forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 acco vs hermann
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2006 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
jako zanimljiv intervju, aco hrabar ispitivac, njemu se ne svidaju njegovi stripovi, i preživio, pih, slab je taj hermann

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 09/09/2006 : 22:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
di je to?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2006 : 22:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
pa na home page, gdje else
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2830 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2006 : 22:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Nisam jos citao, posto sam u poslednje vrijeme nesto zamrzeo Hermanna, ali je Aco ljudina na mjestu!

Jack the Black.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 09/09/2006 : 22:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
svakako procitaj, vrlo dobar intervju

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 09/09/2006 : 22:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
danke
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 10/09/2006 : 00:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Ih, jos kad bi svi znali ko je Aco i gde naci taj home page, bilo bi super.
Ajd, neki link pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama mozemo da se informisemo.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3829 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 10/09/2006 : 01:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor

Ih, jos kad bi svi znali ko je Aco i gde naci taj home page, bilo bi super.
Ajd, neki link pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama mozemo da se informisemo.





Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 10/09/2006 : 09:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by Profesor

Ih, jos kad bi svi znali ko je Aco i gde naci taj home page, bilo bi super.
Ajd, neki link pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama mozemo da se informisemo.




http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?Hero=BP&URL=asp/hermanninterview.htm
Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 10/09/2006 : 12:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by Profesor

Ih, jos kad bi svi znali ko je Aco i gde naci taj home page, bilo bi super.
Ajd, neki link pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama mozemo da se informisemo.





Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!

Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 10/09/2006 : 18:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
quote:
Originally posted by Daniel

quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by Profesor

Ih, jos kad bi svi znali ko je Aco i gde naci taj home page, bilo bi super.
Ajd, neki link pa da i mi sa jeftinijim ulaznicama mozemo da se informisemo.





Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!




Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/09/2006 : 07:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Dobar je posao napravio Aco, iako mi se ccinilo da Hermann nije sva pitanja shvatio (Aco kazze da mu se svidja Caatinga, a Hermann odgovora da mozzda ne voli one-shotove?), ali bit che u pitanju jeziccna barijera plus ccinjenica da je nauccio na neke reakcije pa mozzda ccuje pitanje koje misli da mu postavljaju umjesto onoga kojeg mu stvarno postavljaju.

Ali, takodjer bih htio rechi da je dobar posao napravio i Leo Charm s tekstom o Analu Fordu - bass se osjete emocije i vezanost uz materijal. Mozzda bi ga uprava CRŠ-a trebala dovesti na festival da pred rajom intervjuira Bunkera. >:)

A inacce se slabo ssto dogadja na naslovnoj pa je to malo tuzzno. Na UPPS-u su se u medjuvremenu, treba rechi, stvari zanimljivo zakuhale. Stranica prssti urednicckim entuzijazmom i prijateljskim nadmetanjem pa trenutaccno ima nekih 5-6 kolumnista (dok se izdrzzi), od kojih je meni (uz starog favorita Djoleta) najdrazzi Milan Konjevich koji s charmovskim emocijama pisse prikaze suvremene americcke superherojske strip-produkcije. Od Bojana Djukicha naovamo nitko s toliko ljubavi nije pisao o "musskarcima u helankama" kako to ccini Milan. Vrijedi pogledati.

Takodjer - ispriccavam se ako je bilo, jer mene par tjedana nije bilo pa sam mozzda previdio post - UPPS je objavio i reizdanje albuma Dejana Nenadova "Elazar". Meni to nije drag strip, ali je jako dobro nacrtan i svakako je bitan dio srpske nacionalne stripovske basstine pa je UPPSovo srce tu na pravom mjestu. Sve u svemu, zanimljivi materijali na svim stranama, s malo visse energije na UPPS-ovoj, ssto je i logiccno - mladji su. >:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/09/2006 : 08:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
O cemu se radi u Elazaru?

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29246 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2006 : 09:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne bih rekao da se slabo sto dogadja na naslovnoj, nego da ono sto se dogadja nije tako vidljivo i istaknuto kao na uppsu, jer evo, u zadnja dva tjedna je dodano 8 recenzija, od kojih su neke jako posjecene i komentirane (8 recenzija - 73 komentara!). 8 kolumni ili 8 recenzija, dodje na isto, stvar je kako ces to prezentirati.
No, u svakom slucaju, UPPS se zaista pokrenuo i zasad im dobro ide. Elazar cu staviti na home kad se pojavi kod nas u striparnicama.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29246 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/09/2006 : 09:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Tocnije, sad kad pogledam, u mjesec dana, od 13.8. do 13.9., 19 recenzija.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/09/2006 : 11:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Kljucna pitanja

Mange?

Mrzim mange. Svidjela mi se jedna manga koja ja bila crtana normalnim stilom, dakle sa normalnim licem i ocima. Ne mogu se sad sjetiti kako se zvala, ali ugašena je vec odavno. Jedan moj prijatelj koji ima strip-knjižaru, rekao mi je da se dosta loše prodavala i da su uspješnije neke druge mange. Kad sam ih vidio, došao sam do zakljucka da se prodaju lošije nacrtane mange, a ne one bolje što je svakako zanimljivo. Uspjeh mangi za mene je još uvijek velika enigma i ne znam zbog cega su tako popularne, posebno medu mladom populacijom. Za mene vecina njih predstavlja jeftinu i lošu robu. Znam neke ljude koji kupuju mange na japanskom, a pritom ne razumiju ni rijec tog jezika. Kupe, ali ne citaju. Za mene to nije normalno ali hej, da li je covjek normalan? Nisam baš siguran... Po meni, svatko od nas je na neki nacin lud.
Vidiš, maloprije dok smo pricali o mangama; Francuska je najvece tržište za strip u Evropi, a mange zauzimaju oko 45% tog tržišta. Medutim, ono što je meni zanimljivo je cinjenica da stariji citatelji nisu prihvatili mange, vec su to ucinili oni mladi i to masovno. Nadam se samo da ce kad odrastu poceti citati i neke bolje stripove. Ne bojim se za europski strip jer se on još uvijek prodaje, ali mange su stvarno u velikoj ekspanziji.


"Svake sedmice novi link u signature. Ove sedmice: http://blog.myspace.com/jeremykerouac"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/09/2006 : 11:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
Sve u svemu, zanimljivi materijali na svim stranama, s malo visse energije na UPPS-ovoj, ssto je i logiccno - mladji su. >:)

mcn






"Svake sedmice novi link u signature. Ove sedmice: http://blog.myspace.com/jeremykerouac"
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 13/09/2006 : 11:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Ali, takodjer bih htio rechi da je dobar posao napravio i Leo Charm s tekstom o Analu Fordu



Freudian slip, Macane?

"I'm not a fascist. I'm a priest. Fascists dress up in black and tell people what to do. Whereas priests... more drink?" -- Father Ted
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/09/2006 : 11:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Dobar je posao napravio Aco, iako mi se ccinilo da Hermann nije sva pitanja shvatio (Aco kazze da mu se svidja Caatinga, a Hermann odgovora da mozzda ne voli one-shotove?), ali bit che u pitanju jeziccna barijera plus ccinjenica da je nauccio na neke reakcije pa mozzda ccuje pitanje koje misli da mu postavljaju umjesto onoga kojeg mu stvarno postavljaju.

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!


Happy Birthday To You, Happy Birthday To You...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/09/2006 : 11:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Sve u svemu, zanimljivi materijali na svim stranama, s malo visse energije na UPPS-ovoj, ssto je i logiccno - mladji su. >:)



Što si veci, glomazniji i stariji, sve si tromiji...

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/09/2006 : 11:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bolje da Macan nije ni spominjao UPPS, samo sam se bezveze iznervirao. Bujrum, uživajte!

http://www.upps.org.yu/html/inside.php?area=cols&id=101

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 13/09/2006 : 11:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Kljucna pitanja

Mange?

Mrzim mange. Svidjela mi se jedna manga koja ja bila crtana normalnim stilom, dakle sa normalnim licem i ocima. Ne mogu se sad sjetiti kako se zvala, ali ugašena je vec odavno. Jedan moj prijatelj koji ima strip-knjižaru, rekao mi je da se dosta loše prodavala i da su uspješnije neke druge mange. Kad sam ih vidio, došao sam do zakljucka da se prodaju lošije nacrtane mange, a ne one bolje što je svakako zanimljivo. Uspjeh mangi za mene je još uvijek velika enigma i ne znam zbog cega su tako popularne, posebno medu mladom populacijom. Za mene vecina njih predstavlja jeftinu i lošu robu. Znam neke ljude koji kupuju mange na japanskom, a pritom ne razumiju ni rijec tog jezika. Kupe, ali ne citaju. Za mene to nije normalno ali hej, da li je covjek normalan? Nisam baš siguran... Po meni, svatko od nas je na neki nacin lud.
Vidiš, maloprije dok smo pricali o mangama; Francuska je najvece tržište za strip u Evropi, a mange zauzimaju oko 45% tog tržišta. Medutim, ono što je meni zanimljivo je cinjenica da stariji citatelji nisu prihvatili mange, vec su to ucinili oni mladi i to masovno. Nadam se samo da ce kad odrastu poceti citati i neke bolje stripove. Ne bojim se za europski strip jer se on još uvijek prodaje, ali mange su stvarno u velikoj ekspanziji.


"Svake sedmice novi link u signature. Ove sedmice: http://blog.myspace.com/jeremykerouac"


Ja sam tek poceo s mangama i za sad imam dobra iskustva. Pratim BLADE OF THE IMMORTAL i sto ga duze citam postaje sve jebeniji. Procitao sam i jos neke serijale, a ceka me LONE WOLF AND CUB i AKIRA. Problem mange je vjerovatno hiperprodukcija, ali slicna stvar postoji i u BDs industriji.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/09/2006 : 11:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne bih rekao da se slabo sto dogadja na naslovnoj, nego da ono sto se dogadja nije tako vidljivo i istaknuto kao na uppsu, jer evo, u zadnja dva tjedna je dodano 8 recenzija, od kojih su neke jako posjecene i komentirane (8 recenzija - 73 komentara!). 8 kolumni ili 8 recenzija, dodje na isto, stvar je kako ces to prezentirati.
No, u svakom slucaju, UPPS se zaista pokrenuo i zasad im dobro ide. Elazar cu staviti na home kad se pojavi kod nas u striparnicama.



Pa onda prezentiraj na nacin da upikne macana u oko da tužne oci više ne suze... (barem od tuge)

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 13/09/2006 : 12:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bolje da Macan nije ni spominjao UPPS, samo sam se bezveze iznervirao. Bujrum, uživajte!

http://www.upps.org.yu/html/inside.php?area=cols&id=101




Ma goni nacistu...

On-topic: Acin intervju odlican. Svidjelo mi se to što je iskreno rekao da mu se ne svida generalno Hermann, ali mi je još mocnija Hermannova reakcija na stripove koji se Aci svidaju.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"

Edited by - Heyoka on 13/09/2006 12:05:53
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/09/2006 : 13:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
dobio sam dojam da je Hermann nekako prepotentan
kao ono što je prije radio je bezveze, a ovo danas je genijalno
Meni je Comanche njegov daleko najbolji i najsavršeniji rad, covjek sada po tome nevideno pljuje
Tako je to obicno kod umjetnika. Neki previše hvale svoje pocetke, vecina uglavnom pljuje svoje pocetke. To mi se nikako ne svida. Postao s prva klasa s Comancheom i to cijeni care :)

Ovi albumi koje sada radi su mi vecinom loši, osrednji, ništa posebno. Jeremiah sada je takoder osrednji...gubi se u prosjecnosti.
Bolji poznavatelji njegova rada se možda nece složiti samnom, ali meni je Hermann prije 20 godina bio puno bolji. Zanimljiviji u krajnjoj liniji

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6156 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/09/2006 : 15:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
@mcn : moguce je da je Hermann krivo shvatio pitanje a još je vjerojatnije da sam ga ja na pogrešan nacin pitao.Da ne govorim o tome kako je covjek stvarno pricljiv i gotovo je nemoguce doci do rijeci kad on govori.I sretan rodendan,ako ti je danas.

I Leov tekst je odlican.Moram reci kako se gotovo u potpunosti slažem sa njim(posebno u tome i da nakon Magnusa ima koliko-toliko dobrih epizoda i da je konacni pad krenuo nakon Primamljivog poziva.

Što se UPPS-a tice,pratim samo glavnu stranicu tu i tamo.Procitam Djoletove tekstove tekstove a vecina ostaloga mi nije interesantno pa preskocim.Kolumne možda jesu zanimljive ali tko ce sve to pratiti.Mislim da decki dobro rade svoj posao i da su puno entuzijazma što j e svakako OK.To što idu u izdavanje je stvarno super.Potez od kojeg svi možemo profitirati.Što se stripovi.com tice,mislim da bi trebalo uvesti neke novine(vijesti u flash-u) jer novog materijala ipak ima.

@heyoka: Cinjenica je da Hermann ne zna što je dobar strip;-))
@darth-vader : i ja sam stekao dojam da se covjek pomalo stidi B.Princea i Comanche. Po meni, tu je bilo nekakvih svada sa Gregom o kojima nije htio pricat.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000