forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 chico stroy
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/04/2006 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Meni osobno je drgo uvijek kad se pojavi neko novo strip izdanje.Pomalo me frustrira što si mnoga koja me zanimaju ne mogu priuštiti,ali nekako se snadjem da imam ona najdraža,a ostala bar da procitam.Ipak,ne odricem se prava da ponekad kritiziram izdavace unatoc onoj ofucanoj:nitko te ne tjera da to kupiš.Iako je to zapravo tocno!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/04/2006 : 23:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

i kad sam ustanovio da imam problem? kad sam kupio special meko i tvrdo pakovanje, ali ja se ne bunim ja volim zagora za dvadeset godina imacu cime da se falim, mada se bojim da ce tad mislit da sam stvarno lud


Imam i ja meko, tvrdo, po 2 puta, staro novo itd.
Svi smo mi pomalo ludi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/04/2006 : 23:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Meni osobno je drgo uvijek kad se pojavi neko novo strip izdanje.Pomalo me frustrira što si mnoga koja me zanimaju ne mogu priuštiti,ali nekako se snadjem da imam ona najdraža,a ostala bar da procitam.Ipak,ne odricem se prava da ponekad kritiziram izdavace unatoc onoj ofucanoj:nitko te ne tjera da to kupiš.Iako je to zapravo tocno!


Kritika je dobra ako ima osnovu. No osnova nikako ne moze biti "ne treba to raditi jer si ne mogu priustiti".

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 28/04/2006 : 23:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by fantom

Meni osobno je drgo uvijek kad se pojavi neko novo strip izdanje.Pomalo me frustrira što si mnoga koja me zanimaju ne mogu priuštiti,ali nekako se snadjem da imam ona najdraža,a ostala bar da procitam.Ipak,ne odricem se prava da ponekad kritiziram izdavace unatoc onoj ofucanoj:nitko te ne tjera da to kupiš.Iako je to zapravo tocno!


Kritika je dobra ako ima osnovu. No osnova nikako ne moze biti "ne treba to raditi jer si ne mogu priustiti".Slažem se!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/04/2006 : 23:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message

Imam i ja meko, tvrdo, po 2 puta, staro novo itd.
Svi smo mi pomalo ludi...



i kad bi ti to neko oteo imao bi krizu
ja sam jednom ali samo jednom pozajmio prijatelju dvadest stripova i nisam se baš dobro osjeco a kad sam ih dobio nazad... end den aj get haj
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 29/04/2006 : 00:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
i ja imam sc, a kad izade hc onda uzmem i to

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/04/2006 : 00:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jang

šalio sam se...izgleda da nije baš uspjelo. nažalost imamo samo evropske cjene

deco klonite se kladionica,pogotovo ako ste igrac Hajduka :)
U-20 (Mirop kup) SLO:CRO 4:0!!!!


Pa nisi stavio smajli...
Šta ja znam odavde iz Pripizdine Istocne kakve su plate u civilizaciji.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 29/04/2006 : 07:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Prvi strip što ga je objavila Slobodna Dalmacija u travnju mjesecu 1994 koštao je je 7700 hrvatskih dinara.Bio je to za one koji se ne sjecaju "Lov na vuka".
Poslije je 1000 dinara,hrvatskih mijenjano za 1 kunu što bi znacilo da je cijena tada bila 7,7 kuna.Danas je 16 kuna,više nego duplo.
U vrijeme SFRJ je cijena ZS i LMS bila jednaka cijeni ostalih revija,mislim na tadašnja izdanja tipa Nacional,Gloria itd. koji danas koštaju 12 kuna,ne znam zašto je sada takva razlika u cijeni?
Pretpotavljam tiraža...........
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/04/2006 : 15:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Strip je ugrožena vrsta i toj nekolicini jadnika što ga kupuju treba zapapriti dobranu cijenu da izdavac ne propadne i ostane bez svoje dragocjene zarade. Razlika izmedu tjedne ili dnevne štampe i stripa je ta da štampu za 5-10 kn procitaš i baciš, a za strip od 16kn ili 25kn ceš 5 puta razmisliti prije nego ga baciš, ili ga uopce nit ne promišljaš baciti. To je neki mehanizam koji djeluje ne potrošnu psihu i samokontrolu citatelja, ta razlika u cijeni...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/04/2006 : 18:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Strip je ugrožena vrsta i toj nekolicini jadnika što ga kupuju treba zapapriti dobranu cijenu da izdavac ne propadne i ostane bez svoje dragocjene zarade. Razlika izmedu tjedne ili dnevne štampe i stripa je ta da štampu za 5-10 kn procitaš i baciš, a za strip od 16kn ili 25kn ceš 5 puta razmisliti prije nego ga baciš, ili ga uopce nit ne promišljaš baciti. To je neki mehanizam koji djeluje ne potrošnu psihu i samokontrolu citatelja, ta razlika u cijeni...

Wealth beyond measure, outlander...


Ili ceš dobro promisliti da li ceš ga uopšte citati...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 29/04/2006 : 18:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Strip košta kao kutija boljih cigareta a manje-više svi pušimo...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/04/2006 : 20:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Buduci da je ne dimim, ulaganja u strip mi je dobra investicija... Tako sam i ja razmišljao Degmane, par cigareta manje i evo rješenja.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 30/04/2006 : 17:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Strip košta kao kutija boljih cigareta a manje-više svi pušimo...

oh Pavel, neman je pred vratima i šalje pozdrave iz Rovinja...


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000