forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN NEVER giganti 1 & 2!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Da se javi i ovaj vampir. Ljudi, svaka vam cast, nakon majstorskih Martina Giganata ovo san ocekiva i naravno ocekivanja su i ispunjena, samo da ih uspijen uvatit na Mafestu, a još ce valjda bit gotovi i Magicni vjetrovi i novi Kenovi. I really can't wait. Još jednom sve cestitke.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Pa za MV se ne nadaj previše. Ali koliko znam bit ce tu još iznenadenja tako da ... ma u stvari, ja se divim sam sebi kako uspješno ne brbljam previše. E pa da ne pokakim štogod, odo lec i lipo pogledat filmic.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/04/2006 : 03:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Dado, ti samo o hrani mislis:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Dado, ti samo o hrani mislis:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Varas se, razmisljam ponekad i o dobrom picu, ali samo ponekad.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ali inace to su bile neke interne zajebancije koje je tesko skuziti ako nisi upoznat s dogadjajima.
No ne izbjegavam dobru hranu, VIDI MI se...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/04/2006 : 03:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Da se javi i ovaj vampir. Ljudi, svaka vam cast, nakon majstorskih Martina Giganata ovo san ocekiva i naravno ocekivanja su i ispunjena, samo da ih uspijen uvatit na Mafestu, a još ce valjda bit gotovi i Magicni vjetrovi i novi Kenovi. I really can't wait. Još jednom sve cestitke.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Pa za MV se ne nadaj previše. Ali koliko znam bit ce tu još iznenadenja tako da ... ma u stvari, ja se divim sam sebi kako uspješno ne brbljam previše. E pa da ne pokakim štogod, odo lec i lipo pogledat filmic.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Ajde lipo, nema veze za magicnog, vidin da ce bit tu još aduta. A iden i ja lec.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Eh da, da se vratimo na temu topica, sto ono jede Nathan? Voli talijansku kuhinju?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Špagete, pretpostavljam . Šta bi digici drugo mogli volit. Manistra in je u glavi.

Usput, vidija san ja da se ti suzdržavaš u spizi zbog mene. A ni duvan nije zapalija u autu cilin putem. Koji respekt nepušaca. Stvarno san pocašcen al' mi pomalo neugodno.

Još da kraj Užica nismo falili pa skrenili desno. Ih di bi nam kraj bija. Drugi put necemo slušati Gastona i Slobu. Nemaju oni pojma. Da desno!!! Srica što smo na granici Kosova naletili na unproforce pa su nam pokazali put za Beograd.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr

Edited by - Renky on 19/04/2006 03:20:05
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/04/2006 : 03:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message

Ali inace to su bile neke interne zajebancije koje je tesko skuziti ako nisi upoznat s dogadjajima.

Nisam reagovao zbog internih zezancija, nisam ni znao, naravno.


No ne izbjegavam dobru hranu, VIDI MI se...

Zato i JESAM reagovao:)


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Renky, hvala Bogu i unproforcima, inace tko zna gdje bi zavrsili...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 19/04/2006 : 03:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
ljudi ja sam se davno ovde u kanadi odvikao od italijana, ali OVO...moram imati!
kada sam napustao evropu jedino mi je natan jos i bio zanimljiv od bonellija pa sam sa sobom i poneo nekih 10 stripova, i dobro znam kako se rangiraju ovi giganti..
u Julu sam ponovo kod vas na 3 sedmice, nadam se da ce ostati i dva primerka za mene.
dali su HC?

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 03:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Da, izdanja su u HCu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 19/04/2006 : 04:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
uh, ovo me je stvarno iznenadilo, ali ugodno, svaka cast
samo ko ce sad još cekat mjesec dana

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/04/2006 : 06:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Cestitke majstorima! Libellus nas uvijek ugodno iznenadi!

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 19/04/2006 : 07:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by vice

Da se javi i ovaj vampir. Ljudi, svaka vam cast, nakon majstorskih Martina Giganata ovo san ocekiva i naravno ocekivanja su i ispunjena, samo da ih uspijen uvatit na Mafestu, a još ce valjda bit gotovi i Magicni vjetrovi i novi Kenovi. I really can't wait. Još jednom sve cestitke.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Pa za MV se ne nadaj previše. Ali koliko znam bit ce tu još iznenadenja tako da ... ma u stvari, ja se divim sam sebi kako uspješno ne brbljam previše. E pa da ne pokakim štogod, odo lec i lipo pogledat filmic.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr


nadam se da ja mislim šta i libellus misli

We're the first ones to starve, we're the first ones to die
The first ones in line for that pie-in-the-sky
And we're always the last when the cream is shared out
For the worker is working when the fat cat's about
Go to Top of Page

zVIR
Junior Member

Croatia
324 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 19/04/2006 : 07:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zVIR a Private Message
usput pohvale za novo izdanje
legende ste!!

We're the first ones to starve, we're the first ones to die
The first ones in line for that pie-in-the-sky
And we're always the last when the cream is shared out
For the worker is working when the fat cat's about
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 19/04/2006 : 07:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Fantasticno! Stripovi ce me otjerati u bankrot, ali neka, bar cu biti sretan.

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 19/04/2006 : 08:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
kolko para, kolko strana???

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 19/04/2006 : 08:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Ako neko iz Sarajeva ide na Mafest, a nece se previse opteretiti stripovima (citaj: nema previse para), da se prijavim za kupovinu ovih giganata :)
Svaka cast izdavacima na odabiru, ovo ce biti pravi hit godine

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/04/2006 : 09:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

kolko para, kolko strana???

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)



vjerovatno ce koštati isto kao i MM Giganti. Šteta što ih Goran nije preveo.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/04/2006 : 09:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Gastone....definitivno kupujem majicu plave boje.
iako znam otkud dolazi uzor na tu boju :)

danas pocinjem praviti spisak za Mafest

deco klonite se kladionica,pogotovo ako ste igrac Hajduka :)
U-20 (Mirop kup) SLO:CRO 4:0!!!!
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 19/04/2006 : 10:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
A jel moze u isto vreme da se pojave i u Beogradu.
Jel ipak mnogi odavde nece u Makarsku, tako da nesteti poseti MaFestu.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 19/04/2006 : 10:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
svaka cast :)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 10:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Šteta što ih Goran nije preveo.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



Budi uvjeren da je i ovaj prijevod odlican.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 10:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by djuna

A jel moze u isto vreme da se pojave i u Beogradu.
Jel ipak mnogi odavde nece u Makarsku, tako da nesteti poseti MaFestu.


E ne moze.
Dakle pakujte se i u Makarsku!
Ma nes ti kasnjenja, Mafest traje ionako samo 3 dana (za sada)...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/04/2006 : 10:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by SejoSexon
Šteta što ih Goran nije preveo.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



Budi uvjeren da je i ovaj prijevod odlican.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Za ovu ženu nikada nisam cuo. Ne sumnjam u kvalitet prevoda, mada je meni Goranov prevod daleko najbolji.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 19/04/2006 : 10:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Djeluju mocno,posebno hrbati.

Porter
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000