forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tvrdokoricna izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/08/2006 : 22:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Kako bre to citate te stripove, meni se još nijedan Ludens nije odlepio?!

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/08/2006 : 22:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
...da kucnem u drvo. ;)

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/08/2006 : 22:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
...pa moramo da ih citamo, ne možemo da pazimo toliko, jer kod mene dok se svi izredamo, mora da se odlepi strip, samo još... i baba da pocne da cita i eto ti belaja :)

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/08/2006 : 22:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Kako bre to citate te stripove, meni se još nijedan Ludens nije odlepio?!

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."

Ocima;)
DD Spec Snovi su tragicno ulepljeni. Za ostale nemam primedbi.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/08/2006 : 23:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nema to veze sa tvrdocom korica kako rece Wooo. Kako se ne odlepljuju stripovi od SD?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2006 : 23:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
jesu i oni, ali manje....osim toga, nisu svi jednako strogi...meni je glanc iznutra cak i vazniji, drugima ne smeta....senko, a cirni brate malo i u moby dicka......da o AF sc klasik ne govorim....strip ipak mora podnijeti normalno otvaranje, pa necu ga citati pod 20 stupnjeva....onda nek vrate dnevnik, tamo sam komotno otvarao:))....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/08/2006 : 23:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Mobi Dik mi je ok, a AF je HC;)
Dakle, Snovi su jedini problem u mojoj kolekciji.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/08/2006 : 00:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
da Bog da SANJAO raspadanje cijele kolekcije svaki dan od danas:))))



Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/08/2006 : 01:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Cije kolekcije? Tvoje?
Ok. Odoh da SANJAM malkice, i tako sam umoran...

;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 01:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja sa SD nemam nikakvih problema, a "Ludens" se trudim da ne otvaram pod velikim uglom ne zbog lepila vec da ne bih savijanjem napravio "liniju" na prednjoj korici. Iako vec postoji 'big' na njoj, desava se da na tom mestu od previse savijanja otpadne boja. "Ludens" izgleda fenomenalno, ali pod uslovom da se uopste ne otvara...
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 09/08/2006 : 04:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Ovaj tvornicki prelom koji je napravljen na naslovnicama poprilicno spasava stvar jer se na tome mjestu naslovnica moze presavinuti a da ne utjece toliko na ljepljeni dio stripa.Naravno da ono "nema pomoci" nije doslovno, naravno da postoji rjesenje u boljem ljepilu i opcenito uvezu, ali nemojte zazivat vraga, mogli bi se izdavaci odluciti da kad se vec ljudi bune, da im se ponudi ultrakvalitetno HC izdanje koje ce kostati 35 kn/kom. :-).

I da, ja nemam toliko problema sa odljepljivanjem stripa iskljucivo zato sto pazim da ne savijam strip previse. Ne zelim niti pomisliti sto bi se dogodilo da se ove nove stripove tretira kao LMS ili ZS.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 09/08/2006 : 05:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
nisam imao problema sa ni jednim ludensovim stripom!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/08/2006 : 08:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
ni ja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 09/08/2006 : 09:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
Meni se ni jedan Ludensov nije odlepio,ja sam za HC izdanja svih specijalaca,Maxija i slicnih izdanja...resenje za vas kojima se stripovi raspadaju-kupujte po dva primerka,jedan za kolekciju a drugi za citanje

drale
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/08/2006 : 09:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
I ja nikada nisam imao problema sa izdanjima Ludensa.

Naš Murga nije obican drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 09/08/2006 : 09:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
Sejo pa kako to nama i moze da se desi,mi znamo citati stripove

drale
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 09/08/2006 : 18:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

nisam imao problema sa ni jednim ludensovim stripom!



Moraš ga procitati, a ne gledati.

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/08/2006 : 19:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
vi samo mislite da nemate probleme, hehe, zavirite pozornije:)))
ne kazem ni ja da otpadaju ko suho lisce....osim Snova:)
i da, da nema one linije, bilo bi jos gore....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/08/2006 : 21:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
meni se moby dick potpuno raspao, ostali se drže, ali jako puno ih je, možda cak i vecina, na kojima se prva i zadnja stranica odvajaju od ostatka stripa, a drže se na koricama
sve u svemu, taj akd ima ocajno ljepilo, slucajno ostavite strip na suncu, pa cete vidjeti
i ne mogu vjerovati da ima ljudi kojima baš ni jedan strip nema problem s ljepilom
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/08/2006 : 23:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ako je lepilo loseg kvaliteta, onda ce se svi ti stripovi pre ili kasnije potpuno raspasti cim lepilo izgubi neophodnu dozu elasticnosti
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 10/08/2006 : 01:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
pa ni meni se ni jedan ludensov strip nije raspao. i sad kad sam pogledao komentare: djole, ferri, draskomisterno - sta da vam kazem ljudi: Ludensova izdanja za inostrano srpsko trziste su boljeg kvaliteta nego doma. izvoz bato, to je cudo :)

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7799 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/08/2006 : 09:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni su se raspali Snovi, Cesta za nigdje i MM SPECIJAL-Djevojka iz torte i Zgor specijal-Nulta godina Darkwooda. ne znan ima li jos koji, ne mogu se sjetiti.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 11/08/2006 23:18:16
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/08/2006 : 10:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni se raspali samo Snovi i Sandman od Belog Puta!
Što se tice ovog raspadanja, jel važno samo samo ljepilo kod tog problema ili ima to veze i sa vrstom papira koji se koristi?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
197 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 10/08/2006 : 14:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Meni su se potpuno raspali samo Snovi i Na ruti Moby Dicka (pa sam Snove kupio u HC:)) ali kod dosta stripova primjecujem da se lagano odljepljuju (pred kraj il pri pocetku)no to isto sam vidio i kod starijih talijanskih izdanja (narocito ovih debljih) tako da je sve to relativno.No istina je da se kod izdanja SD to uopce nije dogadjalo:(

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/08/2006 : 00:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
da, o tome i govorim....ja sam ih sve sanirao al brate koliko love i vremena i truda....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000