forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jedno pitanje u vezi extra Zagora
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 01/05/2006 : 21:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Ako Ludens extra prestane izlaziti nikad nece biti objavljene epizode izmedu broje tristo a baš tu su najbolje epizode.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/05/2006 : 22:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Kako možete raspravljati o necemu što se ima dogoditi tek za DESET godina??!

___________________________________________________________________
"...svaki indijanski šator je prazan bez malo dobre stare vatrene vodice, bez nje šamani ne mogu predvidati buducnost, što mislite, kako oni stupaju u kontakt sa duhovima predaka - pa s bocom dobre rakije..."
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 01/05/2006 : 22:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Nema šanse da prestane izlaziti. Onda bi stvarno poludia
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 01/05/2006 : 22:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Kako možete raspravljati o necemu što se ima dogoditi tek za DESET godina??!




Bilo je ovdje i uzaludnijih rasprava.
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 01/05/2006 : 22:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Tko zna što ce bit sa redovnom kad im ponestane serija?
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 01/05/2006 : 23:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

Ako Ludens extra prestane izlaziti nikad nece biti objavljene epizode izmedu broje tristo a baš tu su najbolje epizode.



koliko znam, slobodna je nastavila gdje je dnevnik stao, ostaqlo bi neobjavljeno samo 50-tak zadnjih brojeva

Lopov Drpiga!!!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 02/05/2006 : 17:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ako se sad ne ukine nece se ni onda kad dode taj broj
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/05/2006 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jack 50

Mene zanima hoce li Ludens kada dode do epizode "srebrni vodopad"
Nastaviti izlaziti i dalje Zagori extra ili ce to preseliti u redovne
epizode.

Unaprjed hvala!


Evo jednog logicnog odgovora.
Zagor extra i redovni (pa i svi ostali stripovi) ce izlaziti dok god ih mi budemo masovno kupovali tj. dok izdavac ostvaruje profit. Kada to više ne bude slucaj, Zagor extra, redovni ili bilo koji drugi strip ce prestati izlaziti bez obzira do kojeg se broja došlo i da li cemo mi moliti, plakati, samospaliti se ili dici kuku i motiku. Moja su iskrena nadanja da ce interesovanje za stripove biti još vece, da ce cijene padati i da ce svi sadašnji stripovi i još neki novi, izlaziti zauvijek ili barem još 100 godina...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 02/05/2006 : 19:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by jack 50

Mene zanima hoce li Ludens kada dode do epizode "srebrni vodopad"
Nastaviti izlaziti i dalje Zagori extra ili ce to preseliti u redovne
epizode.

Unaprjed hvala!


Evo jednog logicnog odgovora.
Zagor extra i redovni (pa i svi ostali stripovi) ce izlaziti dok god ih mi budemo masovno kupovali tj. dok izdavac ostvaruje profit. Kada to više ne bude slucaj, Zagor extra, redovni ili bilo koji drugi strip ce prestati izlaziti bez obzira do kojeg se broja došlo i da li cemo mi moliti, plakati, samospaliti se ili dici kuku i motiku. Moja su iskrena nadanja da ce interesovanje za stripove biti još vece, da ce cijene padati i da ce svi sadašnji stripovi i još neki novi, izlaziti zauvijek ili barem još 100 godina...

Obi-wan-kenobi@inet.hr



Ja se tome nadam
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 02/05/2006 : 23:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
zamisli kada dodemo na kiosk za nekih 60,70 godina(klasa optimist)
i pitamo prodavacicu dali je došo novi broj zagor extra??a ona nas pita:"šta to vam je za unuke?"
-"ma ne,ne,...unuci su mi oženjeni!!"
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))


"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez


Edited by - STOSIC on 02/05/2006 23:06:49
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000