forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni Vjetar u prodaji...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/10/2006 : 09:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

U ovom slucaju, mislim da je to ravno dinamovom proljecu 2007. u europskim natjecanjima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



I hajdukovom prvenstvu 2007
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/10/2006 : 09:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa to su vec realnije opcije... daleko realnije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 16/10/2006 : 10:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

U ovom slucaju, mislim da je to ravno dinamovom proljecu 2007. u europskim natjecanjima.


a kaj ti misliš da decki nebuju gledali proljetne tekme na telki

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/10/2006 : 10:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa moze i rizbo citati talijanska izdanja od broja 13 pa na dalje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/11/2006 : 02:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Evo da i ja dam svoja dva centa...
Stvarno je ovo MV izdanje savrseno. Naslovnice su mi super, boje su prelijepe i puno su mi bolje od originalnih! Znaci puno bolje izgledaju kad strip drzite u rukama nego ovako na ekranu. Ostavljaju onako klasican, umjetnicki dojam kao da ih treba uramiti na zid. Tocno se vidi da je Goran znao sto radi kad je odabrao ovakve poze i boje.
A iznutra... Znao sam da ce tisak i papir biti super, ali MV kao da je bio napravljen za ovakav glatki bijeli papir. Valjda zato jer crtez ima puno tamnoga tako da na ovom lijepom papiru kao da je ziv. Super!

There is a way that seems right to a man, but in the end it leads to death.
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 17/11/2006 : 08:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
Koji je ritam izlaženja MV-a? 8 knjiga godišnje? To bi bilo super
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/11/2006 : 09:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Aftermath

Koji je ritam izlaženja MV-a? 8 knjiga godišnje? To bi bilo super

da

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 28/12/2006 : 15:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Završio sa citanjem zadnje epizode cetvrte knjige "Olovno nebo" i moram reci da sam vrlo ugodno Iznenaden! Iznenadilo me kako strip može biti dobar! "Olovno nebo" mi je definitivno najbolji MV do sad! Nevjerojatno! Jedva cekan nove biblioteke...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2006 : 17:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mislim da ce knjiga 8 bit najbolja od svih do sada. O ostalih epizoda koje dolaze sada, 13-24, izdvojio bih jos i Goranovu epizodu Grande Visione, #16 i Frisendinu Gli Spietati, #19.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/12/2006 : 17:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Znaci, sad ste na knjizi osmoj, odnosno pri kraju druge ture?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2006 : 17:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Koliko ja znam, prevedene su sve, treba ih upisati, tako da ih jos nisam vidio, ali ovako, po sjecanju bih izdvojio te epizode. I nazalost, broj 13, uvjerljivo najgori MV ikad.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/12/2006 : 18:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
MV je uveliko u pripremi i sve ide po planu i ako sve ostane po planu dakle krajem treceg mjeseca
idu 4 nove knjige odnosno 12 izvornih epizoda.
Osobno se radujem svakoj novoj epizodi i novim Goranovim naslovnicama.
O ukusima ne bih raspravljao, znaju biti iznenadjujuce razliciti i poprilicno subjektivni...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 28/12/2006 : 18:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Naslovnice su odlicne, i svidja mi se sto imaju jedan "odklon" od same radnje stripova unutar knjige.
BTW. jeste zadovoljni prodajom Magicnog?
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 28/12/2006 : 19:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

MV je uveliko u pripremi i sve ide po planu i ako sve ostane po planu dakle krajem treceg mjeseca
idu 4 nove knjige odnosno 12 izvornih epizoda.
Osobno se radujem svakoj novoj epizodi i novim Goranovim naslovnicama.
O ukusima ne bih raspravljao, znaju biti iznenadjujuce razliciti i poprilicno subjektivni...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne




Šta kažeš krajem PRVOG mjeseca!! E to mi se svida!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/12/2006 : 19:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Naslovnice su odlicne, i svidja mi se sto imaju jedan "odklon" od same radnje stripova unutar knjige.
BTW. jeste zadovoljni prodajom Magicnog?


Hvala za naslovnice.
Sto se tice prodaje ona je u rangu nasih ocekivanja i za sada smo zadovoljni.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/12/2006 : 21:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
dobrohotnošcu jednog svima namin poznatog clana foruma dobih priliku da procitam MV i ...
ostadoh ugodno iznenaden
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/12/2006 : 22:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
cime? jacinom udarca samim stripom kad je zena viknula "kolko si da za to, mamlaze...nemoj ti meni nije to tvoje"...pljas, tras, bam, znjam...

cekaj dok budes drzao texa, bit ce i jace, ako vec nije

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/12/2006 : 23:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
naime
nijesam ga kupio vec dobio na citanje
a texa kupijo
i nije mi baš sijeo ( osjecam kak cupaš lase)
al teško ce odolim da ne kupim i dalje
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/12/2006 : 23:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
nije me tukla
al moje božicne radosti završiše na crš-ju
a njene tek pocele
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/12/2006 : 23:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Nemoj biti tužan. Bit ce još radosti!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/12/2006 : 05:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

MV je uveliko u pripremi i sve ide po planu i ako sve ostane po planu dakle krajem treceg mjeseca
idu 4 nove knjige odnosno 12 izvornih epizoda.
Osobno se radujem svakoj novoj epizodi i novim Goranovim naslovnicama.
O ukusima ne bih raspravljao, znaju biti iznenadjujuce razliciti i poprilicno subjektivni...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Odlicno, ovako necu morati cekati do MAFEST-a.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/12/2006 : 09:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Naslovnice su odlicne, i svidja mi se sto imaju jedan "odklon" od same radnje stripova unutar knjige.
BTW. jeste zadovoljni prodajom Magicnog?


Hvala za naslovnice.
Sto se tice prodaje ona je u rangu nasih ocekivanja i za sada smo zadovoljni.


kako to da magicni nema korice od istog materijala kao i biblioteka Tex? i almanah? nekako mi se cini kao da su korice magicnoga vise podlozne ostecenjima
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 29/12/2006 : 09:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
da jako su podložne oštecenjima, moj je pun crta na koricima (izgleda kao da je izgreben), a to je posljedica odlaganja na policu, nevjerojatno osjetljiva površina
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2006 : 11:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to je jedini minus MV

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 29/12/2006 : 11:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Koga briga, zato je papir kvalitetniji...
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000