kada sam ga citao u EKS-u.U boji mi se manje svida.Sjecam se koliko sam imao muke da ga sakupim i onda da ga posložim kronološkim redom(normalno objavljen je na preskoke,a i preskocene su dvije epizode:171,173.Nisu ni objavljene zadnje epizode(od childs play-a pa do 191).Takoder vrlo dobar je Born again,a svida mi se Elektra lives again(više radi crteža i lijepog kolora Lyn Varley.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2006 : 20:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
da millerova elektra je bila tako sexy i tako ubojita
jedna od mojih najomiljenijih heroina

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26617 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/04/2006 : 20:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
ah da,zaboravija sam Fall from grace od Cicestera i Mc Daniela.Crtež je fenomenalan.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/04/2006 : 20:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
DAREDEVIL



Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/04/2006 : 21:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

ah da,zaboravija sam Fall from grace od Cicestera i Mc Daniela.Crtež je fenomenalan.


E, da, osim ovog Millerovog, citao sam i Fall from grace - izvrsno djelce, stvarno sam guštao citajuci ga

Usput, hvala na informaciji, Jaki!
Poput tebe i ja sam skupljao Daredevila i pokušavao ga složiti po redu, a bome sam ga i ukoricio.
naravno da sam primjetio da neke epizode fale, ali sve do sad nisam znao koje i koliko ih je.
Nevjerojatno je koji kreteni su radili u Eks almanahu, kada ni jedan strip nisu znali posložiti po redu.
Pratio sam ih nekoliko - Daredevila, Spidera, Warlorda, Shang Chia ... i da im ama baš ni za jednog od njih nije palo na pamet da to što izdaju ima neki redoslijed izlaženja
S druge strane, kako su ga izdavali bez ikakvog smisla i redoslijeda cudno da ih nisu i više preskocili ili ponovili više puta koju epizodu.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/04/2006 : 21:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
moguce da je i toga bilo,ali su oni tada uz strip zabavnik bili jedini koji su publicirali superheros¨¨
MA DOBAR JE BIO EKS-ALMANAH

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26617 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/04/2006 : 00:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

[quote]Originally posted by jaki

ah da,zaboravija sam Fall from grace od Cicestera i Mc Daniela.Crtež je fenomenalan.


E, da, osim ovog Millerovog, citao sam i Fall from grace - izvrsno djelce, stvarno sam guštao citajuci ga

Usput, hvala na informaciji, Jaki!
Poput tebe i ja sam skupljao Daredevila i pokušavao ga složiti po redu, a bome sam ga i ukoricio.
naravno da sam primjetio da neke epizode fale, ali sve do sad nisam znao koje i koliko ih je.
Nevjerojatno je koji kreteni su radili u Eks almanahu, kada ni jedan strip nisu znali posložiti po redu.
Pratio sam ih nekoliko - Daredevila, Spidera, Warlorda, Shang Chia ... i da im ama baš ni za jednog od njih nije palo na pamet da to što izdaju ima neki redoslijed izlaženja
S druge strane, kako su ga izdavali bez ikakvog smisla i redoslijeda cudno da ih nisu i više preskocili ili ponovili više puta koju epizodu.
uspio sam kronološki složiti vecinu Šang Ci-ja,Spidya,Daredevila, itd..kupujuci originale.thor je u stripoteci izlazio kronološki:od 251-299.Dugo sam cekao da procitam kraj sage o svemirskim bogovima koji je trebao biti u 300 ,ali je tu stripoteka stala.Tek sam ga lani nabavio.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000