forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 vrecice za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 15/08/2006 : 01:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
upravo sam dobio paket stripova iz juesej, pa me zanima ima li di kupiti te posebne vrecice za stripove u kakve ih oni mecu

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/08/2006 : 02:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ima ovde u SAD;) Koliko hoces...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
365 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 15/08/2006 : 03:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message
nisu ni skupe, tu na nekoj stranici 1000 komada usd 46, ali ne znam koja je to velicina,''marvel regular''. oce mi stat tu mister no

Edited by - mradje11 on 15/08/2006 03:19:26
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26625 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/08/2006 : 07:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by mradje11

nisu ni skupe, tu na nekoj stranici 1000 komada usd 46, ali ne znam koja je to velicina,''marvel regular''. oce mi stat tu mister no


cekaj,kupija si USA stripove a zanima te oce li stati u vrecice MRNO??
za njega ce ti biti i viška mjesta
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 15/08/2006 : 08:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
Možeš da ih nabaviš kod Denisa Pajtaka.
A Mr.Noa ne bih ni stavljao u kesice, ako mene pitaš. :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26625 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/08/2006 : 15:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
imaš ih i u land of magic a vjerovatno i u more comicsu
Go to Top of Page

weaver
New Member

Croatia
136 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 15/08/2006 : 18:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send weaver a Private Message
korisna informacija, thanx jaki! :)
Go to Top of Page

Matara
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 01/08/2006

Posted - 15/08/2006 : 19:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Matara an ICQ Message  Send Matara a Private Message
kuhinjske vrecice od 1 kg su baš iste velicine kao sd stripovi(dd,mm,zagor...) i pašu kao da su i napravljene za njih.ozbiljan sam

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2006 : 19:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Matara

kuhinjske vrecice od 1 kg su baš iste velicine kao sd stripovi(dd,mm,zagor...) i pašu kao da su i napravljene za njih.ozbiljan sam

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice


Kažu ljudi da stripovi potamne u takvim kesama. Ja nisam držao dovoljno dugo da provjerim tu teoriju, ali vidio sam stripove sa potamnjelim papirom. To ime neke veze sa zrakom, vlagom, kondenzacijom...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

Matara
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 01/08/2006

Posted - 15/08/2006 : 19:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Matara an ICQ Message  Send Matara a Private Message
pa koja je razlika izmedu te vrecice i koja je baš za strip?nikad nisam kupio ni jednu takvu,pa ne znam.te za strip kao imaju ljepljiv rub il?

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 15/08/2006 : 19:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
istina
kod mene u Unionu su me uvijek pitali koliko mi to doma mesa imamo kada stalno kupujem vrecice :)

if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 15/08/2006 19:21:46
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2006 : 19:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Matara

pa koja je razlika izmedu te vrecice i koja je baš za strip?nikad nisam kupio ni jednu takvu,pa ne znam.te za strip kao imaju ljepljiv rub il?

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice


Nisam baš neki strucnjak, ali prilicno sam siguran da je kljucna vrsta plasticnog materijala koja se koristi za izradu vrecice...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/08/2006 : 19:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Matara

kuhinjske vrecice od 1 kg su baš iste velicine kao sd stripovi(dd,mm,zagor...) i pašu kao da su i napravljene za njih.ozbiljan sam

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice


Kažu ljudi da stripovi potamne u takvim kesama. Ja nisam držao dovoljno dugo da provjerim tu teoriju, ali vidio sam stripove sa potamnjelim papirom. To ime neke veze sa zrakom, vlagom, kondenzacijom...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


. a imaš li još onu mašinu za zavarivanje vrecica


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/08/2006 : 19:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

istina
kod mene u Unionu su me uvijek pitali koliko mi to doma mesa imamo kada stalno kupujem vrecice :)

if you only knew the power of the dark side



Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/08/2006 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by mradje11

nisu ni skupe, tu na nekoj stranici 1000 komada usd 46, ali ne znam koja je to velicina,''marvel regular''. oce mi stat tu mister no

Mislim da nece, uzanije su od Bonelija, cini mi se...
U Italiji mozes da nabavis kesice i kutije za Boneli (i ne samo Boneli) izdanja. Procackaj po njohvim striparnicama malo.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/08/2006 : 09:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

istina
kod mene u Unionu su me uvijek pitali koliko mi to doma mesa imamo kada stalno kupujem vrecice :)



Stavljaš ih u vrecice za meso? Spremaš li ih poslije i u škrinju da se hlade? ;)

Ne ozbiljno, da li je uopce preporucljivo stavljati ih u vrecice? Znam da se tako cuvaju od prašine, prljavštine i tako, no nije li papiru potrebno da diše?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 16/08/2006 : 09:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
da diše, moraš ih i hraniti, pa im davati vode, voditi redovito u šetnju, a i mjesecne doze vitamina nisu na odmet :)

nego DeeCay, da se mi slijedeci tjedan promijenimo. Budem do ponedjeljka valjda to završio. Nisam se nešto pretrgao od snimanja do sada jer ne stignem. Danas mi je zadnji radni dan, pa sutra pocinjem udarnicki :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/08/2006 : 09:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Tako mi sile, može! Ajd mogli bi u utorak, jer krecem za rodni kraj...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 16/08/2006 : 11:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
mislim da je bolje u vrecicu od mesa nego bez, tamno i suho mjesto, bez velikih promjena temperature i evo ti 100 godina trajanja- za dalje me i onako B-K:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2006 : 11:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Matara

kuhinjske vrecice od 1 kg su baš iste velicine kao sd stripovi(dd,mm,zagor...) i pašu kao da su i napravljene za njih.ozbiljan sam

______________________________
ne volim knjige jer nemaju oblacice


Kažu ljudi da stripovi potamne u takvim kesama. Ja nisam držao dovoljno dugo da provjerim tu teoriju, ali vidio sam stripove sa potamnjelim papirom. To ime neke veze sa zrakom, vlagom, kondenzacijom...

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander


. a imaš li još onu mašinu za zavarivanje vrecica


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Nije to bila moja vec od prijatelja iz djetinjstva. Ja sam planirao kupiti, ali poslije tvojih zastrašivanja, odustao sam.

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/08/2006 : 15:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

mislim da je bolje u vrecicu od mesa nego bez, tamno i suho mjesto, bez velikih promjena temperature i evo ti 100 godina trajanja- za dalje me i onako B-K:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)





Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/08/2006 : 15:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

mislim da je bolje u vrecicu od mesa nego bez, tamno i suho mjesto, bez velikih promjena temperature i evo ti 100 godina trajanja- za dalje me i onako B-K:)



Zašto tamno mjesto i zašto bolje u vrecici nego na zraku na polici?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000