forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sudžuka - Y; Parlov - Black Widow
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 17/04/2006 : 09:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message

Baš citam zadnji trejd koji mi je došao: "Girl on girl". Sudžukin crtež je tako odgovarajuci, lagan, gušt ga je gledat.
Isto tako, kada pogledam novi Black Widow od Seana Phillipsa, vidim koliko je Parlovljev crtež na prethodnom miniju bolji, dinamicniji i sa boljim storytellingom.

'oce naši, kad im se da.

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 17/04/2006 : 10:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
baš lijepo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/04/2006 : 10:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake


Baš citam zadnji trejd koji mi je došao: "Girl on girl". Sudžukin crtež je tako odgovarajuci, lagan, gušt ga je gledat.
Isto tako, kada pogledam novi Black Widow od Seana Phillipsa, vidim koliko je Parlovljev crtež na prethodnom miniju bolji, dinamicniji i sa boljim storytellingom.

'oce naši, kad im se da.



Goranu se jako da crtati za Amere i jako se trudi. Sad kad su ga konacno pustili da sam tusira svoje olovke, stvar je jos bolja, njegov Punisher je izvrsno nacrtan. Ono sto si spomenuo si jako dobro zapazio; ima odlican storytelling. Imam skenove Goranova prva 4 Punishera (od 6), dakle samo tus, bez oblacica, ali to je tako dobro kadrirano i rezirano da se prica gotovo bez problema moze pratiti i bez teksta!
Vjerujem da bi i Dzuka bio bolji kad bi ga pustili da sam tusira svoje, samo pretpostavljam da bi trebao biti puno brzi da bi se to desilo. U svakom slucaju, meni njih dvojica zaista jako odskacu od prosjeka u gomili tih americkih crtaca.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3968 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 17/04/2006 : 13:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Vjerujem da bi i Dzuka bio bolji kad bi ga pustili da sam tusira svoje...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


slazem se. ja imam (preser, preser) dzukine skenove olovaka y-a i to izgleda puno bolje od finaliziranog tj. tusiranog crteza. dzukina olovka i debljina njegovih linija likovima puno bolje daje dubinu i perspektivu nego marzanov tus. a marzan takodjer ispusta i neke linije nacrtane u olovci, pa tako malo sakati crtez u olovci. no, dzuku to bas i ne ferma previse.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 17/04/2006 : 13:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
A meni se baš svida Marzanov tuš na njegove olovke, vrlo uredan.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 17/04/2006 : 14:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
bravo, john drake! i hvala. : )
markos, zveles, fetishizirate tu olovku previse.
marzan mi ne sakati crtez. dapace. naravno da bi izgledalo drugacije da sam tusiram, ali marzan nije trejser, nego tusher. znam to jer sam vidio piine olovke.
jd, uzivaj u y-u!
josh tri epizode sam nacrto (bit ce u slijedecem trejdu), a sutra pocinjem novu!
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 02/05/2006 : 14:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
Rekao sam mnogo puta, reci cu opet, bez problema, Sudžuka je zakon! :)
Baš mi se dopada njegov stil crtanja, a ovih par novih epizoda Ya(nakon GonG trejda) mi se baš dopalo... svaka cast covek! :) Nadam se da cemo te videti još do tog famoznog #60. broja Ya.

Parlov mi je odlican takode, ali ipak mi je Sudžuka bolji...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 14:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

bravo, john drake! i hvala. : )
markos, zveles, fetishizirate tu olovku previse.
marzan mi ne sakati crtez. dapace. naravno da bi izgledalo drugacije da sam tusiram, ali marzan nije trejser, nego tusher. znam to jer sam vidio piine olovke.
jd, uzivaj u y-u!
josh tri epizode sam nacrto (bit ce u slijedecem trejdu), a sutra pocinjem novu!


Ne volim kad su tuser i olovkist (?) razliciti. Ne kazem da je Marzan los, ali bih vise volio vidjeti kako bi to izgledalo kad bi ti to sam istusirao.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/05/2006 : 14:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ne volim kad su tuser i olovkist (?) razliciti. Ne kazem da je Marzan >los, ali bih vise volio vidjeti kako bi to izgledalo kad bi ti to sam >istusirao.

CCitaj Martinu Mjesec...:))

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 15:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Zato i govorim, tu mi je ljepsi, i to bitno ljepsi tus.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 02/05/2006 : 16:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
> Ne volim kad su tuser i olovkist (?) razliciti.

olovkar?

> Ne kazem da je Marzan los, ali bih vise volio vidjeti kako bi to izgledalo kad bi ti to sam istusirao.

naravno, bolje bi izgledalo, al ja sam svejedno zadovoljan. u stvari me velesov glagol 'sakacenje' lecnuo kao stvarno prejak.
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 02/05/2006 : 16:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
@ forsaken demon
fala. : )
bit ce josh. upravo crtam one-shot #47. izgleda da pia treba odmor svakih cetri-pet mjeseci, pa vjerujem da ce do 60ice bit jos bar jedan fill-in.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 16:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mogao bi za demonstraciju napraviti jednu probnu tablu u tusu, pa da usporedimo... Ako ti se da:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 02/05/2006 : 16:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
uf! morao bih bit narocito dokon za tako nesto. : )
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2006 : 16:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
cuj, cim surfas po stripovi.com forumu znaci da ti je dosadno:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3968 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 02/05/2006 : 18:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by dzuka

> Ne volim kad su tuser i olovkist (?) razliciti.

olovkar?

> Ne kazem da je Marzan los, ali bih vise volio vidjeti kako bi to izgledalo kad bi ti to sam istusirao.

naravno, bolje bi izgledalo, al ja sam svejedno zadovoljan. u stvari me velesov glagol 'sakacenje' lecnuo kao stvarno prejak.


covjece, marzan je ispustio jedan pramen kose kojeg si ti nacrtao u olovci! nedopustivo!!! ja sam jos u stanju soka!

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/05/2006 : 18:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ovi freakovi izgleda citaju s povecalom :-)!

Imamo mi dva boga Dzuka i Ottley ostalo nije za gledat i Ferri naravno bog bogova ! :-))

"Ovo nije signature ovo je potpis."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 02/05/2006 : 20:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
[quote]Originally posted by zveles
[>ja sam jos u stanju soka!

Iscijedjen?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3968 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 02/05/2006 : 20:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
poput narandje.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 04/05/2006 : 13:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Dobar je Dzuka, dobar, iako mi se nije svideo na prvu loptu u Y-u, znam da je bolji od onoga sto sam video u tom njegovom Y prvencu, pa sam se i zapitao sta to bi, a sad znam i koga treba kriviti za to. Kasnije se njegov crtez zaista vise oseca, malo se i tuser navikao ko sto rekoste i to se i primecuje. Nastranu prijateljstva ali u toj prvoj Dzukinoj epizodi rad mu JESTE iskasapljen.
Drzi se Dzuka!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000