forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 comnche integralna
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/07/2006 : 09:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
baš sam ju uzeo u ponedjeljak
jutros sam procitao prvi i drugi album, i malo prolistao ostale
neznam dali ste primjetili, ali 126 stranica je puno lošije otisnuta od ostalih, mislim na kolor, koji je na njoj dosta lošiji ngo na npr. 127 s kojom se najlakše može usporediti
zašto je na 152 stranici zadnja slicica ( ili kadar, kako vec hocete ) otisnuta crno bijela. Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/07/2006 : 10:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
ima, cini mi se, u dvije knjige dvije ili tri crno bijele slicice....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 27/07/2006 : 11:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

baš sam ju uzeo u ponedjeljak
jutros sam procitao prvi i drugi album, i malo prolistao ostale
neznam dali ste primjetili, ali 126 stranica je puno lošije otisnuta od ostalih, mislim na kolor, koji je na njoj dosta lošiji ngo na npr. 127 s kojom se najlakše može usporediti
zašto je na 152 stranici zadnja slicica ( ili kadar, kako vec hocete ) otisnuta crno bijela. Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side



Ko radi taj i gresi. Steta a tako dobri albumi.

Mister No rules!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/07/2006 : 12:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Dobri albumi,samo malo preteski za moj ukus.
Citam ih lezeci i stavim jastuk na stomak da mi ne napravi rupu.
Kad zavrsim citanje stavim ih povis glave i molim Boga da ne padnu kad spavam.Volio bih vise da je 5 albuma po 2 price.

Porter
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/07/2006 : 12:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Dobri albumi,samo malo preteski za moj ukus.
Citam ih lezeci i stavim jastuk na stomak da mi ne napravi rupu.
Kad zavrsim citanje stavim ih povis glave i molim Boga da ne padnu kad spavam.Volio bih vise da je 5 albuma po 2 price.

Porter



homos homini lupus
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 27/07/2006 : 14:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
quote:
Originally posted by priki

quote:
Originally posted by darth-vader

baš sam ju uzeo u ponedjeljak
jutros sam procitao prvi i drugi album, i malo prolistao ostale
neznam dali ste primjetili, ali 126 stranica je puno lošije otisnuta od ostalih, mislim na kolor, koji je na njoj dosta lošiji ngo na npr. 127 s kojom se najlakše može usporediti
zašto je na 152 stranici zadnja slicica ( ili kadar, kako vec hocete ) otisnuta crno bijela. Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side



Ko radi taj i gresi. Steta a tako dobri albumi.

Mister No rules!



Gle i u originalu CB

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/07/2006 : 14:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Tromislawski, imaš li novosti u vezi novih izdanja?

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/07/2006 : 15:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side


Estetski efekti... ima toga na nekoliko mjesta.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/07/2006 : 15:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by darth-vader

Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side


Estetski efekti... ima toga na nekoliko mjesta.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



to sam i ja mislio....mislim da nije greška kod koloriranja vec da je namjerno crno-bijelo...zašto, nemam pojma....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 27/07/2006 : 15:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Tromislawski, imaš li novosti u vezi novih izdanja?

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.




Radi se punom parom

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/07/2006 : 15:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI

Radi se punom parom

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.



vjerojatno suvišno pitanje al....jel' se može znat na cemu?

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/07/2006 : 16:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by darth-vader

Dali je to greška, ili je to ipak u estetske svrhe, jer propovjednik na njoj umire ?

if you only knew the power of the dark side

--------------------------------------------------------------------------------


Estetski efekti... ima toga na nekoliko mjesta.



prvi puta citam Comanchu u boji, tako da nisam znao dali je to greška ili estetika. Ako je estetika, onda ima smisla.

Nego što je sa stranicom 126 koja je ocigledno slabije kvalitete od ostalih ?

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/07/2006 : 17:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
baš sam sada procitao i 4 epizodu
Zašto kod ostale cetiri u knjizi ide naslovnica, pa njezina poledina je prazna, a kod cetvorke na poledini naslovnice pocinje strip ?
To je krupna pogreška, a da je netko prolistao prije štampanja, to se moglo vrlo lako otkloniti.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 27/07/2006 : 20:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by darth-vader

baš sam sada procitao i 4 epizodu
Zašto kod ostale cetiri u knjizi ide naslovnica, pa njezina poledina je prazna, a kod cetvorke na poledini naslovnice pocinje strip ?
To je krupna pogreška, a da je netko prolistao prije štampanja, to se moglo vrlo lako otkloniti.
-------------------------------------------------------------------
Lošem ku*cu svaka dlaka smeta!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/07/2006 : 21:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
nije tu stvar o smeta ili ne smeta. Cinjenica je da je ovo pogreška, i da ju je bilo turbo jednostvano ispraviti. Samo je trebalo pogledati materijale :)

Kada dajem 16 kuna za Ludens, onda mi je tako svejedno dali je c,c,c, veliko ili malo slovo, š ili s, ž ili z, dali je loš otisak nekih stranica ili nešto trece. Kada dajem 200 kuna za elitno izdanje, tada me takve stvari smetaju.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 27/07/2006 : 21:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

nije tu stvar o smeta ili ne smeta. Cinjenica je da je ovo pogreška, i da ju je bilo turbo jednostvano ispraviti. Samo je trebalo pogledati materijale :)

Kada dajem 16 kuna za Ludens, onda mi je tako svejedno dali je c,c,c, veliko ili malo slovo, š ili s, ž ili z, dali je loš otisak nekih stranica ili nešto trece. Kada dajem 200 kuna za elitno izdanje, tada me takve stvari smetaju.

if you only knew the power of the dark side



Da ne ponavljam sve sto si vec napisao reci cu samo da se u potpunosti slazem s primjedbama.Kada se priprema ovakakv album koji se ne kupuje svaki dan onda zbilja treba paziti da se ne dogadaju ovakve greske.Albumi su lijepi, cijena je "lijepa", pa je onda i "zavrsna obrada" trebala biti kako treba.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 28/07/2006 : 07:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
naravno

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 28/07/2006 : 13:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Mislim da to nije greska, niti propust obrati paznju na broj strana te epizode, da nije stavljen pocetak na poledjinu naslovne strane strip bi zavrsio sa praznom stranicom pre sledece naslovne. Mislim da je urednicka odluka ispravna i meni se vise tako svidja.I de nemojte traziti dlake u jajetu,licno mislim da vam nijedna zamerka bas nije na mestu, a gde su pohvale za ukljucivanje artworka, originalnih stranica iz Tintina, sjajnih uvodnih tekstova, prava i vrhunska poslastica. Bavite se sitnicama umesto da uzivate u dozivljaju.

Ovo je sjajno izdanje i trebalo bi ih biti vise. Thorgal u 4 knjige, if you ask me, bi bio prava stvar.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/07/2006 : 14:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
e profesore baš si pravi , svaka cast
thorgal - evo ja odma dam lovu
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 28/07/2006 : 16:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Mislim da to nije greska, niti propust obrati paznju na broj strana te epizode, da nije stavljen pocetak na poledjinu naslovne strane strip bi zavrsio sa praznom stranicom pre sledece naslovne.


nije li se to dogodilo s jednom od epizoda u tom istom tomu ?
Ako se ne varam je, i ne vidim razlog da se ne dogodi dva puta.

No mi svi hvalimo Cmchu. Meni je to odlicno izdanje. Htio bih što više takvih, pocevši od Hermana, pa nadalje. Mislim da je i Libellus tako trebao sa Spirouom i Ridobradim. No to nije razlog da ne u kažem na ono što mi se upiknulo u oko ;)

if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 28/07/2006 16:37:59
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000