forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prica o Marku Šunjicu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/08/2006 : 18:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Melina ja sam neke stvari pokusao ispraviti tamo gdje se trebaju ispraviti, bezuspjesno...
S time vjerujem da nisi bas upoznata pa ti je vjerujem teze i neke stvari procjeniti.
Slazem se s recenim, biti ce neke stvari navedene na sluzbenoj stranici kad konacno
bude gotova, medjutim u svakom nasem izdanju postoji takodje impresum, pa kome su
trebali osnovni podatci on je mogao i tamo zaviriti...
Naravno da ne ocekujem da ce novinari visiti na forumu, a i da vise nebi uvijek sve tocno saznali,
jer se krive informacije znaju i ovdje napisati.
I prije svega ne krivim novinara uopce, samo ispravljam netocne navode.

Nego mislio sam da si na odmoru, daleko od bilo kojeg racunala, kako vidim da nisi
javit cu ti se, trebam neke logos...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 11/08/2006 : 18:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Novinar je kriv,uvijek stripu pridu puno površnije nego ostalim literalnim i publicistickim naslovima. A i moglo je sve biti malo aktualnije...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/08/2006 : 18:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Novinari po defniciji svemu prilaze površnu, pošto moraju da budu strucni za sve - pa onda u stvari nisu strucni nizašta. Video sam drasticno, ali _drasticno_ vece brljotine, kod stvari koje nisu benigne kao što su stripovi.

Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali u Srbiji ne postoji talva stvar kao što je nezaposlen novinar. Koga nije previše briga za kakve novine, radio ili TV radi - on može da se udomi. Pa nije ni cudo što su nam novinari krš.

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 11/08/2006 : 18:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Clanak je afirmativan, vidi se da novinar simpatizira strip gibanja, ali svakom iole upucenijem sasvim nepotreban. Kao pokretaca renesanse strip izdavaštva u Hrvatskoj naveo je pojavu AF klasika, to sve govori. Pretpostavljam da je clanak narucen od urednika i brzo napisan, onako više kataloški bez prevelikih ambicija. Uostalom, to je niskonakladni list tako da nije ni neka reklama.
Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 11/08/2006 : 18:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Ja mislim da je najbolje da zahtijevate demantij u sljedecem broju, i to isto preko dvije stranice, ovaj puta s fotografijama Magicnog.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 11/08/2006 : 18:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
...kojeg je prekrasno dizajnirala Melina...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/08/2006 : 18:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Melina

Ja mislim da je najbolje da zahtijevate demantij u sljedecem broju, i to isto preko dvije stranice, ovaj puta s fotografijama Magicnog.


Moze i bez demantija ako ce Magicni biti na naslovnici...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000