forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pegaz/Dan lešinara/Crveni vjetar- Novi Mr No
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 16/12/2006 : 10:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
Dajte se ljudi strpite jos dva broja,a onda krece sjajan niz epizoda koje ce vas sigurno obradovati

drale
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/12/2006 : 14:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

239. Razza selvaggia



onda bi prijevod trebao biti "divlja rasa" ili eto donekle "divlji narod", mada preferiram prvi prijevod, jer je dosljedniji.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/12/2006 : 14:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

Dajte se ljudi strpite jos dva broja,a onda krece sjajan niz epizoda koje ce vas sigurno obradovati

drale



says who?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 17/12/2006 : 21:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Evo jedno pitanje da ne otvaram novi topic.Štaje sada sa Mister No Extra.Neki dan je DeeCeey "pobrisao" prašinu sa svih topica o Mister Nou i netko mi je cak rekao da ide Mister No Extra ili sam barem ja dobi takav utisak.A kad sam išao u Hrvatsku na kiosk ona prodavacica nema pojma da li ima nešto na tome ili ne.Samo je dobila mister no broj 30 i nešto.ONDA ŠTA JE SA MISTER NO EXTRA? Izlazi ili ne? Tu mislim izlaženje Mister noa od broja jedan pa nadalje,kao recimo Mali Rendžer-od pocetka.

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/12/2006 : 21:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
izlazice knjige od prvog broja a ne extra na kioscima.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 17/12/2006 : 22:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
da hvala,baš sam sad i sam to shvatio pošto sam procitao biblioteku mister no ali sad opet iamm jedno pitanje.Kako i gde se to može nabaviti?Hoce li se te knjige prodavati na kioscima ili se može naruciti ili gdje da se to kupi,pošto sam ja iz Slovenije,kako da ja dodem do tih knjiga??

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 17/12/2006 : 22:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
kioski njet, striparnice po ex-yu, tudi po pošti
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 17/12/2006 : 22:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Ok-hvala,ipak sad više nisam toliko veseo,pošto cu trebati neku vezu u hrvatskoj da dodem do stripova.više bi volio da izlazi extra serija za kioske

Primam prijave za Originalni Italijanski Zagor broj 500-Uvoz i Distribucija!!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/12/2006 : 07:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Jucer sam procitao 2 stripa. Novog Mister No-a i novog Martija. I isti dojam - odlican zaplet, epizoda zaintrigira i onda zbrzan kraj. Mislim da zavrsetci oba stripa daju cjelini ocjenu manje.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2006 : 09:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mislim da je ok naslov za epizodu "Primitivan narod" pošto se uistinu radi o primitivnom, neciviliziranom narodu koj uopce nema kontakta s bjelcima - Yanoamama!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2007 : 10:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mister No 240:Il giorno degli avvoltoi
MNO 40 Dan lešinara

Soggetto: Luigi Mignacco
Sceneggiatura: Luigi Mignacco e Maurizio Colombo
Disegni: Orestes Suarez
Copertina: Roberto Diso

Nastavak iz prijašnje epizode...
Garimpejrosi nemilosrdnog Hausera masakriraju pleme Yanoama da bi došli u posjed zlatnih poluga. No, Leo Korda sve to fino fotografira, tako da zlocinci dolaze na ideju likvidirati sve svjedoke...



Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

ghost rider
Starting Member

7 Posts

Member since 13/03/2007

Posted - 13/03/2007 : 14:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ghost rider a Private Message
jel sljedeci 41. broj nova prica ili se ovaj dan lešinara nastavlja u iduci broj
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2007 : 14:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by ghost rider

jel sljedeci 41. broj nova prica ili se ovaj dan lešinara nastavlja u iduci broj



Gotovo s epizodom, a i sa starim Mister Noom. MOrale bi ici epizode u novom ruhu...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/03/2007 : 14:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
kažu eto slijedi jedan period boljih mr no epizoda... živi bili, pa vidjeli... šteta samo što od iduceg broja krece novi koncept naslovnica sa onim ogromnim mr no logom, ne znam cija je to "sjajna" ideja u bonelli staffu bila... nije mi jasno šta je smetalo da bude kao svih ovih godina

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2007 : 14:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

cvjetic
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/01/2007

Posted - 13/03/2007 : 14:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send cvjetic a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

kažu eto slijedi jedan period boljih mr no epizoda... živi bili, pa vidjeli... šteta samo što od iduceg broja krece novi koncept naslovnica sa onim ogromnim mr no logom, ne znam cija je to "sjajna" ideja u bonelli staffu bila... nije mi jasno šta je smetalo da bude kao svih ovih godina

"Experience is simply the name we give our mistakes"


Ni meni se ne svida ovaj novi logo...pogotovo mi nije drago što su ga stavili na Mr no biblioteku.uzima previše naslovnice
Go to Top of Page

cvjetic
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/01/2007

Posted - 13/03/2007 : 14:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cvjetic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Ti mi djeluješ nekako ... pa ne znam kako da se izrazim a da te ne uvrijedim....nacitano. Trebali bi se mi više družiti !?!
Go to Top of Page

cvjetic
Starting Member

Croatia
10 Posts

Member since 23/01/2007

Posted - 13/03/2007 : 14:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cvjetic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Nego kako da ja zaradim te deneralske zvjezdice ispod imena?
Nije valjda da moram visit dan i noc na forumu...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2007 : 15:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by cvjetic

quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Nego kako da ja zaradim te deneralske zvjezdice ispod imena?
Nije valjda da moram visit dan i noc na forumu...



Apsolutno... I dan i noc, i cijelo radno vrijeme! Isto tako, potrebno su godine boravljenja na ovom forumu...

E baš si rijetki cvjetic, malo je komada na forumu.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/03/2007 : 15:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by cvjetic

quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Nego kako da ja zaradim te deneralske zvjezdice ispod imena?
Nije valjda da moram visit dan i noc na forumu...



Apsolutno... I dan i noc, i cijelo radno vrijeme! Isto tako, potrebno su godine boravljenja na ovom forumu...

E baš si rijetki cvjetic, malo je komada na forumu.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!

Ali mogla bi pokušati šarmirati Globinja za prvu, Dada za drugu, a trecu ceš malo teže zaraditi, Markos je tvrd orah
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/03/2007 : 15:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by cvjetic

quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...


Ti mi djeluješ nekako ... pa ne znam kako da se izrazim a da te ne uvrijedim....nacitano. Trebali bi se mi više družiti !?!


to je zato jer Deecay zna tehniku brzog citanja, pa zato djeluje nacitano
ali slobodno se vi druzite sto vise, da li mogu ja ponijeti kameru na jedno to druzenje?
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 13/03/2007 : 15:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
quote:
Originally posted by cvjetic

quote:
Originally posted by DeeCay

Cisti re-branding, to ti se radi kad se želi malo osvježiti neki proizvod, malo se ošminka lijepim bojama, novom misijom i ciljevima, rukovodiocima i ceka se hoce li potražnja porasti...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Ti mi djeluješ nekako ... pa ne znam kako da se izrazim a da te ne uvrijedim....nacitano. Trebali bi se mi više družiti !?!




deeCay je zauzet
ali zato sam ja slobodan

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 13/03/2007 : 15:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Boyan.P
deeCay je zauzet
ali zato sam ja slobodan


a kakve veze ima sto je zauzet? siguran sam da nas Deecay moze izhendlati jos koji "cvjetic" kraj svjeg cvjetica
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 13/03/2007 : 15:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Boyan.P
deeCay je zauzet
ali zato sam ja slobodan


a kakve veze ima sto je zauzet? siguran sam da nas Deecay moze izhendlati jos koji "cvjetic" kraj svjeg cvjetica



da ali moze da nastrada
moze da mu taj njegov cvjetic nabije cjelu njegovu kolekciju filmova u jedno mjesto

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2007 : 15:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ko to prica o meni kad me nema?! Vidim, cim se komad pojavi, odmah muškarci na topic ko muhe na med...

TEMA nije ŽENA, mister no je u pitanju!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000