forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Posljednja strelica!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 06/09/2006 : 20:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
e da...blago se nama...

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 06/09/2006 : 20:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

slažem se,možda donatelli i nije najgori crtac zagora ali sasvim sigurno me je puno više iziritirao baš zato jer je nacrtao toliko puno epizoda,ovi koji su nacrtali po par epizodica me ne tangiraju previše i nisu mi toliko ni bitni.
ali jedan franco donatelli je ocito dobivao tako puno kredita samo zato jer je bio efektivan po pitanju brzine crtanja,ništa više...
jer njegov rad je baš onakav kako je receno > prosjecan,i ništa više.
a sad da je on jedan od najvecih crtaca zagora se nebi složio bez obzira na to koliko je epizoda nacrtao.jedan od najznacajnijih sasvim sigurno(dali je to loše ili dobro ostavljam otvoreno pojedinacnoj interpretaciji svakog zagorovca) ali jedan od najvecih -po meni nikako...

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez




Puno puta si u ovom postu spomenuo rijec najveci.Nitko nije niti tvrdio da je najveci...samo da budemo nacisto spomenuo sam da je bio jedan od glavnih crtaca Zagora. Zivjeli.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 06/09/2006 : 21:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

slažem se,možda donatelli i nije najgori crtac zagora ali sasvim sigurno me je puno više iziritirao baš zato jer je nacrtao toliko puno epizoda,ovi koji su nacrtali po par epizodica me ne tangiraju previše i nisu mi toliko ni bitni.
ali jedan franco donatelli je ocito dobivao tako puno kredita samo zato jer je bio efektivan po pitanju brzine crtanja,ništa više...
jer njegov rad je baš onakav kako je receno > prosjecan,i ništa više.
a sad da je on jedan od najvecih crtaca zagora se nebi složio bez obzira na to koliko je epizoda nacrtao.jedan od najznacajnijih sasvim sigurno(dali je to loše ili dobro ostavljam otvoreno pojedinacnoj interpretaciji svakog zagorovca) ali jedan od najvecih -po meni nikako...

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez




Puno puta si u ovom postu spomenuo rijec najveci.Nitko nije niti tvrdio da je najveci...samo da budemo nacisto spomenuo sam da je bio jedan od glavnih crtaca Zagora. Zivjeli.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."



neznam tocno ko je rekao da mu je donatelli najbolji,nije ni bitno.
kada ja kažem glavni ili jedan od glavnih onda mislim na broj nacrtanih epizoda,konstantu,znacaj njega kao crtaca u zagorovu svijetu,predanost i njegovi posvecenost cijelom tom projektu.taj mu kredit i zaslugu nemogu nikako oduzet,i što se toga tice imate potpuno pravo.
medutim kada pricamo o kvalitetu njegovih crteža,stilu,personal touchu i tako tim stvarima,onda stvarno nemam šta za dodati,moje mišljenje se ne mijenja.meni se njegovi crteži ne dopadaju ni najmanje,tu ne postoji niti jedna crta koja mi kod njega leži,ama baš niti jedna,i onda kada moram gledat njegove škrabotine kroz nekoliko epizoda zaredom e onda mi se stvarno zgadi...

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 06/09/2006 : 22:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Ja niti u jednom trenutku nisam napao tvoje misljenje o njegovom crtezu niti mi je cilj mijenjati ga...samo sam naveo par cinjenica, a u ovom posljednjem reply-u sam se samo htio ograditi od rijeci "najveci" posto Donatelli nije niti spominjan u tom kontekstu, a nije dobro da izvrcemo rijeci.Eto toliko bi bilo od mene o ovoj OT temi, i mislim da bi bilo ok da zavrsimo s ovim OT nabijanjem postova.Pozdrav.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 07/09/2006 : 02:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

Ja niti u jednom trenutku nisam napao tvoje misljenje o njegovom crtezu niti mi je cilj mijenjati ga...samo sam naveo par cinjenica, a u ovom posljednjem reply-u sam se samo htio ograditi od rijeci "najveci" posto Donatelli nije niti spominjan u tom kontekstu, a nije dobro da izvrcemo rijeci.Eto toliko bi bilo od mene o ovoj OT temi, i mislim da bi bilo ok da zavrsimo s ovim OT nabijanjem postova.Pozdrav.

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."



imaš pravo da,bolje da završimo ovaj topic dok neki clanovi ne prospu još gluposti...slažem se sa tobom...pozdrav

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/09/2006 : 09:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Meni osobno je Donatelli na samome vrhu najlošijih Zagorovih crtaca.
Uvijek me je iritirao njegov prazni crtež bez detalja.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 07/09/2006 : 19:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Meni osobno je Donatelli na samome vrhu najlošijih Zagorovih crtaca.
Uvijek me je iritirao njegov prazni crtež bez detalja.



Eh, sad si bubnuo i ostao živ!
Ali buduci da se o ukusima ne raspravlja necu otvarati nepotrebnu raspravu.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9358 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/09/2006 : 22:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Meni se donatlli više svidao u ranijoj fazi , dok se u svojim kasnijim radovima mnogo pogoršao. Kod donatellija mi se najviše svidalo kako je crtao chica, kod njega je imao više razlicitih izraza lica nego kod Ferrija gdije se chico, ako nešto ne govori, smo cudi. Po meni je on najbolji crtac chica.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 08/09/2006 : 10:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel

quote:
Originally posted by Bardho


Meni osobno je Donatelli na samome vrhu najlošijih Zagorovih crtaca.
Uvijek me je iritirao njegov prazni crtež bez detalja.



Eh, sad si bubnuo i ostao živ!
Ali buduci da se o ukusima ne raspravlja necu otvarati nepotrebnu raspravu.



Bit ce da je tebi Donatelli vrh vrhova. E baš te žalim!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000