forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Martin Mystere PC igrica!!! What a f***?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 02/05/2006 : 00:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Dali iko zna nešto više o ovome?







Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/05/2006 : 00:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Znamo, Kolumbo.

A znas li ti za src?


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 02/05/2006 : 00:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
jaaako stara vijest

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 02/05/2006 : 00:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Znamo, Kolumbo.

A znas li ti za src?


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Je, sad san ja tražija po srcu jeli ima to! To san naša na netu pa san pita! Nisan zna da je stara vijest!

P.S. Piše se Columbo!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/05/2006 : 01:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ti me ucis srpski?
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 02/05/2006 : 01:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ti me ucis srpski?
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Ne! Vidin da i sam znaš!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/05/2006 : 03:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ti me ucis srpski?
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Ma odkud netko u USA moze da zna srpski, ne bulazni. Pricaj apaski da te svi razumijemo.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 02/05/2006 : 03:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
igrica je nevidjeno dosadna...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

HarryBlock
New Member

160 Posts

Member since 21/04/2006

Posted - 02/05/2006 : 03:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send HarryBlock a Private Message
Ja sam pre 3-4 meseca skinuo trailer za igricu, izgleda ok. Nego video sam neko njesra crtac MM.
MM, Java i Dijana kao klinci! Mislim da je francuski. Ko bi drugi?
"You think this A on my head stands for France?!"
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 02/05/2006 : 09:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

igrica je nevidjeno dosadna...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''




dosadna je onome tko je procitao strip Dorian Gray...

http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Dampyr

http://s2.bitefight.org/c.php?uid=18150
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 02/05/2006 : 13:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
NIJE LOŠA ALI SAMO ZA ONE SA JAKIM ŽIVCIMA,JER SVAKI AMA BAŠ SVAKI PREDMET MOŽEŠ POGLEDATI ŠTO ODUZIMA JAKO PUNO VREMENA.A I NEKE ZAGONETKE NEMAJU SMISLA
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 02/05/2006 : 15:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Prešao sam komplet igricu i sjebao Jinksa :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/05/2006 : 16:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
grafika izgleda dobra na ovim screenshotovima.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000