forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 dilandog.co.yu pocinje sa radom!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 16:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message


www.dilandog.co.yu

...eto pa se radujte...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

risbozg
Advanced Member



Croatia
15539 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2006 : 17:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
evo vam 5+

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 14/09/2006 : 17:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Jako lijepo! Puno srece u radu!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/09/2006 : 17:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
pohvalno...

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA IZMETI IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/09/2006 : 17:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
nek je sa srecom...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25184 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2006 : 17:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Eh Duše, Duše. Pljuješ po Bonellijevcima, a sad im još i sajt reklamiraš...I nemoj da mi kažeš da je DD cool lik, secam se tvoje izjave "da ga povremeno kupuješ, ali da je vecina epizoda veliko sranje".

Inace, sajt ima dobru osnovu, ali s obzirom da je radjen i spreman tri godine, premalo nudi. Izuzev Djoletovih tekstova, koji su na svakom sajtu odlicni ;-)
U svakom slucaju, puno uspeha u radu.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/09/2006 : 18:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Eh Duše, Duše. Pljuješ po Bonellijevcima, a sad im još i sajt reklamiraš...I nemoj da mi kažeš da je DD cool lik, secam se tvoje izjave "da ga povremeno kupuješ, ali da je vecina epizoda veliko sranje".

Inace, sajt ima dobru osnovu, ali s obzirom da je radjen i spreman tri godine, premalo nudi. Izuzev Djoletovih tekstova, koji su na svakom sajtu odlicni ;-)
U svakom slucaju, puno uspeha u radu.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju

Potpisujem ovaj post. Duše, znao sam ja da si ti Bonelli fan. I bez isprika...

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 14/09/2006 : 18:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Odusevljen sam.Ovo je trebalo pokrenuti odavno+++++++++++++
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Lijepo... ali cek malo, pa tamo su neke recenzije DD-a "preuzete" sa ovog sajta (primerice Bezimeni)?



in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/09/2006 : 19:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
za svaku pohvalu! a i one slicice iz "ucronie" odaju dojam simpaticne epizode.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Lijepo... ali cek malo, pa tamo su neke recenzije DD-a "preuzete" sa ovog sajta (primerice Bezimeni)?



in the evidence of its brilliance




pa ne bih ja rekao da su preuzete nego je njihov autor imao potrebu da ih stavi tamo gde hoce, posto nije i pod kakvim ugovorom, zar ne???

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by manhunter

Eh Duše, Duše. Pljuješ po Bonellijevcima, a sad im još i sajt reklamiraš...I nemoj da mi kažeš da je DD cool lik, secam se tvoje izjave "da ga povremeno kupuješ, ali da je vecina epizoda veliko sranje".

Inace, sajt ima dobru osnovu, ali s obzirom da je radjen i spreman tri godine, premalo nudi. Izuzev Djoletovih tekstova, koji su na svakom sajtu odlicni ;-)
U svakom slucaju, puno uspeha u radu.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju

Potpisujem ovaj post. Duše, znao sam ja da si ti Bonelli fan. I bez isprika...

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!



Ne, ne mozete da me zoupotrebite za popularizaciju gore pomenute skole stripa... Naprotiv, ja imam vecinu epizoda Dylana, izdatih na nasim prostorima i upravi iz tog razloga i mogu da kazem je vecina epizoda veliko sranje...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by kiky

Lijepo... ali cek malo, pa tamo su neke recenzije DD-a "preuzete" sa ovog sajta (primerice Bezimeni)?



in the evidence of its brilliance




pa ne bih ja rekao da su preuzete nego je njihov autor imao potrebu da ih stavi tamo gde hoce, posto nije i pod kakvim ugovorom, zar ne???

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''




Ma daj, necu valjda citati iste recenzije na tom sajtu što ih vec odavno procitah ovdje. To mi nije COOL. Neka se pišu nove recenzije epizoda što vec ovdje bijahu recenzovane (evo, neke budu svojevrsne kontrarecenzije ovih ovdje). Evo Djole, sada konacno imaš priliku napisati svoje videnje PRICE O DYLANU DOGU kao što si to oduvijek želio.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Pa preskocis ono sto si procitao i teras dalje...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3829 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 14/09/2006 : 19:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
sljedeci duhov projekt je zagor.co.yu :))))))

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25184 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2006 : 19:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Ne, ne mozete da me zoupotrebite za popularizaciju gore pomenute skole stripa... Naprotiv, ja imam vecinu epizoda Dylana, izdatih na nasim prostorima i upravi iz tog razloga i mogu da kazem je vecina epizoda veliko sranje...



Pa ne razumem, zašto onda reklamiraš sajt za koji misliš da prezentuje veliko sranje???

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Duh nema nikakve veze sa ovim projektom, nego je samo obavestio zainteresovane!!!

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 19:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Ne, ne mozete da me zoupotrebite za popularizaciju gore pomenute skole stripa... Naprotiv, ja imam vecinu epizoda Dylana, izdatih na nasim prostorima i upravi iz tog razloga i mogu da kazem je vecina epizoda veliko sranje...



Pa ne razumem, zašto onda reklamiraš sajt za koji misliš da prezentuje veliko sranje???

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju



E nemoj da kakis molim te, i nemoj da mi izvrces recenice... a i sta tebe boli sta ja prezentujem i zbog cega, mozda su mi platili... ali ako hoces iskreno licno su me iz Bonelija kontaktirali i obecali da ce ako ovo izreklamiram da ugase Zagora za godinu dana pa sam pristao... a bonus je i to sto su rekli da ce Ferija da otruju i bace u Tibar...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25184 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2006 : 20:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda


E nemoj da kakis molim te, i nemoj da mi izvrces recenice... a i sta tebe boli sta ja prezentujem i zbog cega, mozda su mi platili... ali ako hoces iskreno licno su me iz Bonelija kontaktirali i obecali da ce ako ovo izreklamiram da ugase Zagora za godinu dana pa sam pristao... a bonus je i to sto su rekli da ce Ferija da otruju i bace u Tibar...





Ja kakim??? Neeee, to ti radiš po Bonellijevcima. A sad im reklamiraš sajt??? Ako su ti platili onda to pokazuje da nemaš karakter, i da se prodaješ..
Mislim, nije me briga, ali mi ne ide u glavu da baš TI praviš reklamu. Hajde da je Djole to uradio,pošto je aktivan i na ovom forumu/sajtu, a i tamo su njegovi tekstovi, a i on takodje poznaje vlasnika ovog DD sajta. Ali ti...Ne ide mi u glavu nikako. Ulepšao si mi dan, hvala!!


svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/09/2006 : 20:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Hm, izvini molim te sto sam se usudio da napisem kako je pokrenut sajt koji je posvecen Dilanu Dogu, a koga je pokrenuo moj dobar drug... I btw, ja nikad nisam rekao da ne volim da citam Dilana, bas naprotiv, ja volim da citam Dilana, ali mi je vecina epizoda sranje...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/09/2006 : 20:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Zar Ferri živi u Rimu?

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 14/09/2006 : 20:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by jang

Zar Ferri živi u Rimu?

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!



ne,ko ti je to uopce rekao?
-svi znaju da stari mudrac Ferri živi na snježnim vrhovima Svjetlucavih planina,rubnom podrucju milog mu Darkwooda...

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/09/2006 : 21:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Evo Djole, sada konacno imaš priliku napisati svoje videnje PRICE O DYLANU DOGU kao što si to oduvijek želio.


Mislio sam da smo tu pricu davno završili?

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/09/2006 : 21:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ah da, ja sam se sam kontrarecenzirao...
zaboravih, kontrarecenzija još jedne kontrarecenzije...
shvacam, where would it all end...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/09/2006 : 21:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Hm, izvini molim te sto sam se usudio da napisem kako je pokrenut sajt koji je posvecen Dilanu Dogu, a koga je pokrenuo moj dobar drug... I btw, ja nikad nisam rekao da ne volim da citam Dilana, bas naprotiv, ja volim da citam Dilana, ali mi je vecina epizoda sranje...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''


Kako ti moze biti drug netko tko cita i obozava Dylan Doga, mislim ono srami se...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 14/09/2006 : 21:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Zgodno, ali zasad siromašno!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000