forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 UPOZORENJE - tisak Julije #2
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 27/09/2006 : 18:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
Neka me netko podsijeti, molim vas koliko ono Julia treba imati stranica, prvi broj mi nije pri ruci... Problem je naime u ovom drugom kojeg sam kupio i upravo citam, jer nakon 114. strane ponovno je otisnuta 98. i tako do kraja tako da je 114. zadnja strana u mom primjerku. A ako se ja dobro sjecam Julija ima 136 strana što znaci da mom primjerku nedostaje 20 strana, što znaci da sam upravo bacio 20 kn za strip bez kraja!!!!!! pretpostavljam da tu nije problem samo u mom primjerku vec takvih ima više, što je ogroman gaf izdavaca i potpuno neprihvatljivo za jednu firmu koja bi se htjela ozbiljno baviti strip izdavaštvom! PAZITE ŠTO KUPUJETE!!!!

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 27/09/2006 : 18:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Nije gaf izdavaca nego stamparije a to se desava gotovo pa uvijek. A takav falican strip bi ti trebali zamjeniti na kiosku gdje si ga kupio.

Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 27/09/2006 : 18:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
Bojim se da je za to sad kasno s obzirom da je od tog prošlo vec tri dana, a ne mogu nikako dokazati da sam ga baš tamo kupio...
I da se ispravim, naravno da je gaf štamparije, ali je isto tako dužnost izdavaca da zna kakav proizvod izbacuje na tržište, te da bi se ovako nešto moralo uociti kontrolom otisnutih primjeraka. Ipak tu nije rijec o jednoj pogrešnoj stranici, vec o njih 20!

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1254 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 27/09/2006 : 18:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
Pa zamijeni ga na kiosku, njima ta tri dana ne znace baš ništa. I budi sretan, da si to otkrio vec posle tri dana a ne posle tri godine. A slicne greškedogadale su se i puno skuplim i luksuznijim stripovima.

TRAŽIM BISERSTRIP ŠAMPIJONI STRIPA 11,17
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/09/2006 : 18:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

ali je isto tako dužnost izdavaca da zna kakav proizvod izbacuje na tržište, te da bi se ovako nešto moralo uociti kontrolom otisnutih primjeraka

Izdavac sigurno nije u mogucnosti pregledati svaki primjerak naklade (a osim toga sve i da moze
to znaci da ni jedan nebi bilo vise glancer), niti se to moze uociti probnom kontrolom naklade.
Ponekad da ali cesce to nije moguce jer mozes pregledati 100 komada izvucenih iz reda
i da bude sve OK ali da svejedno opet bude gresaka u nepregledanim primjercima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/09/2006 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Meni se to desilo sa Zagorom extra br.101 Vudu !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 27/09/2006 : 19:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
ma dobro, nije to toliko važno, preživjeti cu i ako ga ne uspijem zamjeniti, samo sam htio upozoriti ljude da paze, malo je frustrirajuce kad ne znaš kako prica završava

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/09/2006 : 19:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ako budeš imao ikakvih problema sa zamjenom na Tisku pošalji mail sa svojim podacima na stripovi@vangogh.hr i možeš se dogovoriti sa glavnim urednikom o nacinu na koji ce ti se najlakše i najbrže zamijeniti neispravan strip.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 27/09/2006 : 20:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Probaj na kiosku,mislim da ne bi trebao imati problema osim ako ne naletis na neku tezu kokos!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/09/2006 : 23:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
dobro si prošao
sobzirom da rijetko citam stripove kada ih kupim, vec tek kada sakupim više u nizu, dogadalo mi se da nakon godinu dana vidim tako nešto
to je normalna stvar
odi zamijeni

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/09/2006 : 02:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Neka Hello obavesti redakciju, ti im daj podatke i siguran sam da ce ti besplatno poslati drugi primerak cak i bez vracanja ovog neispravnog.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26653 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/09/2006 : 07:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
prolistaj strip kad ga kupuješ.to se meni desilo sa Blekom br.5 i otišao ga vratiti na kiosk di sam ga kupio ali od 5 komada 4 su bila isto s greškom a peti je bija ljuti kupus.na kraju sam ga zaminija na drugom kiosku,gdje sam bio u dobrim odnosima sa prodavacicom
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/09/2006 : 09:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kod mene je uvijek prelistavanje stripova, pregledavanja rubova i stanja zaljepljenosti prije nego kupim!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 28/09/2006 : 09:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
I hoce li biti išta od distribucije Julie na BH tržište? Ima li pomaka na ovom planu? Uspio sam kupiti prva dva broja (u potpuno su normalnom stanju :) i zaista je šteta ako ovi stripovi ne nadu put do BH citaoca

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/09/2006 : 13:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

prolistaj strip kad ga kupuješ.to se meni desilo sa Blekom br.5 i otišao ga vratiti na kiosk di sam ga kupio ali od 5 komada 4 su bila isto s greškom a peti je bija ljuti kupus.na kraju sam ga zaminija na drugom kiosku,gdje sam bio u dobrim odnosima sa prodavacicom



Posebno ako dobro izgleda
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/09/2006 : 22:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
inace, uvez ocajan, opet nova tiskara, 3. po redu....prijevod nizbrdo u odnosu na prvi broj.....cekam 3. i onda zbogom.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 29/09/2006 : 01:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

inace, uvez ocajan, opet nova tiskara, 3. po redu....prijevod nizbrdo u odnosu na prvi broj.....cekam 3. i onda zbogom.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ah ti perfekcionistu!
Svaki uvez je bolji od Ludensovog!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 29/09/2006 : 09:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Meni se to isto dogodilo.Moram ga zamijeniti,ako budem uspio.
I mislim da bi ovo izdavac trebao riješiti.Ne može se sada neko postavljati po principu nisam kriv ja nego tiskara.U prodaju je pušten "neispravan proizvod".
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 29/09/2006 : 11:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Od nekih 100 komada koji su stigli direktno u Dubrovnik jedan je neispravan. Svi mogu zamijeniti neispravan broj na kiosku , a ako bude problema nek se obrate uredniku na stripovi@vangogh.hr Ne znam zašto je Curunir tako nezadovoljan uvezom. Listovi su odlicno zaljepljeni, otisak je super, jedino što sam primjetio da su korice malo tvrde pa kad se saviju ostanu malo iskrivljene. Prijevod je isti kao i u prvom broju. Što se tice tiskare vec sam prije spomenuo da je dubrovacka tiskara Alfa uskocila kao pomoc dok se ne nade neka tiskara u Zagrebu jer Van Gogh nije bio zadovoljan suradnjom sa tiskarom AKD i tako sad izdanja tiska tiskara Hrastic i po mom osobnom mišljenju napravili su jako dobar posao, a i urednik je jako zadovoljan.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 29/09/2006 : 19:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Danas kupio malog rangera i od 95 str. krece 35str. pa do kraja... Ljudi ne mozete uzeti najjeftiniju tiskaru i ocekivati dobar posao. Ako je ovo dobar posao kakav bi tek bio loš posao?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26653 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2006 : 19:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
cujo sam da drugi broj julije nije istog formata kao prvi??ajmo usporedba.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 29/09/2006 : 20:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Od nekih 100 komada koji su stigli direktno u Dubrovnik jedan je neispravan. Svi mogu zamijeniti neispravan broj na kiosku , a ako bude problema nek se obrate uredniku na stripovi@vangogh.hr Ne znam zašto je Curunir tako nezadovoljan uvezom. Listovi su odlicno zaljepljeni, otisak je super, jedino što sam primjetio da su korice malo tvrde pa kad se saviju ostanu malo iskrivljene. Prijevod je isti kao i u prvom broju. Što se tice tiskare vec sam prije spomenuo da je dubrovacka tiskara Alfa uskocila kao pomoc dok se ne nade neka tiskara u Zagrebu jer Van Gogh nije bio zadovoljan suradnjom sa tiskarom AKD i tako sad izdanja tiska tiskara Hrastic i po mom osobnom mišljenju napravili su jako dobar posao, a i urednik je jako zadovoljan.



Meni je ta vaša dubrovacka tiskara imala dosad najbolji uvez!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 29/09/2006 : 21:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by hello

Od nekih 100 komada koji su stigli direktno u Dubrovnik jedan je neispravan. Svi mogu zamijeniti neispravan broj na kiosku , a ako bude problema nek se obrate uredniku na stripovi@vangogh.hr Ne znam zašto je Curunir tako nezadovoljan uvezom. Listovi su odlicno zaljepljeni, otisak je super, jedino što sam primjetio da su korice malo tvrde pa kad se saviju ostanu malo iskrivljene. Prijevod je isti kao i u prvom broju. Što se tice tiskare vec sam prije spomenuo da je dubrovacka tiskara Alfa uskocila kao pomoc dok se ne nade neka tiskara u Zagrebu jer Van Gogh nije bio zadovoljan suradnjom sa tiskarom AKD i tako sad izdanja tiska tiskara Hrastic i po mom osobnom mišljenju napravili su jako dobar posao, a i urednik je jako zadovoljan.



Meni je ta vaša dubrovacka tiskara imala dosad najbolji uvez!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!

Je, bio je dobar, ali opet i tu su nekima ispadali listovi, bio je slucaj da su bile korice MR a unutra Julia. Ljudi ne mogu shvatiti da se u tiskari dosta toga radi rucno i kad se radi na tisuce stripova, a budimo iskreni stripovi nisu tako skupi i dragocjeni da bi tiskara prekontrolirala baš svaki broj, dolazi do toga da desetak-dvadeset stripova ne bude 100 % ispravno. Koliko vam se puta desilo da kupite kompjuter i da nešto ne štima, a kompjuter košta par tisuca kuna, a strip 20. NEISPRAVAN STRIP MOŽE SVATKO BEZ IKAKVIH PROBLEMA ZAMJENITI. Znam da totalno iživcira kad citate strip i otkrijete da je neispravan i ja isto popizdim, ali zadnji put ponavljam "neispravan strip uvijek možete zamijeniti"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/09/2006 : 22:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sve ok Hello, kod pravog prodavaca uvijek možeš zamijeniti falicni strip. Nitko tebe ne krivi, blame it on tiskara!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 29/09/2006 : 22:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Sve ok Hello, kod pravog prodavaca uvijek možeš zamijeniti falicni strip. Nitko tebe ne krivi, blame it on tiskara!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Ma sve OK, upravo pijem pivo ŽIVIO!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/09/2006 : 00:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Od nekih 100 komada koji su stigli direktno u Dubrovnik jedan je neispravan. Svi mogu zamijeniti neispravan broj na kiosku , a ako bude problema nek se obrate uredniku na stripovi@vangogh.hr Ne znam zašto je Curunir tako nezadovoljan uvezom. Listovi su odlicno zaljepljeni, otisak je super, jedino što sam primjetio da su korice malo tvrde pa kad se saviju ostanu malo iskrivljene. Prijevod je isti kao i u prvom broju. Što se tice tiskare vec sam prije spomenuo da je dubrovacka tiskara Alfa uskocila kao pomoc dok se ne nade neka tiskara u Zagrebu jer Van Gogh nije bio zadovoljan suradnjom sa tiskarom AKD i tako sad izdanja tiska tiskara Hrastic i po mom osobnom mišljenju napravili su jako dobar posao, a i urednik je jako zadovoljan.



uvez tj ljepilo je jako loser, barem meni...
otisak je ocajan, razmazan na mnogo mjesta, daleko vise nego SC MV....
prijevod je losiji, vise je greska znatno...
tiskara alfa je imala one smotuljke od po 8 listova, ali odlicno ljepilo, uistinu je bila najbolja....ali opet, neki su se onda tuzili da im se odvojilo, a sad je super, no meni je obrnuto....
takodjer je jako lose ljepilo i kod novog MR, ali je otisak dobar....
je li ti sad jasnije?...ili te moram pitati za dopustenje da iznesem stanje svog primjerka?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000