forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Willer by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 12:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa ne radimo zagora, sto si tako navalio?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15525 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/10/2006 : 12:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
lincino tovarskošvicarsko-njemackohercegovacka
to se zove složenica


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 13:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 15/10/2006 : 14:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
ajde Dado otkrij!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 15:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma tko ce se otkriti, ovdje su temperature do 7-8 stupnjeva po noci, ja se radje pokrivam.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 20:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Evo sad sve kompletnije...













Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 20:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kako bi na hrbat bilo nezgodno stavljati brojeve, obzirom da ne pocimamo iz pocetka,
ni konkretnim redosljedom, odlucili smo se staviti godinu u kojoj je izadnje objavljeno.
Uzeli smo pet osnovnih boja, od kojih cemo svakoj godini pridodati jednu, uvijek istim redosljedom.
Na taj nacin kolekcionari ce ipak dobiti nesto po cemu mogu slagati svoje knjige, a opet
ako bude ikad potrebe vratiti se na neki broj u odredjenoj godini, lako se uklopi u postojecu kolekciju.
Kod brojeva koji su na prijelazu iz jedne u drugu godinu, odlucili smo se teziste staviti
na onu godinu u kojoj je objavljen vecinski dio knjige.
E sad, vasa misljenja mogu biti dakako i razlicita, no nama se svidjelo ovako...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 15/10/2006 : 20:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Odlicno izgleda
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2006 : 20:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Evo osposobio sam racunar, pa mogu da se dam na citanje i komentarisanje.
Svaka cast, ovo me je obradovalo cak malcice više nego MV u vašem izdanju.
Kod MV mi ne odgovaraju naslovnice, dok je ovde sasvim suprotno: Villine naslovnice su mi najbolje iz citavog Bonelli opusa, tako da vam je taj potez fenomenalan!
Dizajn mi je takodje odlican, jedino što bih ja stavio naslov epizode dole u uglu, i za nijansu manjim slovima, ali dobro...;-)
Zanima me samo kako ste rešili prelaze iz jedne u drugu epizodu? Bez primetnog prelaza, ili je više kao cetiri obicna stripa spojena u jednu knjigu?? Možda je i bilo ovo pitanje, ali mi se sad ne da da citam ceo topic :-((
Još jednom: pravi potez!!

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 15/10/2006 : 21:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Uuu, je*o te! Kako je ovo dobro!!!!!!!!
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 15/10/2006 : 21:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
Stvarno ne izgleda loše.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/10/2006 : 21:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Evo osposobio sam racunar, pa mogu da se dam na citanje i komentarisanje.

Zanima me samo kako ste rešili prelaze iz jedne u drugu epizodu? Bez primetnog prelaza, ili je više kao cetiri obicna stripa spojena u jednu knjigu?? Možda je i bilo ovo pitanje, ali mi se sad ne da da citam ceo topic :-((
Još jednom: pravi potez!!

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju



prijelazi gotovo neprimjetni, jasno da nije ostavljan svrsetak epizode ili debilno prepricavanje onoga sto ste procitali prije 0.24 minute:))...kao u nekim izdanjima:)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/10/2006 : 21:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by targon

Stvarno ne izgleda loše.



ovo je uvreda!


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2006 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by manhunter

Evo osposobio sam racunar, pa mogu da se dam na citanje i komentarisanje.

Zanima me samo kako ste rešili prelaze iz jedne u drugu epizodu? Bez primetnog prelaza, ili je više kao cetiri obicna stripa spojena u jednu knjigu?? Možda je i bilo ovo pitanje, ali mi se sad ne da da citam ceo topic :-((
Još jednom: pravi potez!!

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju



prijelazi gotovo neprimjetni, jasno da nije ostavljan svrsetak epizode ili debilno prepricavanje onoga sto ste procitali prije 0.24 minute:))...kao u nekim izdanjima:)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



OK, hvala. Mislio sam da ste možda "sekli" tako da se prelaz uopšte ne vidi, vec da ispadne kao jedna velika epizoda. Mada bi se tako izgubile naslovnice...

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 15/10/2006 : 22:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Odlicno,svaka cast!Ovako bi trebalo izdati martija i mister noa,the best of!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/10/2006 : 22:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Kako bi na hrbat bilo nezgodno stavljati brojeve, obzirom da ne pocimamo iz pocetka,
ni konkretnim redosljedom, odlucili smo se staviti godinu u kojoj je izadnje objavljeno.
Uzeli smo pet osnovnih boja, od kojih cemo svakoj godini pridodati jednu, uvijek istim redosljedom.
Na taj nacin kolekcionari ce ipak dobiti nesto po cemu mogu slagati svoje knjige, a opet
ako bude ikad potrebe vratiti se na neki broj u odredjenoj godini, lako se uklopi u postojecu kolekciju.
Kod brojeva koji su na prijelazu iz jedne u drugu godinu, odlucili smo se teziste staviti
na onu godinu u kojoj je objavljen vecinski dio knjige.
E sad, vasa misljenja mogu biti dakako i razlicita, no nama se svidjelo ovako...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Ja se s ovim savrseno slazem i mislim da je to odlicno rijesenje!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
manhunter moza mozes vidjeti ovdje kako odprilike izgleda uobicajeni prijelaz...
www.libellus.hr/Tex-prijelaz.gif
Melina je to sredila, i retusirala postojeci tekst, kao i ono "nastavlja se"...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2006 : 22:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
dobra ideja sa godinom na hrptu i razlicitim bojama za njih.bravo!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack

Uuu, je*o te! Kako je ovo dobro!!!!!!!!


koliko znam,tiger jack ne beštima

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
bravo za godine na hrbatu!!!!

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Kod odabira izvornih naslovnica koje idu unutra teziste smo stavili na radnju.
Ako naslovnica ima veze sa radnjom iz knjige ide unutra, ako nema ne ide.
Naravno tu mislim iskljucivo na prijelazne brojeve, kad radnja u jednom broju zavrsava
i istovremeno pocinje druga radnja.
Primjerice u prvoj knjizi imamo 3 naslovnice koje idu unutra, ali prvi dio od tridesetak
stranica nema naslovnicu (sto ne znaci da nije lijepo poslozeno) iz prostog razloga
sto naslovnica u kojoj je taj dio stripa objavljen (izv. broj 109 Masaccro!) nema veze sa
radnjom u stripu. Indijanci su na naslovnici a u nasoj prici nigdje indijanaca.
Ta naslovnica pripada radnji od predhodne epizode.
No suprotan slucaj je u drugoj knjizi. Tamo ce biti cetiri naslovnice, jer naslovnica
koja je iz izvornika (128. il veliero maledetto) jednostavno pripada radnji koju objavljujemo,
iako je samo prvih tridesetak stranica iz toga broja vezano za tu radnju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Odlicno,svaka cast!Ovako bi trebalo izdati martija i mister noa,the best of!



ja sam za!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
hmm... mozda sam komplicirano pojasnio, valjda ce netko i razumjeti...
Beh, bah, tja, mmmm... ha Curunire?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Kod odabira izvornih naslovnica koje idu unutra teziste smo stavili na radnju.

Indijanci su na naslovnici a u nasoj prici nigdje indijanaca.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


kako nema?
ajme! al' smo ih sredili!!


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/10/2006 : 22:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

hmm... mozda sam komplicirano pojasnio, valjda ce netko i razumjeti...
Beh, bah, tja, mmmm... ha Curunire?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



nisi uopce, sve jasno...kad je epizoda dio cijele price, idje, a kad nije, naslovnica ne idje, rodijace...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000