forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Popis strip knjižara po gradovima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16820 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/08/2006 : 09:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Vidio sam u Darkwoodu u Beogradu prva tri Texova giganta od Strip agenta, cijena je skoro ista kao u Hrvastkoj. Lijepo izgleda, ali za toliko novca ipak volim kupiti 7-8 “obicnih” Ludensovih stripova. Ludensu je najveca mana što je van Hrvtaske loša distribucija i prilicno visoka cijena.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/08/2006 : 20:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by delboj

Obi-wan, ti bar stripove možeš kupiti na kiosku, ali u ovim malim mjestima u istocnom dijelu Republike Srpske (u Federaciji BiH je bolja distribucija) stripova ugalvnom nema ni na kiosku, iako bi trebalo da izlaze (jedino na dva kioska u Trebinju i i to ne sva izdanja), pa jedini nacin ostaje da mi neko kupuje stripove povremeno u strip-knižarama u Beogradu, ali to se opet isplati jer su tamo stripovi jeftiniji. Zaista je glupo da prakticno treba obici 3 države da bi se kupio neki strip koji izlazi u Hrvatskoj.



Ma znam, sretan sam što ih ima u kiosku. Tu je situacija stvarno odlicna - na desetine raznih stripova, više nego ikada u kioscima. Ali eto, volio bih vidjeti oko cega to svi trube (ti cuveni HC-i i strip albumi), a toga jednostavno ni za vidjeti nema. Tješim se time što su kiosci pravi raj za razliku od recimo Srbije gdje u 5 trafika nadem jedan ovlaženi i poderani Alan Ford.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


...a sad izgleda da nema ni otrcanih alan fordova po trafikama, neverovatno, kako je strip kultura u srbiji na niskom nivou

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2006 : 20:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Obi, zar ti Novi Sad nije još bliži?? Investiraš neku lovu za autobusku/voznu kartu(ili autom, mada mislim da to izadje skuplje), i odeš do NS da kupiš stripove iz Hrvatske po nižoj ceni nego u HR....;-))

A ovo bi ti bili i bliži podaci*:

Striparnice:
Klub obožavalaca stripa
Kralja Aleksandra 10
(pasaž preko puta Trcike); Tel: (021) 6624-723

Knjižare:
Solaris na Spensu
IPS u Zmaj Jovinoj
Prostor u Njegoševoj
Mala velika knjiga u starom Domu kulture
Most u Zmaj Jovinoj

Ulicni prodavci:
- Na Futoškoj pijaci, u delu gde se prodaje cvece. Radnim danom dvojica, subotom trojica prodavaca.
- Ugao na Ribljoj pijaci, prema Zmaj Jovinoj gimnaziji.
- Dva kioska na Železnickoj stanici
- Na studentskom trgu - 3 prodavca!



*- podaci sa jednog drugog sajta o stripu..


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


Edited by - manhunter on 13/08/2006 20:27:23
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/08/2006 : 20:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
jebote, bolje znaš nego novosadani ...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/08/2006 : 21:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Obi, zar ti Novi Sad nije još bliži?? Investiraš neku lovu za autobusku/voznu kartu(ili autom, mada mislim da to izadje skuplje), i odeš do NS da kupiš stripove iz Hrvatske po nižoj ceni nego u HR....;-))

A ovo bi ti bili i bliži podaci*:

Striparnice:
Klub obožavalaca stripa
Kralja Aleksandra 10
(pasaž preko puta Trcike); Tel: (021) 6624-723

Knjižare:
Solaris na Spensu
IPS u Zmaj Jovinoj
Prostor u Njegoševoj
Mala velika knjiga u starom Domu kulture
Most u Zmaj Jovinoj

Ulicni prodavci:
- Na Futoškoj pijaci, u delu gde se prodaje cvece. Radnim danom dvojica, subotom trojica prodavaca.
- Ugao na Ribljoj pijaci, prema Zmaj Jovinoj gimnaziji.
- Dva kioska na Železnickoj stanici
- Na studentskom trgu - 3 prodavca!



*- podaci sa jednog drugog sajta o stripu..


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju




Odem ja ponekad u NS (rijetko doduše). To je sve teorija što gore piše. Praksa je sljedeca :
"Klub obožavatelja stripa" ne prodaje vec samo iznajmljuje stripove. Bio kod njih, upoznali se...
"Solaris" ima nešto stripova odnedavno, uglavnom Ken (koje imam) i par albuma, ipak je to knjižara.
"IPS" ima nešto stripova na engleskom, a cijene su out of this world.
"Prostor" nije držao stripove vec knjige, uostalom, zatvoren je...
"Mala velika knjiga" - nikad cuo.
"Most" - ako je to nekada davno postojalo i držalo stripove, sada više nije tako.
Ulicni prodavci svi do jednog prodaju isto : ZS i LMS (koje ne skupljam), loše ocuvane po suludim cijenama - ne hvala.

Podatci na tom drugom sajtu su zastarjeli i vrlo optimisticni. Surova realnost je vrlo loše stanje, što se stripova tice, u poredbi sa recimo Zagrebom ili Beogradom (kako cujem). Nekadašnji bastion i centar bivše nam zemlje za stripove je pao na vrlo niske grane. Konkretno, ne postoji niti jedno jedino uredno mjesto za nabavku stripova.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/08/2006 : 21:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
E,sad me ubi Obi!
Ionako sam mislio ici u NS pa rekoh da prepišem ovaj manhunterov post
kad ono zaludu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2006 : 21:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Pa Kico, nastavi onda bolje do BG, i svrati do tamošnjih strip šopova, tamo ceš sigrno nešto naci ;-))

Darkwood - TC Zeleni Venac, ugao Lomine i Kamenicke
Tel.:2622867; www.darkwood.co.yu

Omen - Oblicev venac 16
Tel: 064 1139 423 / 064 1177 496
Alan Ford - Novi Beograd, Blok 24
Tel: 134-758; www.alanford.co.yu

Knjižare:
Plato
IPS Mamut
Dom omladine
Akademija - Knez Mihajlova ulica

Za Omen i AF nisam siguran, nešto se pricalo da su zatvoreni.



svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju

Edited by - manhunter on 13/08/2006 21:43:06
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/08/2006 : 21:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
nisu zatvoreni Omen i Alan Ford

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2006 : 21:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A na tom istom sajtu stoji za Osijek:

Striparnice:
Ontario
Gajev trg bb (glavna tržnica Osijek), štand 25, Osijek
+ 385 98 9324448
ontarioweb@net.hr (http://www.ontarioweb.tk)

mada ako kažeš da su sve to zastarele informacije..


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/08/2006 : 22:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

A na tom istom sajtu stoji za Osijek:

Striparnice:
Ontario
Gajev trg bb (glavna tržnica Osijek), štand 25, Osijek
+ 385 98 9324448
ontarioweb@net.hr (http://www.ontarioweb.tk)

mada ako kažeš da su sve to zastarele informacije..


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


Ja sam 30 km. od Osijeka pa sam vidio tu "Striparnicu". Ovo nije zastarjela vec više napuhana informacija. Pa ne može se jedna tezga na pijaci nazvati Striparnicom. Pogotovo ne tezga na kojoj se mogu naci samo kiosk izdanja slabe ocuvanosti... Nema ništo do Zagreba i Beograda. Jedan mi je na 300, a drugi na 250 km.
A ja nemam ni bicikl...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander

Edited by - Obi-wan on 13/08/2006 22:03:23
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2006 : 22:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ok, verujem ti. ;-)) Ja samo da ti pomognem.Nema tebi drugog do "za Beograd".;-) Ili Zagreb..Ili..Kupi bicikl...
svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju

Edited by - manhunter on 13/08/2006 22:05:35
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/08/2006 : 22:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kico

E,sad me ubi Obi!
Ionako sam mislio ici u NS pa rekoh da prepišem ovaj manhunterov post
kad ono zaludu.



Jebiga, bolje da znaš. Sva ona mjesta sam obišao i ništa, ali kod zadnjeg posjeta sajmu knjiga, prijatelj mi je rekao da je otkrio pravu striparnicu. Jedva smo našli lokaciju jer je istinski skrivena. Vec sa ulaza sam opazio Bone poslagan po brojevima, SF knjige, kiosk izdanja iz Hrvatske i Srbije, albume. S obzirom da nisam nikada bio u striparnici, dojmljen sam se bacio na prve kupovine vec s vrata, kad mi prijatni tip objasni da ne prodaju vec samo iznajmljuju za citanje. Bio sam vrlo razocaran. Nudio mi je on da može nabaviti ako mi nešto treba, ali ja nisam jak na dugim cekanjima pa ništa od toga... Klub je dobar ako si iz NS-a, ali za nas putnike namjernike, ništa...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/08/2006 : 22:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ok, verujem ti. ;-)) Ja samo da ti pomognem.Nema tebi drugog do "za Beograd".;-) Ili Zagreb..Ili..Kupi bicikl...
svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


Ma znam, to frustracija iz mene progovara... Toliko lijepih prica i slika na ovom sajtu : Usagi, Bone, Magico V.,HC Ken, Atila Bic Božji, Beli put, Keepers of the maser, Ratnici Akbara, Nepobedivi i još puno toga, a meni samo sline cure. No dobro, imam bar Zagora!!!
Pocinjem štedjeti za bicikl...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 14/08/2006 : 12:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by delboj

Obi-wan, ti bar stripove možeš kupiti na kiosku, ali u ovim malim mjestima u istocnom dijelu Republike Srpske (u Federaciji BiH je bolja distribucija) stripova ugalvnom nema ni na kiosku, iako bi trebalo da izlaze (jedino na dva kioska u Trebinju i i to ne sva izdanja), pa jedini nacin ostaje da mi neko kupuje stripove povremeno u strip-knižarama u Beogradu, ali to se opet isplati jer su tamo stripovi jeftiniji. Zaista je glupo da prakticno treba obici 3 države da bi se kupio neki strip koji izlazi u Hrvatskoj.



Ma znam, sretan sam što ih ima u kiosku. Tu je situacija stvarno odlicna - na desetine raznih stripova, više nego ikada u kioscima. Ali eto, volio bih vidjeti oko cega to svi trube (ti cuveni HC-i i strip albumi), a toga jednostavno ni za vidjeti nema. Tješim se time što su kiosci pravi raj za razliku od recimo Srbije gdje u 5 trafika nadem jedan ovlaženi i poderani Alan Ford.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander




Na zalost to je istina, na trafikama u Srbiji pre cete naci Koha ditore nego neki strip. Ali sta je tu je. Trziste je puklo sto se stripa tice. Malo je ljudi koji kupuju stripove. I oni ih kupuju iskljucivo po striparnicama u Beogradu (Darkwood - ima sve od ZS, LMS, komplete, SD, Ludens, SA, Libellus, System, ostale edicije, apsolutno sve, cak i da nesto nemaju mogu da ti nabave; Alan Ford - koji se u poslednje vreme preorijentisao samo na novija hrvatska izdanja i strip albume; Omen - samo rade albume, Systema i u poslednje vreme nesto hrvata sa trafika. Ostali ulicni prodavci prodaju samo izdanja pre raspada SFRJ u prilicno losem stanju pa ti ne bi bas savetovao gde da ih potrazis. Postojala i striparnica Braca Dalton, ali nisam siguran da li i dalje radi (jednom sam otisao i bilo je zatvoreno i lokal u vrlo losem stanju) Ukoliko neko zna nek napise sta se s njima desava...

Mister No rules!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16820 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/08/2006 : 12:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Ako hoceš da kupuješ stripove u Srbiji, onda prodi Novi Sad, produži za Beograd. U Novom Sadu se stripovi mogu kupiti samo na na Futoškoj pijaci, ponekad se nade nešto i po razumnim cijenama. Ostalo ništa, mada postoji i neki tip na željeznickoj stanici koji prodava loše ocuvane stripove (možda dvadaesetak stripova) po visokim cijenama, tamo ne treba ni pogledati. Obi-wan, nije ti „previše” daleko 300 i 250 km, meni je Beograd na 420 km (6 sati vožnje autom, 9-10 autobusom), a Zagreb i više od 500 km (ne znam tacno).
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/08/2006 : 14:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Ako hoceš da kupuješ stripove u Srbiji, onda prodi Novi Sad, produži za Beograd. U Novom Sadu se stripovi mogu kupiti samo na na Futoškoj pijaci, ponekad se nade nešto i po razumnim cijenama. Ostalo ništa, mada postoji i neki tip na željeznickoj stanici koji prodava loše ocuvane stripove (možda dvadaesetak stripova) po visokim cijenama, tamo ne treba ni pogledati. Obi-wan, nije ti „previše” daleko 300 i 250 km, meni je Beograd na 420 km (6 sati vožnje autom, 9-10 autobusom), a Zagreb i više od 500 km (ne znam tacno).


U svakom slucaju, predaleko mi je da bi išao samo zbog stripova. Kupio bih recimo 2-3 albuma mjesecno za recimo 200 kuna. Ako moram dati još 200 na put svaki mjesec, ne isplati se. Ovako idem jednom godišnje na sajam knjiga u NS i jednom na sajam u BG. Na kraju kupim više stripova nego knjiga i to je to...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 14/08/2006 : 21:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Idi na sajt www.alanford.co.yu i kontaktiraj ih mailom. Znam da kad god sam bio vlasnik stalno salje stripove u hrvatsku preko bus vozaca tako da verovatno mozes nesto sa njim da iskombinujes. Mada ako si kao ja sklon cekanju najbolje ti je da svakog oktobra dodjes u beograd na sajam knjiga i kupus sta je izaslo u prethodnoj godini. Em ces dobiti popust em eto ti prilike da malo uzivas u turizmu :D

A braca dalton vise ne rade u striparnici vec imaju svoju tezgu (tacnije kartonsku kutiju) na zelenom vencu. Jedino zivnu na sajmu knjiga gde redovno imaju stand (tamo su valjda zabranjene kartoske kutije :lol: ).
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/08/2006 : 23:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by wildboar

Idi na sajt www.alanford.co.yu i kontaktiraj ih mailom. Znam da kad god sam bio vlasnik stalno salje stripove u hrvatsku preko bus vozaca tako da verovatno mozes nesto sa njim da iskombinujes. Mada ako si kao ja sklon cekanju najbolje ti je da svakog oktobra dodjes u beograd na sajam knjiga i kupus sta je izaslo u prethodnoj godini. Em ces dobiti popust em eto ti prilike da malo uzivas u turizmu :D

A braca dalton vise ne rade u striparnici vec imaju svoju tezgu (tacnije kartonsku kutiju) na zelenom vencu. Jedino zivnu na sajmu knjiga gde redovno imaju stand (tamo su valjda zabranjene kartoske kutije :lol: ).


Pa tako i radim, bio sam na zadnja tri sajma. Krenem kao knjige kupovati, vratim se s torbom punom stripova.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 16/08/2006 : 09:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Cini mi se da u Rijeci ima. Ali nisam 100% siguran.



Ja nemam pojma za striparnicu u Rijeci. Gdje se nalazi?
Ako misliš na Game Master onda ti mogu reci da oni baš i nisu orijentirani prema stripu, a ponuda je dosta slaba.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 16/08/2006 : 09:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

A na tom istom sajtu stoji za Osijek:

Striparnice:
Ontario
Gajev trg bb (glavna tržnica Osijek), štand 25, Osijek
+ 385 98 9324448
ontarioweb@net.hr (http://www.ontarioweb.tk)

mada ako kažeš da su sve to zastarele informacije..


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


Ja sam 30 km. od Osijeka pa sam vidio tu "Striparnicu". Ovo nije zastarjela vec više napuhana informacija. Pa ne može se jedna tezga na pijaci nazvati Striparnicom. Pogotovo ne tezga na kojoj se mogu naci samo kiosk izdanja slabe ocuvanosti... Nema ništo do Zagreba i Beograda. Jedan mi je na 300, a drugi na 250 km.
A ja nemam ni bicikl...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander




Da, ja sam isto bio nabrijan na novootvorenu "striparnicu" u Osijeku.
Na kraju se ispostavilo da se radi o dva štanda na glavnoj tržnici. Nakon što sam pogledao što se nudi, u kakvom stanju i po kojim cijenama, napravio sam lagani okret na peti i nikada se više nisam vratio. Cijene su bile astronomske, a ocuvanost nikakva.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2006 : 12:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Sada su spali na jednu tezgu, onu drugu zatvoriše.
Striparnica maj es.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/09/2006 : 17:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by VALTER

Obi-wan, imaš u Osijeku, na Trgu Ante Starcevica, knjižaru NOVA. Tamo možeš vidjeti i prelistati Usagija, Bonea, Libellusovog Kena (bila su dva broja prije nekog vremena), Hermannove albume, Princa Valijanta... Ali, cijene su izrazito nepristupacne (Ken 96 kn, Usagi 150, Valijant 250).


Hvala, to nisam znao. Bio sam u dosta knjižara u Osijeku, ne znam kako mi je to promaklo. Cijene nisu važne. Želim vidjeti pa cu vec nekako kupiti preko foruma ili aukcija...



Obi-wane, ne znam jesi li primjetio: na ovom mjestu odnedavno imaju i albume Ridobradog (160 kn/kom) i Nathan Never Gigante (170 kn/kom). U svakom slucaju, sada možeš i to prelistati.
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 14/09/2006 : 18:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by Dalen

Cini mi se da u Rijeci ima. Ali nisam 100% siguran.



Ja nemam pojma za striparnicu u Rijeci. Gdje se nalazi?
Ako misliš na Game Master onda ti mogu reci da oni baš i nisu orijentirani prema stripu, a ponuda je dosta slaba.


Ja takoder neznam gdje se nalazi striparnica u Rijeci.
VBZ ima samo Valijante po 250kn izdanje odlicno ali me ne zanima...
Po ostalim knjižarama zna se nac Corto Maltese u Sibiru...
i to je to što se može nac u Rijeci,...baš smo selo... ali ne sekira me puno narucim u More Comicsu ili Libellusu, poštarina je samo 23kn u svakom slucaju jeftinije nego da idem do Zagreba...
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 14/09/2006 : 18:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

250 kn za Valianta??? Lopovi...
Cijena bi morala biti svugdje ista, a ovo je razlika od 70kn, za cijeli jedan album skuplje!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/09/2006 : 18:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Nije stvar u nekim ogromnim maržama, vec u cinjenici da knjižara nema ugovorenu komisijsku prodaju s nakladnikom, vec sve ide preko distributera koji uzima lavovski postotak. I u zagrebackim KNJIŽARAMA, izuzmemo li striparnice, Valijanti koštaju 250 kn.
Šteta je obostrana, i za knjižare i za kupce (za kupce izvan Zagreba, dakako, koji u svojim gradovima imaju prilike nabaviti albume samo po tim vecim cijenama) jer samo ce rijetki i neobaviješteni stripofili pljunuti tolike cifre.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000