forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 beogradski sajam stripa - ide li netko...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 09/09/2006 : 01:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Ako neko hoce da dodje, nudim se za smestaj. Nisam bas u centru grada, ali je dobra veza. Kod mene mogu i gejevi, nisam ja u tom fazonu, ali nista od mazenja...

pisite na beliluk666@gmail.com



Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 09/09/2006 : 01:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

28.-30.9. je dakle salon stripa.A kad je Sajam knjige?

Bond.James Bond.



Traje do 05.10.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2006 : 11:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Ako neko hoce da dodje, nudim se za smestaj. Nisam bas u centru grada, ali je dobra veza. Kod mene mogu i gejevi, nisam ja u tom fazonu, ali nista od mazenja...

pisite na beliluk666@gmail.com


Ništa od maženja?

"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 09/09/2006 : 13:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Pa dobro ajdeee... Ako se neko bas oseti usamljenim, ili ugleda moj Dilan Dog poster pa mu se digne patka-ali samo dzentlmenski!

pisite na beliluk666@gmail.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2006 : 15:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Pa dobro ajdeee... Ako se neko bas oseti usamljenim, ili ugleda moj Dilan Dog poster pa mu se digne patka-ali samo dzentlmenski!

pisite na beliluk666@gmail.com




"Njegovi neuspjesi nadilaze tude uspjehe"
Alexander
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8100 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/09/2006 : 14:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
sajam se bliži
ja sam tamo u subotu, nedjelju i ponedjeljak ujutro
ide li još netko iz zagreba/hr, osim markosa, koji je tamo vec od sutra
veselim se susretu s domorodackim forumašima, onima koje sam vec upoznao i onima koje cu upoznati ovaj vikend
ajde, domacini, organizujte nešto
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 27/09/2006 : 21:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Spremljen je bogat zabavno-kulturni program. Voditelj veceri je Oliver Mlakar, a zvezde veceri su Lepa Brena i Ron Jeremy, koji ce za ljubitelje stripa nacrtati Zagora kitom.
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 27/09/2006 : 22:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
...ili Titom!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/09/2006 : 22:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Spremljen je bogat zabavno-kulturni program. Voditelj veceri je Oliver Mlakar, a zvezde veceri su Lepa Brena i Ron Jeremy, koji ce za ljubitelje stripa nacrtati Zagora kitom.




Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 27/09/2006 : 23:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Spremljen je bogat zabavno-kulturni program. Voditelj veceri je Oliver Mlakar, a zvezde veceri su Lepa Brena i Ron Jeremy, koji ce za ljubitelje stripa nacrtati Zagora kitom.



hahahaha,ideš u kurac,ova je dobra

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/10/2006 : 19:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Bio sam na sajmu KNJIGA. Kupio sam tocno 0 knjiga i 26 stripova i strip albuma. Popunio kolekcije Ken Parkera, Nepobedivi/Okružen mrtvima,LMI Ultimate Spidey/X-men, Banner, kupio HC Hobita (slatko), albume : Inkal 1,2, Skydoll 1, Ratnici sa Akbara 3,4 (sada imam sve), Segrelles - Svetionik.
Na žalost, za moj ogranicen budžet to je bilo sve... Dok sam sa suzama u ocima gledao Dylan Giganta, Šninkela, Bic božji, Petar Pan, Tocak, Fol, Džipsi, Aquablue i još dosta toga, vidio sam Boru Corbu kako potpisuje nešto i Na Marketprintovom sajtu Bernarda kako kuje zavjere s nekim sumnjivim likovima. Videnje tih javih osoba mi je malo podiglo moral pa sam obrisao suze i obecao sam sebi da cu iduce godine ponijeti više novca. Otišao sam kuci umoran, ali sretan jer sam znao da me ceka citanje prekrasnih stripova koje sam vec navelike listao u vlaku.

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 29/10/2006 : 19:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by Obi-wan

Bio sam na sajmu KNJIGA. Kupio sam tocno 0 knjiga i 26 stripova i strip albuma. Popunio kolekcije Ken Parkera, Nepobedivi/Okružen mrtvima,LMI Ultimate Spidey/X-men, Banner, kupio HC Hobita (slatko), albume : Inkal 1,2, Skydoll 1, Ratnici sa Akbara 3,4 (sada imam sve), Segrelles - Svetionik.
Na žalost, za moj ogranicen budžet to je bilo sve... Dok sam sa suzama u ocima gledao Dylan Giganta, Šninkela, Bic božji, Petar Pan, Tocak, Fol, Džipsi, Aquablue i još dosta toga, vidio sam Boru Corbu kako potpisuje nešto i Na Marketprintovom sajtu Bernarda kako kuje zavjere s nekim sumnjivim likovima. Videnje tih javih osoba mi je malo podiglo moral pa sam obrisao suze i obecao sam sebi da cu iduce godine ponijeti više novca. Otišao sam kuci umoran, ali sretan jer sam znao da me ceka citanje prekrasnih stripova koje sam vec navelike listao u vlaku.
--------------------------------------------------------------------
Interesira me Segrelles-Svjetionik. Možeš li reci nešto više o tom stripu, koji je to strip, o cemu se radi, je li to Najamnik, tko ga je izdao itd.?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/10/2006 : 21:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
U pitanju je strip album A4 formata, 46 strana. Iako mislim da je taj strip originalno u boji, ovo je crno-bijelo. Najamnik br.7 je u pitanju (El viaje: The voyage), nisam još procitao, ali listanjem primjecujem da se radi o nekim ljudima insektima. Izdavac je ARTcomics iz Subotice (nikada cuo), ovo ima je drugi album, prvi je bio Gaston : Talenat za gluposti...

What we do in life, echoes for eternity...

Edited by - Obi-wan on 29/10/2006 21:52:40
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5944 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 29/10/2006 : 22:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Izdavac je ARTcomics iz Subotice (nikada cuo), ovo ima je drugi album, prvi je bio Gaston : Talenat za gluposti...

To su pirati, izdavac je izmisljen.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/10/2006 : 23:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

quote:
Originally posted by Obi-wan
Izdavac je ARTcomics iz Subotice (nikada cuo), ovo ima je drugi album, prvi je bio Gaston : Talenat za gluposti...

To su pirati, izdavac je izmisljen.




I mislio sam da je tako nešto...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 30/10/2006 : 11:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Bio i ja na sajmu, na otvaranju odma prvi dan. Kupio 0 stripova (eto, sjajne li ponude!)
i 2 knjige, koje su dobre, bar se zbog toga nisam pokajao. Sreo se sa Stankodejom i Ljubishom (preprodavcima stripova iz BG-a...i tako imali smo zanimljiv dogadjaj, Ljubishi makli kola 200 metara dalje jer su nekim tipovima "smetala" pa smo mislili da su mu ih maznuli..i tako ja nisam dobio neke stripove koje sam trebao jer ih je on tek sutradan nashao kad sam ja vec bio na putu za Budimpestu) Dobio sam Nik Rajdera br. 39 i kad sam onako s' merakom seo da ga prochitam ukapirao sam da je NR SD1 ustvari reprint tog broja koji sam ja vec prochitao, PIH! Eto sta da vam kazem, pozitivno je to sto sam razmenio nekih 20DVD-a filmova.....Toliko.

Poljem se širi miris tamjana, miriše cvece k'o moja dragana...
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 30/10/2006 : 11:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Bio i ja na sajmu, na otvaranju odma prvi dan. Kupio 0 stripova (eto, sjajne li ponude!)
i 2 knjige, koje su dobre, bar se zbog toga nisam pokajao. Sreo se sa Stankodejom i Ljubishom (preprodavcima stripova iz BG-a...i tako imali smo zanimljiv dogadjaj, Ljubishi makli kola 200 metara dalje jer su nekim tipovima "smetala" pa smo mislili da su mu ih maznuli..i tako ja nisam dobio neke stripove koje sam trebao jer ih je on tek sutradan nashao kad sam ja vec bio na putu za Budimpestu) Dobio sam Nik Rajdera br. 39 i kad sam onako s' merakom seo da ga prochitam ukapirao sam da je NR SD1 ustvari reprint tog broja koji sam ja vec prochitao, PIH! Eto sta da vam kazem, pozitivno je to sto sam razmenio nekih 20DVD-a filmova.....Toliko.

Poljem se širi miris tamjana, miriše cvece k'o moja dragana...


Na zalost prica koja je meni dobro poznata.
Stripovi koje si trebao preuzeti su moji.Takav debilni dogadjaj moze da se desi samo u Srbiji.Jesi li se cuo sa Ljubisom nakon toga.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 30/10/2006 : 14:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Chuo sam se nema frke, cekacu do decembra...

Poljem se širi miris tamjana, miriše cvece k'o moja dragana...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/10/2006 : 16:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kakve su bile cijene stripova?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/10/2006 : 18:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Bio sam na sajmu KNJIGA. Kupio sam tocno 0 knjiga i 26 stripova i strip albuma. Popunio kolekcije Ken Parkera, Nepobedivi/Okružen mrtvima,


ajd nek je makar neko kupovao NeOma

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/10/2006 : 19:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve su bile cijene stripova?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Nešto je bilo jeftino, nešto osrednje, nešto skupo. Uglavnom, moglo se naci lijepih stvari za svaciji džep...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/10/2006 : 19:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Obi-wan

Bio sam na sajmu KNJIGA. Kupio sam tocno 0 knjiga i 26 stripova i strip albuma. Popunio kolekcije Ken Parkera, Nepobedivi/Okružen mrtvima,


ajd nek je makar neko kupovao NeOma





AMEN!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 31/10/2006 : 10:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
@Dubac obavezno mi ostavi NR 34, samo mi taj fali, mojne da ga das nekom drugom!

Poljem se širi miris tamjana, miriše cvece k'o moja dragana...
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 31/10/2006 : 12:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Eto slucajnosti.Stigao mi je juce pa mozes da smatras da je vec tvoj.
Zapakovacu i poslati Ljubisi pa uzmi od njega sa ostalim kada dodjes.

Edited by - dubac on 31/10/2006 12:19:06
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 31/10/2006 : 13:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Vazi, chovek, jos jedno prijatno iznenadjenje vezano za tebe...Slobodni reci ako treba neku kintu da ti dam ili ako ti treba nesto od onoga sto ja nudim, It's my turn now...

Poljem se širi miris tamjana, miriše cvece k'o moja dragana...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000