forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pitanje za Markosa...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/08/2006 : 09:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Pa moj mali ima godinu i pol, stripovi su mu nadohvat ruke, njegove su slikovnice na jednoj od polica i jos nije unistio ni jedan strip. Naucio je jednostavnim "Ne!" da slikovnice smije dirati, a stripove ne smije. I naucio je lijepo listati te svoje knjigice. Generalno sam skuzio da kad im nesto branis da bas to sjebu. Znam s njim listati stripove i pokazivati mu kauboje pa vec prepoznaje Texa, a zna prepoznati i Zagora.



Sumpatican djecacic!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/08/2006 : 14:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message


U epizodi Zmijin sin se jedan od indijanaca zove Namoškani Miš (ak se dobro sjecam). E pa mene zanima šta znaci NAMOŠKANI?
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/08/2006 : 14:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Koji junak?? ( mislim epizoda Zmijin sin )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 29/08/2006 : 14:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Koji junak?? ( mislim epizoda Zmijin sin )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas


MV

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2006 : 15:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho



U epizodi Zmijin sin se jedan od indijanaca zove Namoškani Miš (ak se dobro sjecam). E pa mene zanima šta znaci NAMOŠKANI?



Iskreno, uopce se ne sjecam tog imena. A namoskani bi, ako se ne varam, trebao znaciti nesto tipa naborani, samo sto se ovdje mislim misli na krzno. A mozda se i varam:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/08/2006 : 15:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Navlaženi miš, možda? ;)

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/08/2006 : 16:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by jasa

Koji junak?? ( mislim epizoda Zmijin sin )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas


MV

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!

A da, sad se sjetih, to je onaj vudu carobnjak!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/08/2006 : 14:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message


Markose kakav je MV poslije 100-tog broja?
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 30/08/2006 : 14:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Bardho



U epizodi Zmijin sin se jedan od indijanaca zove Namoškani Miš (ak se dobro sjecam). E pa mene zanima šta znaci NAMOŠKANI?



Iskreno, uopce se ne sjecam tog imena. A namoskani bi, ako se ne varam, trebao znaciti nesto tipa naborani, samo sto se ovdje mislim misli na krzno. A mozda se i varam:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Pa zar nije bilo lakse napisati NABORANI kad vec nisi sto posto siguran

Mister No rules!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 15:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
nisam ja prevodio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 30/08/2006 : 16:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

nisam ja prevodio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Menjaj prevodioca pod hitno!!! Svi treba da razumemo ono sto citamo.

Mister No rules!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/08/2006 : 17:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Markose kakav je MV poslije 100-tog broja?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 18:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by priki

quote:
Originally posted by Markos

nisam ja prevodio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Menjaj prevodioca pod hitno!!! Svi treba da razumemo ono sto citamo.

Mister No rules!


Marinic je odlican i jedna rijec u 1200 stranica sigurno nije razlog da ga mijenjamo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 18:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Markose kakav je MV poslije 100-tog broja?


Pa, rekao bih standardno vrlo dobar, mozda cak i odlican. Manfredi sam ima malo vise prostora pa su mu raspleti nesto manje zbrzani. Desilo mi se nesto sto mi se dugo nije desilo. Isao sam na put u Pulu u svibnju i obicno kad idem na put busom ponesem nesto za citati. Taj put sam ponio MV 102 i 103 plus jos nesto. I krenem citati 102 i super, zaintrigirao me, kad tamo, nastavlja se! Heh, srecom imam nastavak u torbi! I nista, krenem citati 103, i ono, i dalje sve ide dobro, napeto, i kad tamo, i ovaj se broj nastavlja!?!?! WTF!? Popizdio sam:) 104 sam nabavio tek nakon 10-tak dana, Goran mi posudio, i na srecu, u njemu se prica zavrsavala (mada nije toliko dobar kao prva dva, osim Perovica koji je zaista izvrstan, sve bolji i bolji).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/08/2006 : 19:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Bardho


Markose kakav je MV poslije 100-tog broja?


Pa, rekao bih standardno vrlo dobar, mozda cak i odlican. Manfredi sam ima malo vise prostora pa su mu raspleti nesto manje zbrzani. Desilo mi se nesto sto mi se dugo nije desilo. Isao sam na put u Pulu u svibnju i obicno kad idem na put busom ponesem nesto za citati. Taj put sam ponio MV 102 i 103 plus jos nesto. I krenem citati 102 i super, zaintrigirao me, kad tamo, nastavlja se! Heh, srecom imam nastavak u torbi! I nista, krenem citati 103, i ono, i dalje sve ide dobro, napeto, i kad tamo, i ovaj se broj nastavlja!?!?! WTF!? Popizdio sam:) 104 sam nabavio tek nakon 10-tak dana, Goran mi posudio, i na srecu, u njemu se prica zavrsavala (mada nije toliko dobar kao prva dva, osim Perovica koji je zaista izvrstan, sve bolji i bolji).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



U kojem smjeru nastavlja nakon 100-tog broja? I dal je istina da Manfredi radi neki novi projekt za Bonellija?
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/08/2006 : 19:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Bardho


Markose kakav je MV poslije 100-tog broja?


Pa, rekao bih standardno vrlo dobar, mozda cak i odlican. Manfredi sam ima malo vise prostora pa su mu raspleti nesto manje zbrzani. Desilo mi se nesto sto mi se dugo nije desilo. Isao sam na put u Pulu u svibnju i obicno kad idem na put busom ponesem nesto za citati. Taj put sam ponio MV 102 i 103 plus jos nesto. I krenem citati 102 i super, zaintrigirao me, kad tamo, nastavlja se! Heh, srecom imam nastavak u torbi! I nista, krenem citati 103, i ono, i dalje sve ide dobro, napeto, i kad tamo, i ovaj se broj nastavlja!?!?! WTF!? Popizdio sam:) 104 sam nabavio tek nakon 10-tak dana, Goran mi posudio, i na srecu, u njemu se prica zavrsavala (mada nije toliko dobar kao prva dva, osim Perovica koji je zaista izvrstan, sve bolji i bolji).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



U kojem smjeru nastavlja nakon 100-tog broja? I dal je istina da Manfredi radi neki novi projekt za Bonellija?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 20:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
U kojem smjeru nastavlja? Lovecraftijanski horror. Procitaj kratke sadrzaje na sbe sajtu (nisam siguran, ali mislim da imaju opisi epizoda i na engleskom) pa ces vidjeti. U ove tri (a i dalje, kako vidim) je obracun sa Aiwassom, sefom sekte s kojom se MV sukobio ranije...
Manfredi pise novu seriju, zove se Volto nascosto (Skriveno lice), likove je kreirao Goran Parlov koji crta i prvu epizodu. Tema serijala je talijanska okupacija Etiopije.
Imas malo vise ovdje: http://www.ubcfumetti.com/preview/?10715

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 30/08/2006 : 20:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Mekose, kada bi trebao Polok, kada Volto nascosto

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne znam. Pretpostavljam dogodine na ljeto.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/08/2006 : 20:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Navlaženi miš, možda? ;)

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."



po meni ovo je najblize istini, i to namirisan izlucevinom mošusnog kanadskog goveda (Ovibos moschatus)...tako sam bar ja mislio i nisam vidio potrebu za bilo kakvom intervencijom, misleci da je to jasno....ali dobro, mozda je trebalo razjasniti i pitati gorana, no sve u svemu sitnica...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/08/2006 : 20:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Mekose, kada bi trebao Polok, kada Volto nascosto

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




opet u elementu

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29254 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/08/2006 : 21:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Jel mi vjerujes da nisam uopce primjetio da ne pise Markose:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/08/2006 : 22:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
naravno, jer bi bar stavio smajli ili slicno:))
ali kud falio cak 2 slova.....rekoh ja, nenadmasni urnebes:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 31/08/2006 : 01:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

po meni ovo je najblize istini, i to namirisan izlucevinom mošusnog kanadskog goveda (Ovibos moschatus)...


Eto informacije koju nisam morao da imam.

--
"Regarde la comete, Sweep. Dans deux mille ans elle reviendra verifier si nous sommes bien tous morts."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 31/08/2006 : 01:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa malo moshusnog parfema ne skodi ni indijancima, ionako su se mogli nanjusiti na barem 100 m:))
slojevi necistoce koje nikad nisu prali, vjerojatno stvarajuci oklop na kozi otporan i na manji puscani kalibar:)
konji koje su jahali sigurno su bili manjeg smrada....mene cude one neuspjesne opsade, dovoljno je bilo stati niz vjetar prema nekoj utvrdi i sve pobiti, ali je valjda bik koji plese zabranio uporabu kemijskog oruzja....:))
i tako se ovaj vrac sjetio namirisati mošusem....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000