forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Odkud naziv GLANCER?!?!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/10/2006 : 17:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Kad obriješ jaja(muda),uz pretpostavku da ih imaš,i uz pretpostavku da imaš što obrijat,,sljedi tretman NIVEA kremom!-Nakon tretmana kremom,kao retultat imaš jaja(muda) u glanc stanju!!-Imaš "izglancana" muda(jaja)!-Eto objašnjenja!!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/10/2006 : 20:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Kad obriješ jaja(muda),uz pretpostavku da ih imaš,i uz pretpostavku da imaš što obrijat,,sljedi tretman NIVEA kremom!-Nakon tretmana kremom,kao retultat imaš jaja(muda) u glanc stanju!!-Imaš "izglancana" muda(jaja)!-Eto objašnjenja!!


hm...sa jajima to i ne zvuci tako lose, ali sa mudima mi malo skripi ova teorija o "glancerizmu".
Kada kazem (i pomislim) : Moja "jaja"! Onda zaista mislim da su ona u glanc stanju...ali moja opaska bi se odnosila na cinjenicu da ne moze biti u glanc stanju nesto sto se haba gotovo 20-tak godina
Dalje...mislim da NIVEA krema ne bi zadovoljila sve potrebne zahteve kada bi dosao u situaciju da sa njom glancam muda.
Mislim da bi muda u ovoj fazi ipak trebalo pre svega obraditi sa smirglom 300-tkom vodenom istovremeno koristeci finu polir pastu uz obavezno kvasenje vodom(kisnicom).
Nakon toga kada se sve dovede u red...obavezo pre stavljanja na aukcije fotografisati jaja(muda. prim.aut) kako lakoverni kupci ne bi bili slucajno prevareni opisom pomenutih jaja...bolje je da se sami uvere u kvalitet robe

PS
Pa dobro brate Ratko...kada ces malo navratiti u moj kraj da popijemo po koju...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 21/10/2006 : 21:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Cuj,ako si ti svoja jaja trošio,ja sam sa svojima pažljivo i sigurno ophodio!!-Istina da godine cine svoje,ali moja su još u glanc stanju!!-Majstore,bio ja u Novom Sadu vec dva puta,ali nikada cremena.Iskreno,iduci puta cu pokušat doc petkom,pa da popijemo,ali ne po jednu,vec da zapijemo!!-Da budem iskren,baš bi mi bilo drago da se sretnemo,nakon onakve prepirke,sigurno bi imali o cemu pricat!-Pozdravljam te!
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/10/2006 : 21:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Cuj,ako si ti svoja jaja trošio,ja sam sa svojima pažljivo i sigurno ophodio!!-Istina da godine cine svoje,ali moja su još u glanc stanju!!-Majstore,bio ja u Novom Sadu vec dva puta,ali nikada cremena.Iskreno,iduci puta cu pokušat doc petkom,pa da popijemo,ali ne po jednu,vec da zapijemo!!-Da budem iskren,baš bi mi bilo drago da se sretnemo,nakon onakve prepirke,sigurno bi imali o cemu pricat!-Pozdravljam te!


aaaagrghh!!! ubicu se!!! Dva puta si bio u NS-u a nisi se javio?
Nemoj molim te da ti se to jos jednom dogodi!



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15522 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/10/2006 : 09:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Kad obriješ jaja(muda),uz pretpostavku da ih imaš,i uz pretpostavku da imaš što obrijat,,sljedi tretman NIVEA kremom!-Nakon tretmana kremom,kao retultat imaš jaja(muda) u glanc stanju!!-Imaš "izglancana" muda(jaja)!-Eto objašnjenja!!



evo to je bilo iz isustva

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15522 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/10/2006 : 09:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

Kad obriješ jaja(muda),uz pretpostavku da ih imaš,i uz pretpostavku da imaš što obrijat,,sljedi tretman NIVEA kremom!-Nakon tretmana kremom,kao retultat imaš jaja(muda) u glanc stanju!!-Imaš "izglancana" muda(jaja)!-Eto objašnjenja!!



i onda sa takvim jajima sjediš na stripovima i dobiš glancere
a ratko imaaaa punooo glancera

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/10/2006 : 10:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nije lose staviti maslinovo ulje poslije brijanja,to im daje sjaj i neodoljivu cvrstocu.

Porter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/10/2006 : 16:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Najbolje je jaja ( muda ) da ti neka riba dobro izglanca i to socnim ustima :-)))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/10/2006 : 16:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Nije lose staviti maslinovo ulje poslije brijanja,to im daje sjaj i neodoljivu cvrstocu.

Porter

najbolja je vrela svinjska mast, onda dobiju neopisiv sjaj i švrstinu !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000