forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Paolina Meduza
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/10/2006 : 09:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ne dirajte mi La Nevea, Notte senza fine mi je odlicna (cak iako je Smrtonosna simfonija, užas, zbilja). ;)

Za Paolu, wait and see, wait and see... Recimo, ova pretposlednja epizoda, L'ultimo arcano, joj odlican. Malo previše mracna, ali opet odlicna.

Drugim recima, posle DD 200, imala je samo jedan promašaj (Il tocco di diavolo), nekoliko tak-tak epizoda (Il settimo girone, Magicni frulaš) i barem 4 odlicne (Magla, Nekropolis, Preko praga i L'ultimo arcano).

--
"Et maintenent, vite au Nile!"

Edited by - Djole on 12/10/2006 09:39:11
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 12/10/2006 : 09:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Odgovorio si na pitanje s kojim sam zakljucio recenziju;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 12/10/2006 : 19:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Senko, nemoj me shvatiti ni pogresno ni preozbiljno, ja veoma cenim tvoje stavove i uglavnom se s njima slazem. Valjda me zato i zaboli dusa kad se ne slozimo, hehe:)
Ma kakvo vitestvo i odbrana, meni isto smeta mnogo stvari kod Barbatove - ali samo kazem da ipak ima i sta da ponudi,dok neki drugi ili nemaju ili nisu ni imali. Anyway, super sto si uzeo to da recenziras.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 12/10/2006 : 19:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa da li je super, videcemo;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 12/10/2006 : 19:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Eh, ne znaci da nije super samo zato sto se necemo sloziti. A uostalom, daleko od toga da ja mislim da je ta epizoda dobra, te cemo se verovatno i sloziti u vecini stvari:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 12/10/2006 : 20:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
E da, "Beskrajna noc" se i meni dopada... al jbg, "Simfonija smrti"...:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/10/2006 : 20:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa da, Simfonija je veoma, veoma loša... al' barem La neve ima 1:1. Ruju se istaknuo Komišijom, Vecitom iluzijom i Drugim, al' džaba kad je napisao onoliko dubreta... to _onakvo_ dubreta...

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 13/10/2006 : 03:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Ja sam Drugog tek skoro procitao, odusevilo me, kratko i upecatljivo kao i Koms'a:)
Btw, dobio sam Ukroniju, da znas samo, pa ako hoces javi se:)
Za ovo ostalo, pre citanja mogu reci da su mi Brindizi i Pikato potpuno fenomenalni u "Magli" i "S druge strane praga". Pikato ima fazon koji me podsetio na "La scelta", samo mi je cak i bolji, onih par stranica sa Xabarasom i njegovim 'misterioznim sagovornikom'... sjajno. A same price jos ne mogu da komentarisem pre nego mi budu procitane - ubice me pomenuta mi ortakinja koja zna italijanski, nakupilo se:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/10/2006 : 09:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ma sedi i uci italijanski, lep je jezik. I lak. ;)

Super za Ukroniju, ja svoju iscekujem, ako ne stigne u roku od nedelju dana, dogovoricemo se.

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000