forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Absolute Dark Knight
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/05/2006 : 07:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Uf, kad sam ovo vidio zastao mi dih.




Written by Frank Miller; Art by Miller and Klaus Janson; Cover by Miller

Hailed as a comics masterpiece, Frank Miller's THE DARK KNIGHT RETURNS — and its equally provocative sequel THE DARK KNIGHT STRIKES AGAIN — get the oversized Absolute treatment in a giant one-volume, slipcased edition!

This Absolute edition features an extended sketch section from THE DARK KNIGHT STRIKES AGAIN with commentary by Miller, a look at the plot and pencils from the legendary finale to THE DARK KNIGHT RETURNS, a new introduction by Miller, striking new cover and slipcase Art by Miller, and more!

Batman | 512pg. | Color | Oversized Hardcover | $99.99 US

On Sale August 30, 2006

Jack the Black.

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 07/05/2006 : 10:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
ma klasican kapitalisticki nacin da se izmuze sto vise para od publike... zasto ga ne naprave na shit papiru i sa shit koricama i ne prodaju za 20 dolara...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 07/05/2006 : 10:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

ma klasican kapitalisticki nacin da se izmuze sto vise para od publike... zasto ga ne naprave na shit papiru i sa shit koricama i ne prodaju za 20 dolara...




Još bolje, zašto ne bi bio besplatan, za zemlje u razvoju.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 07/05/2006 : 14:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Zgodno i skupo!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/05/2006 : 15:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Na amazonu 33% off, dakle (samo) 67 zelembaca!

Jack the Black.

Edited by - mike on 07/05/2006 15:38:25
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 07/05/2006 : 17:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
puno love

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/05/2006 : 17:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
puno love ali pasti ce mu cijena za godinu dana..strpljenje

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25180 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/05/2006 : 17:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
u cemu je fora???
meni je ovo bezveze,negde u rangu Chico specijalaca by Gamba...:-x

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/05/2006 : 09:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Jel' ovo crtano na lakmus-papiru?

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11053176




Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/09/2006 : 17:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Nisam sem mogao oduprijeti. Narucio naravno :). I to sa priority shippingom. Sta cu? Ludak totalni .

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/09/2006 : 16:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
DOBIO SAM!!!

E sad, za ovo mogu sa 1000% reci, da je DALEKO najbolje izdanje (od tih koje sam imao prilike vidjeti) napravljeno u povijesti stripa ikad! Absolute Watchmeni mogu se jedino (nazalost) sakriti.

Dodao bi jos, da nisam jos nikad citao DK, te da sam absolutni Sin City fan (iako me malo prizemljio sa dosta losnjikavim Hell and Back). Ipak Miller po meni jeste i ostaje tako crtacki ko scenaristicki genije. A sad nek digne ruku onaj ko je sretniji od mene!

Jack the Black.
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 08/09/2006 : 17:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Cekaj da procitaš DK Strikes Again i Marthu Washington, pa ceš malo korigirati mišljenje.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 08/09/2006 : 20:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Prihvatam kolekcionarstvo kao zelju za posedovanjem kako odredjene robe, tako i znacenja koje ta roba nosi. Kolekcionarstvo kao fetisizam mi je gnusno. U to ubrajam i ova "absolute" izdanja, ploce sa pogresno odstampanim pesmama, uopste sve greske i isiljenosti koje neko pokusava da proda. Uvek se zamislim da sam ja recimo kojim slucajem popularan i poznat i kako bih se osecao da neko opsesivno zeli da ima moje gace, slinu, polu-pojeden sendvic (hehe, ovo bi verovatno bila najskuplja stvar, jer je "absolute rare")? Naravno, prljave gace i neciji rad nije za uporedjivanje, ali fetisizam posedovanja jeste. Sta ima toliko veliko i vazno u Frank Miller-ovim skicama zvrljotinjama sem poruke svetu "JA to IMAM!" ???

pisite na beliluk666@gmail.com
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 08/09/2006 : 22:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Pusti covjeka neka se veseli. Ako vec nije citao do sada, zašto ne bi u absolute izdanju, ako može.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/09/2006 : 23:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Heh uvijek ce nekome ici u nos :). No boli me k... sta takvi misle. Ispast ce da se hvalim sto sam recimo nabavio 2-3 deluxe izdanja, ali je to daleko od istine. Sve je to iz ljubavi prema stripu, ni slucajno zbog napuha.
Fetis? Ti mora da si zbunjen...
Jedino iskreno mislim da djela, koja meni predstavljaju vrhunac neke umjetnosti, treba imati ako je moguce naravno, u najboljoj varijanti. Sin City, Ken Parker i jos puno ostalih to definitivno zasluzuju. I sad vas pitam, sta ima tu lose osim zavisti i posmjeha jadnika, koji neke stvari nece, ne zele ili ne mogu razumijet?

Jack the Black.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 09/09/2006 : 08:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Cekaj da procitaš DK Strikes Again i Marthu Washington, pa ceš malo korigirati mišljenje.



Marta je odlicna,dk2 pomalo zaostaje za dk1 ali je citljivo..
nema se sta korigirati misljenje..miller je klasa za sebe...

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 09/09/2006 : 08:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Prihvatam kolekcionarstvo kao zelju za posedovanjem kako odredjene robe, tako i znacenja koje ta roba nosi. Kolekcionarstvo kao fetisizam mi je gnusno. U to ubrajam i ova "absolute" izdanja, ploce sa pogresno odstampanim pesmama, uopste sve greske i isiljenosti koje neko pokusava da proda. Uvek se zamislim da sam ja recimo kojim slucajem popularan i poznat i kako bih se osecao da neko opsesivno zeli da ima moje gace, slinu, polu-pojeden sendvic (hehe, ovo bi verovatno bila najskuplja stvar, jer je "absolute rare")? Naravno, prljave gace i neciji rad nije za uporedjivanje, ali fetisizam posedovanja jeste. Sta ima toliko veliko i vazno u Frank Miller-ovim skicama zvrljotinjama sem poruke svetu "JA to IMAM!" ???

pisite na beliluk666@gmail.com



Pa naravno...Nije Ferri i nije to Zagor.Tu se moze pricati o fetisizmu

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 09/09/2006 : 10:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Nema potrebe da se osecas uvredjenim ili prozvanim, moj post je bio uopsten i pre svega je bio uperen protiv izdavaca koji zgrcu pare na tome i samih umetnika koji pristaju na to da prodaju svoje prljave gace. Drago mi je da si to kupio i da ti se svidja.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 09/09/2006 : 16:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Meni je DK u principu bezveze strip s nekoliko jako dobrih tabli, ali koje ne spašavaju konacnu ocjenu. Watchmen su nemjerljivo bolji, kao i Killing Joke. Slobodno me razapnite.

nijedne nema bolje od naše policije
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2006 : 23:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Nema sta da se prigovara. Svako ima svoj okus i fala bogu da je tako.

Jack the Black.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 10/09/2006 : 08:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Nema potrebe da se osecas uvredjenim ili prozvanim, moj post je bio uopsten i pre svega je bio uperen protiv izdavaca koji zgrcu pare na tome i samih umetnika koji pristaju na to da prodaju svoje prljave gace. Drago mi je da si to kupio i da ti se svidja.



ne osjecam se uvrijedenim..samo sam iznio misljenje..
i nisam kupio to izdanje jer smatram to pretjeranom cijenom..imam to od prije i bilo mi je debilno kupovati u duplo..
u 11 mjesecu izlazi ogroman hc sa morrisonovim x menima.kompletan run.to je preko 30 svescica i bit ce 100 baksi..to je cijena koja je promjerena za taj broj svescica a ne ova koja je za dk ogromna.


-------------
carpe diem...
-------------

Edited by - jgoran5 on 10/09/2006 08:26:23
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26601 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/09/2006 : 22:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by beli luk

Nema potrebe da se osecas uvredjenim ili prozvanim, moj post je bio uopsten i pre svega je bio uperen protiv izdavaca koji zgrcu pare na tome i samih umetnika koji pristaju na to da prodaju svoje prljave gace. Drago mi je da si to kupio i da ti se svidja.



ne osjecam se uvrijedenim..samo sam iznio misljenje..
i nisam kupio to izdanje jer smatram to pretjeranom cijenom..imam to od prije i bilo mi je debilno kupovati u duplo..
u 11 mjesecu izlazi ogroman hc sa morrisonovim x menima.kompletan run.to je preko 30 svescica i bit ce 100 baksi..to je cijena koja je promjerena za taj broj svescica a ne ova koja je za dk ogromna.


-------------
carpe diem...
-------------



kako ce se to citati?
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 12/09/2006 : 13:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by beli luk

Nema potrebe da se osecas uvredjenim ili prozvanim, moj post je bio uopsten i pre svega je bio uperen protiv izdavaca koji zgrcu pare na tome i samih umetnika koji pristaju na to da prodaju svoje prljave gace. Drago mi je da si to kupio i da ti se svidja.



ne osjecam se uvrijedenim..samo sam iznio misljenje..
i nisam kupio to izdanje jer smatram to pretjeranom cijenom..imam to od prije i bilo mi je debilno kupovati u duplo..
u 11 mjesecu izlazi ogroman hc sa morrisonovim x menima.kompletan run.to je preko 30 svescica i bit ce 100 baksi..to je cijena koja je promjerena za taj broj svescica a ne ova koja je za dk ogromna.


-------------
carpe diem...
-------------



kako ce se to citati?



na stolu a ne u wc-u i krevetu

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26601 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/09/2006 : 13:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
krast cemo stalke za knjige iz crkve.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000