forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Povratak Supermena...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2006 : 03:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
...30. juna ove godine. Da, konacno je Supermen ponovo tu. Podaci, inserti, scene iz filma, vec su na:

http://supermanreturns.warnerbros.com

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2006 : 04:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Upravo sam pogledao neke scene... Glavni glumac nije ni do kolena pokojnom Reeve-u, mogao je makar salo da skine sa stomaka. A kostim necu ni da spominjem, gori je ne samo od Reeve-ovog kostima vec cak i od onog kostima iz filma iz 50-ih (valjda) godina. Jedino je Lois Lejn lepsa od one prethodne (sto nije osobito tesko)...

http://www.comingsoon.net/gallery/Action/Superman_Returns/supermanreturns28.jpg

Sto se tice ostalog, verujem da su efekti odradjeni u skaldu sa cinjenicom da zivimo u XXI veku. Trejleri koje sam do sada pogledao ukazuju da cu ovaj film ipak imati u svojoj (probranoj) strip-film kolekciji

Edited by - ---dp--- on 04/06/2006 04:22:54
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 04/06/2006 : 04:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
a zasto ovo stavljas u Stripovi sekciju i usprkos BROJNIM topicima u Svastari koji upravo o ovome govore.

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
789 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 04/06/2006 : 12:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Ko jos cita svastaru?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2006 : 13:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Zato sto je Supermen strip. Mozda sam pogresio, ali zamisli da se pojavi Zagor film, pa ja bih to stavio u 10 topica u ovoj sekciji
Go to Top of Page

nebody
Average Member



Fed Rep Yugoslavia
598 Posts

Member since 04/01/2005

Posted - 04/06/2006 : 13:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nebody a Private Message
Pa bio je Zagor film, 70-ih , italijanski.
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 04/06/2006 : 15:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
quote:
Originally posted by CortoMaltese

Ko jos cita svastaru?



E to si dobro reko

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/06/2006 : 18:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Upravo sam pogledao neke scene... Glavni glumac nije ni do kolena pokojnom Reeve-u, mogao je makar salo da skine sa stomaka. A kostim necu ni da spominjem, gori je ne samo od Reeve-ovog kostima vec cak i od onog kostima iz filma iz 50-ih (valjda) godina.

Novi kostim je daleko najbolje izraden u usporedbi sa pidamama koje su prijašnji Supermani nosili.

Koljem po kucama
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2006 : 18:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Zato sto je Supermen strip. Mozda sam pogresio, ali zamisli da se pojavi Zagor film, pa ja bih to stavio u 10 topica u ovoj sekciji



A što je bilo sa X-menima i Vendetom? Nisu li ta dva filma/stripa prohujala Svaštarom?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/06/2006 : 19:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Jackson Trbosjekson

quote:
Originally posted by ---dp---

Upravo sam pogledao neke scene... Glavni glumac nije ni do kolena pokojnom Reeve-u, mogao je makar salo da skine sa stomaka. A kostim necu ni da spominjem, gori je ne samo od Reeve-ovog kostima vec cak i od onog kostima iz filma iz 50-ih (valjda) godina.

Novi kostim je daleko najbolje izraden u usporedbi sa pidamama koje su prijašnji Supermani nosili.

Koljem po kucama

to stoji..vidjecemo kakav je film

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/06/2006 : 22:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni je ruzan ovaj kostim, verovatno je po pitanju elasticnosti i materijala bolji od prethodnih, ali dizajn mi se uopste ne svidja, posebno oblik "gaca", zatim to sto su stavili "s" na pojas koje inace ne postoji na originalnom kostimu, te znak na prsima koji izgleda kao bareljef a treba da bude crtez.
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/06/2006 : 01:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
Pa pazi, ovako je izgledao originalni Superman kostim

ne lici baš puno na kostim s kojim je vecina danas upoznata, zar ne? Od tada se je mijenjao dizajn kostima i bilo je razlicitih interpretacija u stripu od kojih nijedna nije "pogrešna", jer to krajem krajeva zavisi od crtaca. I da, postojao je S na pojasu tijekom 50-ih


Koljem po kucama
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/06/2006 : 04:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Kostim koji je imao Christopher Reeve meni je bio najbolji do sada, a i sam Reeve mi je bas bio faca za Supermena. Bas sam neki dan po n-ti put nanovo gledao prvi od cetiri filma u kojima je on igrao Supermena.
Ovaj novi film je sigurno mnogo privlacniji, to mozete videti vec iz trailera, ali su mi kostim i faca mnogo bolji kod Reeve-a...

Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 05/06/2006 : 13:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Tako je

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/06/2006 : 13:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Dobro, Reeve je nezamjenjiv, to je jasno. Tocno je imao facu apsolutno moralnog nadcovjeka, a i bio je visok i jak, bas kako treba. Ali nije los ovaj glumac. Ovo malo sto sam vidio mi skroz odgovara. Kostim mi isto vise pase onaj stari, jer je bojama bio vise odgovarajuc. Ovakve boje kostima je Superman imao u Supermanu III kad pod utjecajem kriptona postane zao.

Iz trailera ona scena s avionom pokazuje da je lova potrosena na efekte ipak potrosena kako treba. :)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/06/2006 : 14:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
mislim da ce ovaj novi sve nadmasiti....ma siguran sam da hoce

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 05/06/2006 : 21:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
kostim je zakon...
a ovaj film definitivno ima predispozicije da bude najbolji u serijalu, jer ima izuzetno kvalitetnog radatelja koji iz nekog razloga polaže strašno povjerenje u svog mladog glavnog glumca i hvali ga na sva usta...a bryan singer je covjek kojem ja, s dobrim razlogom, vjerujem kad je film u pitanju

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 05/06/2006 : 22:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma ja jedva ceka, i obozavam Supermena kao da sam klinac od 10 godina, ali sta mogu kad sam na njemu odrastao. No, ne svidja mi se taj 3D znak, vise volim kad je kao nacrtan, a ni "gace" ni opasac mi nisu po ukusu. Sto se tice boja, takodje su mi lepse iz prethodnih Supermena, ali to uopste ne znaci da je ovaj kostim los. No, mislim da su sposobnosti danasnjih dizajnera ipak u tom pogledu daleko vece. Spajdermenov kostim mi je, primera, radi, savrsen u ova dva poslednja filma, pun pogodak.

Faca ovog novog glumca je dobra, uz to je mlad pa je skoro kao Superboy a ne Supermen sto mi se takodje svidja. No, mogao je malo bolje nabildovati i skinuti taj visak sala koji se vidi na forografiji na linku koji sam naveo u gornjem postu.

Trejlere sam vec sve pogledao i efekti su fenomenalni. Brzina kojom se Supermen krece je upravo onakva kakva je trebala da bude i u prethodnim filmovima, li je to verovatno bilo tesko izvodivo tadasnjim tehnologijama. Jednostavno je u tom pogledu ovaj novi Supermen onaj pravi. No, ostaje moje razlcarenje ovim pojedinostima koje sam naveo, i ono nema veze sa cinjenocom da nikad necu prezaliti Reeve-a kao ni cinjenocu da je snimljeno "samo" cetiri Supermena sa njim, ali verovatno je vremenom palo interesovanje publike pa se vise nije isplatilo snimati...
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 06/06/2006 : 14:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
meni sve izgleda katastrofalno... kostim je prelos, izgleda ka iz one trash serije o batmanu iz 70-ih, a tip prakticki uopce nema misica... prelose... kostim i sve je na razini 70-ih, a ne 2006... tliko mi se gadi da nema sanse da idem to u kino gledat

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000