forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Covek u crnom: prozirna senka:-)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 04:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Njujork. Najveci grad Sjedinjenih Drzava.



Ukoliko se nadjete u blizini stanice Grand Central



mozete, posto bacite pogled na obliznju stambeno-poslovnu zgradu u kojoj je dvadesetak, a mozda i vise godina, zivela ondasnja gospodjica Dijana Lombard



taksijem, a ako ste dovoljno blesavi kao gorepotpisani i peske, da se zaputite ka dauntaunu. Na tom putu dah vam se nece oduzeti na Tajms Skveru (jer zivot nije film)



ali zato verujem da hoce pred prizorom najvise zgrade u Njujorku - Empajer Stejt Bildinga.



Normalno, mozete uzeti sa Grand Centarla i podzemnu zeleznicu, te ako sidjete na stanici Kanal Strit



naci cete se u kraju zvanom Grinic Vilidz.



Ovim krajem dominira prostrani Vasington Skver



sa parkom i Trijumfalnom Kapijom



a sa svih strana okruzen zgradama koje pripadaju cuvenom Njujorskom Univerzitetu.



U blizini Skvera nalazi se i jedna od najcuvenijih knizara u Njujorku, Strand.





Na samo nekoliko koraka od Univerziteta, nalazi se mala i elegantna ulicica, Vasington Mjuz.







A u broju 3, zivi niko drugi do - Marti Misterija sa svojim pomocnikom Javom i gospodjom Dijanom Lombard Misterija.



Na kraju, e da bi opravdao naziv topika, evo su jos dve slike.






Uzivajte.



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Edited by - BlekenDekara on 24/04/2009 17:11:53

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 04:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Kada me je pre nekih godinu i po dana jedna forumska spodoba imenom Damjan a od Stanica strane i javno ovde isprozivala apropo mm fotki, dobivsi nepodeljenu podrsku za svoje zlodelo od ostalih forumasa, vasa senka nije imala izbora nego da javno i obeca da ce napraviti fotke relevantne za svet Martija Misterije. Istina, dugo se cekalo, ali se docekalo. Data rec je odrzana, a sad je sud na vama.

Fire at will!!!

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/07/2006 : 04:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Svaka cast majstore!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/07/2006 : 04:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Koliku guzicetinu ima ona na Canal streetu!?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25133 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/07/2006 : 04:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Dobar si..Kao prvo, na ovim fotkama ne liciš na sebe, a kao drugo, dobro te nisu uhapsili kad si fotografisao ulaze u privatne kuce. Koliko znam, tamo kod vas ne treba puno da te proglase teroristom..;-))

Samo su ljudska glupost i svemir beskonacni. Ali za ovo drugo nisam siguran.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 14/07/2006 : 04:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
nije mi chak ni palo na pamet da trazim tu ulicu a bio sam u Jabuci prekjuche.
lijepe slike, stavicu i ja jednu dvije gdje Times Square zaista oduzima dah

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Fuck Censorship! ||| Recite NE cenzuri!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/07/2006 : 05:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ko ceka taj doceka

Hvala na slikama prozirni, ali Bec mi je ipak ljepši!

Kada spomene se ova zemlja mala e onda se i za malo može reci mašallah!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/07/2006 : 07:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Sad jos u London do Craven Roada...

Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 14/07/2006 : 08:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Prozirni, "thumbnail" isn't a four-letter word

"I was going to be a neo-deconstructivist but mom wouldn't let me" -- Calvin
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/07/2006 : 08:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
JEsi se upoznao sa ljudima koji žive na toj adresi? I jesi li ih možda pitao znaju li da je u njihovu kucu virka nekoliko desetina tisuca ljudi svakog mjeseca?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/07/2006 : 09:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Lijepo, bravo!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/07/2006 : 09:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Hura!

Primjechujem da u stripovima nije iskorissteno ssto je ulica zatvorena s jedne strane, kao ni to da MM ima podrum...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/07/2006 : 10:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
MCN mozda ce to biti u epizodama koje kod nas jos nisu objavljene...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/07/2006 : 10:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>MCN mozda ce to biti u epizodama koje kod nas jos nisu objavljene...

Sad kad Markos Castelliju prepossalje Senkine fotke...:)

mcn


Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/07/2006 : 10:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sigurno je on tamo bio:) Mada, mogu ga pitati...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/07/2006 : 10:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message

Mozda ce se tiskati nova serija MMa sa ispravkama, onako kako su radili i u Zagoru Tutto.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/07/2006 : 10:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
smrc meni mozzila ne prikazuje ove slike

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/07/2006 : 11:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Koliku guzicetinu ima ona na Canal streetu!?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



To JE Canal Street !

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/07/2006 : 11:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by verter

smrc meni mozzila ne prikazuje ove slike

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"



Meni bez problema radi !
Dobre slikice senka!

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/07/2006 : 11:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
to je zato sto si diplomirao

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 14:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by Gaston

Koliku guzicetinu ima ona na Canal streetu!?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



To JE Canal Street !

GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE ! GRBO MAJSTORE !

Ukoliko ne gresim, ta guzica pripada Mini, curi koja je napravila panpramsku sliku Njujorka i one moje dve slike ispred vrata. Mogu je pitati kolika joj je, ako je to toliko bitno

Da ne bude zabune, nisanio sam oznaku Canal Street, a ne guzicu No, dobro mi je i dosla kao zaklon, jer cim sam opalio snimak, gore na platformi me je cekao pandur. Sreca te me, iz datih razloga, nije video. Kao ni ja njega, uostalom

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 14:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

JEsi se upoznao sa ljudima koji žive na toj adresi? I jesi li ih možda pitao znaju li da je u njihovu kucu virka nekoliko desetina tisuca ljudi svakog mjeseca?

Wealth beyond measure, outlander...

Bilo mi palo na pamet da pokucam, ali sam odustao. Ne bih voleo da sam zavrsio u zatvoru/dusevnoj bolnici zbog obrazlozenja koje bih dao

A i zurio sam u crkvu, slike su napravljene (sto se Vasington Mjuza i Grinic Vilidza tice) na Badnje vece. Otuda sam i u odelu, jel' te...

Inace, sve kuce u ulici pripadaju Njujorskom Univerzitetu, te su stanovi profesora.

@mcn
Kapija je postavljena i sa druge strane, jos 1986/7. ako se ne varam. A Kasteli je to, naravno, propratio. U prvom almanahu misterija za 1988. godinu, u prici Nostra Terra dei misteri kapija je debitovala.

@Dado
Naravno da je ispravljeno, vidi tuttoMM #11, strana 13, dodata je kapija na ulazu u ulicu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/07/2006 : 14:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hahaha prozirni bolan kada ces praviti neku enciklopediju o martiju?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 14:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
:-)
Kad me neko masno plati :pppp

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/07/2006 : 14:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Sad jos u London do Craven Roada...



Kog Krejven Rouda? Ima ih 4 u Londonu

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 14/07/2006 : 14:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
c c c kakav si ti fan. eto dam ti ja 5 kila viskockog suhog mesa(sa, vidi slucajnosti, piramide dobro masnog. jel moze?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000