forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tužna vijest za leddoljupce
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/05/2006 : 22:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Evo upravo san od Markosa sazna da ce se Lazarus u Italiji ugasit sa 151. brojem, pa je i jasno zašto se Capone vraca Zagoru. Stvarno šteta ali ostaje mala utjeha (ka i sa Mister Noom) da mi imamo priliku u njegovim epizodama uživat ako se nastavi izdavat, i to sigurno puno vrimena, s obzirom na njegovu popularnost na našim prostorima.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 25/05/2006 : 23:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Evo upravo san od Markosa sazna da ce se Lazarus u Italiji ugasit sa 151. brojem, pa je i jasno zašto se Capone vraca Zagoru. Stvarno šteta ali ostaje mala utjeha (ka i sa Mister Noom) da mi imamo priliku u njegovim epizodama uživat ako se nastavi izdavat, i to sigurno puno vrimena, s obzirom na njegovu popularnost na našim prostorima.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!




a ja pomislio sladoled LEDO
ajme kako me uplaši



Samo nas 5 miliona ima srecu da zive u RH,ostali nemaju tu srecu ...... Ali imaju sve ostalo!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 25/05/2006 : 23:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
ovim tempom izlaženja niko od nas nece doživjet da se izda svih 151 brojeva + speciale....

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/05/2006 : 23:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Moram priznati da me nikada ovaj strip nije doveo do nekog boljeg dojma. I sve si mislim u zadnjih par mjeseci da prodam citavu kolekciju...

Ne smatram ovo nikakvim gubitkom meni osobno, oni koji su ga volili sto reci, life is shit...

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/05/2006 : 23:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
meni je ledo sasvim ok strip i crtež i radnja i samo zbog rijetkog izlaženja i to još u nastavcima me malo nervira

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/05/2006 : 00:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
koji sad broj trenutacno izlazi u Italiji

e, i još nešto: jeli ta izdavacka kuca Edizioni Star comics (ili kako se vec zove) ima još vrsta stripova ili samo Lazarusa

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 26/05/2006 00:05:27
Go to Top of Page

ana max
Junior Member

435 Posts

Member since 21/01/2004

Posted - 26/05/2006 : 00:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ana max a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy
a ja pomislio sladoled LEDO
ajme kako me uplaši


Takode.
Bilo mi malo sumnjiva ona dva L a i mesto topika, al eto šta radi paranoja.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/05/2006 : 03:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
PA meni je to sjajna vest, pogotovo ako ima neki smislen kraj... Svaki junak treba da pociva u miru, a ne da se gomila nekakvih autora izdrkava na njemu... Ovako mozda i postoji neka malecka sansa da se to kad tak kompletira, pa makar i na ovim nasim prostorima...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/05/2006 : 06:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Šteta za LL. Nadam se da ce barem Berni ubrzo izdati ovaj posljednji nastavak i onda ce i kod nas LL uci zauvijek u legendu.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/05/2006 : 08:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

PA meni je to sjajna vest, pogotovo ako ima neki smislen kraj... Svaki junak treba da pociva u miru, a ne da se gomila nekakvih autora izdrkava na njemu... Ovako mozda i postoji neka malecka sansa da se to kad tak kompletira, pa makar i na ovim nasim prostorima...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



apsolutno se slažem
bolje da umre i ude u legendu nego da nas 100 godina davi i muci ko zagor i ciko

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/05/2006 : 08:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

koji sad broj trenutacno izlazi u Italiji

e, i još nešto: jeli ta izdavacka kuca Edizioni Star comics (ili kako se vec zove) ima još vrsta stripova ili samo Lazarusa

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Trenutno je na 147. broju, ajde na www.lazarusledd.com i klikni na lazarusledd online pa ceš moc vidit sve naslovnice i vijesti o Larryju. Inace, Star Comics izdaje još dosta raznih stripova, recimo Samuel Sand koji se nekoliko puta pojavljivao i u Larryju (Znak zmije, Nebo nad Parizom, Moc talismana), pa su preuzeli Jonathana steela od bonellijevaca i razne druge, cini mi se i mange, uglavnom malo guglaj pa ceš nac.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/05/2006 : 08:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

PA meni je to sjajna vest, pogotovo ako ima neki smislen kraj... Svaki junak treba da pociva u miru, a ne da se gomila nekakvih autora izdrkava na njemu... Ovako mozda i postoji neka malecka sansa da se to kad tak kompletira, pa makar i na ovim nasim prostorima...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



To stoji, ali san ipak tužan kad se bilo koji junak gasi, jer strip koji je tako dobar zaslužuje puno veci broj epizoda.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 26/05/2006 : 08:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Vec sam ranije surfao po stranici Star Comicsa, uglavnom radi dobivanja informacija o izaslim Leddovima pa sam vidio da izdaju brdo toga (@Vice), od autorskog Sanda od nekih mangi. E sad, ako Capone zavrsava Larryja koji mu je maltene alter-ego i vraca se u Bonelli raditi na Zagoru, sto ce biti sa Star Comicsom? Nije valjda da zatvara obrt?

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/05/2006 : 09:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Star Comics ti je prvenstveno usmjerena na mange, tako da ukinuce LL-a nece utjecati šreviše na uzlaz ili pad izdavacke kuce... Naposljetku, imaju Jonathana Steela.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 26/05/2006 : 11:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Daleko je dogruao i u Italiji a bome i u nas.Ali žao mije zbog onih koji ga vole...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/05/2006 : 15:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Daleko je dogruao i u Italiji a bome i u nas.Ali žao mije zbog onih koji ga vole...
.

I meni je zao mene...

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 26/05/2006 : 15:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Meni je totalno svejedno, jer ga ne kupujem. Procitao sam jedno desetak epizoda, ali mi nije baš sjeo. Ali suosjecam sa vama koji ga volite .
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/05/2006 : 15:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ovo je zbilja ko na sprovodu

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 26/05/2006 : 17:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
neka se ugasi strip, iako sam bio veliki obozavatelj i to Larry je zakon bas zbog toga sto je on za razliku od nekih drugih strip junaka, gubio prijatelje tijekom stripa. A na jebeni Zagor i retardirani debeli debil ciko,a kamoli Blek koji je najinteligentiji i najaci strip junak a nemoze nikada prokuziti izdajnika.... Mislim da je gasenje takodjer dobro jer strip dovodi u neko stanje legende, jer moramo priznati da vise manje svi stripovi sa 100+ epizoda postanu veoma veoma zamorni i bez inspiracije ( nadje se dobrih epizoda, ali ono ima takvih promasaja... ). Najbolji primjer mi je recimo Maxmagnus ( 25 brojeva ) koji mi je super tijekom prvih 10-12 epizoda a onda s vremenom postaje sve naivniji, potroseniji i tako... na srecu ima samo 25 epizoda tako da je super, ali da ih je izaslo jos toliko.... ajme
Samo jedno pitanje ako netko zna, poceo sam ove klasike skupljati, ali znam da kasnije pocinju malo blesavije epizode dolaziti, pa me zanima ako netko zna koji bi broj trebale biti epizode kada dodje veliki Ceza u TNT, i epizode sa Mangiom ( pitam za broj u Klasiku )
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 26/05/2006 : 18:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Drago mi je da se Zagor nije još ugasio ali i on ce se s vremenom ugasit nažalost
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 26/05/2006 : 18:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
meni je uvijek krivo kada se bilo kakav junak ugasi

homos homini lupus
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 26/05/2006 : 18:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Za neke je definitivno dobro da se ugase jer bacaju ljagu na dobra vremena ali Lazarus nije taj slucaj.
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 26/05/2006 : 19:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
jebiga. velika steta.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/05/2006 : 19:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Eh, Larry me nikada nije uspio baš nešto zadovoljiti... ali nije kao da nisam dao šansu. Zapravo, posvetio sam mu podosta svoga vremena, želio sam ga upoznati, kao i mnoge druge prije, ali i nakon njega. Zanimljivo, jer niti prvi dojam nije bio bajan, no upustio sam se s njime u avanturu ocekujuci... ah, niti sam ne znam zapravo što... valjda nešto. Stvari se nisu popravljale, cak je sve bilo još i gore... stekao sam dojam kao da se pokušava pretvarati da je nešto što zapravo nije. Nisam nalazio ništa originalno, ništa osobito u njemu, nešto zbog cega bih mu mogao reci; "Znaš, ti si stvarno poseban."
I tako je sve relativno brzo došlo do granice kad sam osjetio da me jednostavno guši i shvatio da ja jednostavno više ne mogu ovako dalje, te sam ga nogirao...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 26/05/2006 : 23:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
meni bio jedan i ostao jedan od najboljih stripova baš zbog toga
šta je ipak medu ostalom i obican covjek,
koji je kroz epizode gubio prijatelje, i najbolje mi bilo pratiti radnju kroz epizode,
crtež mi odlican, ovisi i koje epizode, ali u principu odlican,
a Capone ima stvarno dobre ideje, inace bilo mi cak i zanimljivo kada poceo tek skupljati LL
(zapravo možda i prvi strip koji baš poceo skupljati, druge uvjek po neki broji imao)
oni uvodi prije stripa bili jako zanimljivi,
kada se piše o tome ko je crtao, kako je o temi pisao capone, itd. itd. zanimljiviji mi odmah strip.. šteta velika šta se gasi,
zanima me kako ce završiti,
ali barem ce uci u legendu
i završiti kao jedan super serijal a nece se bezveze vuci beskonacno dok se ne istroši



Strip je zakon
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/05/2006 : 09:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
i mene zanima kako ce završiti

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000