forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Promjene kod tekstova o junacima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/09/2006 : 06:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Marko, možeš li promijeniti tekstove o sljedecim junacima: Julia, Dampyr i MV?

Sva tri junaka su poceli izlaziti tako da ovi dijelovi tekstova moraju biti promijenjeni:

DAMPYR
Kao i ostali Bonellijevi junaci iz novijeg doba, i Dampyr je moderan strip, namijenjen i prilagoden suvremenoj publici i koji je, kao kvalitetno zamišljen i realiziran projekt našao svoje mjesto medu strip ljubiteljima u Italiji. Nažalost, male su šanse da se Dampyr uskoro pojavi u nas, iako je to on po svemu definitivno zaslužio!

JULIA

Kako su šanse da se ovaj serijal pojavi na našem jeziku gotovo nepostojece teško da cete imati priliku moci se pobliže upoznati sa ovom Berardijevom junakinjom, koja to ipak zaslužuje, zbog nekoliko zaista sjajnih epizoda. Zbog toga što je Berardi sjajan pisac? Ne znam. Ni ja više nisam siguran. Najbolje da se uvjerite sami…

MV

Nažalost, situacija glede stripa na našim prostorima je prilicno crna, tržište je malo i strip izdavaci su oprezni te se teško upuštaju u pothvate poput izdavanja novih, nepoznatih junaka, pa stoga Magico Vento još nije objavljen u Hrvatskoj, a nažalost, cini se da ni nece biti u skoro vrijeme, stoga je jedini nacin da se uvjerite u kvalitet ovog stripa kupovina i citanje talijanskog originala. Autor ovih redaka se mora pohvaliti kolekcijom prvih 58 brojeva koji zaista cine vrhunsko strip štivo i koje toplo preporucam svima koji sebe smatraju ljubiteljima stripa. Svi oni koji nisu u mogucnosti da dodu do tih epizoda ce se morati strpiti nadajuci se da ce domaci izdavaci prepoznati neosporan kvalitet Magico Venta. A u meduvremenu ih možete zatrpati pismima tražeci njegovo objavljivanje!!!


Bilo bi dobro kada bi ime junaka promijenio u Magicni vjetar, na listi junaka još uvijek stoji Magico Vento.



Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/09/2006 : 09:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Za te stvari bi se morali pobrinuti autori tih tekstova. Ne samo update tekstova vec i recenzija.

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/09/2006 : 10:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Marko je autor sva tri teksta.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/09/2006 : 11:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Marko je autor sva tri teksta.



Mislio sam neovisno o autoru teksta...

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 13:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kad stignem, jednom.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 26/09/2006 : 18:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:

Nažalost, situacija glede stripa na našim prostorima je prilicno crna, tržište je malo i strip izdavaci su oprezni te se teško upuštaju u pothvate poput izdavanja novih, nepoznatih junaka, pa stoga Magico Vento još nije objavljen u Hrvatskoj, a nažalost, cini se da ni nece biti u skoro vrijeme,


to se zove sam sebi skocit u usta
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 18:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa ne bas. Tekst je napisan 2002., a mi smo objavili Magicnog u 2006. Ako je 4 godine "u skoro vrijeme"....:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 26/09/2006 : 18:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
pa ja mislin da je...
ali neka, to dobro pokaziva da nije sve tako crno...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000