forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Willer by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 05/10/2006 : 15:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Što se tice diskusije oko cijene izdanja, obicno radije biram izmedu skupog i preskupog nego izmedu nicega i nicega.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2006 : 15:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by delphi

quote:
Originally posted by ken2

podržavam izdanje od dada, iskljucivo jer volim teksa, najvjerojatnije cu ih uzet
ako bude išlo, trebalo bi krenut ili odpocetka ili još bolje, tamo gdje je vangog stao



Najbolje bi bilo od pocetka. Ako bi bilo 8 knjiga po 4 regularna stripova bi bilo to 32 na godino(a to bi bilo nešto)


Ma pokazite vi interes za izdanje a lako cemo mi onda pricati sto i kako dalje...
Trenutno, mislim da ce veci interes biti za neobjavljenim epizodama...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2006 : 15:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

podržavam izdanje od dada




Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2006 : 15:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Tiger Jack

Što se tice diskusije oko cijene izdanja, obicno radije biram izmedu skupog i preskupog nego izmedu nicega i nicega.




Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7947 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 15:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by delphi

quote:
Originally posted by ken2

podržavam izdanje od dada, iskljucivo jer volim teksa, najvjerojatnije cu ih uzet
ako bude išlo, trebalo bi krenut ili odpocetka ili još bolje, tamo gdje je vangog stao



Najbolje bi bilo od pocetka. Ako bi bilo 8 knjiga po 4 regularna stripova bi bilo to 32 na godino(a to bi bilo nešto)


Ma pokazite vi interes za izdanje a lako cemo mi onda pricati sto i kako dalje...
Trenutno, mislim da ce veci interes biti za neobjavljenim epizodama...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


nisam mislio odmah, nego kad završite s neobjavljenima
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/10/2006 : 16:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Ma pokazite vi interes za izdanje a lako cemo mi onda pricati sto i kako dalje...
Trenutno, mislim da ce veci interes biti za neobjavljenim epizodama...




Pa probajte dogodine sa jednom knjigom,npr.ovi brojevi koje je izdao Van Gogh.
Uveren sam da bi se naslo 500 ljudi koji bi to kupili.
Ako sam mogao da prodam prvih 15 System-ovih MV zbog vaseg izdanja (koji su cak bili HC i po komad,i izasli neposredno pre Libellus-ovih) ne vidim zasto ovo ne bi islo.
Evo ja pokazujem interesovanje

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/10/2006 : 16:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Tocno. Ali izlazilo je i kod nas na kioscima pa jedva nekako uspijeva (Ludens) ili nikako (Van Gogh). Konkretno, Van Gogh je propao.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ozbiljno? Provjerana informacija?

"Svake sedmice novi link za neki strip sajtu u signature. Ove sedmice,naucite crtati: http://www.polykarbon.com/tutorials/"
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2905 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 05/10/2006 : 17:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Svakako da mi je drago da izlaze novi i još neobjavljeni stripovi pa makar i u ovakvom obliku. Iako je možda skupo za vecinu naci ce se ljudi koji ce to kupovati, a onda ce i drugi uz njih, koji ne mogu da to kupe (iz više razloga npr. novac ili nedostupnost) biti u mogucnosti na posude i procitaju.


U svakom slucaju pozdravljam potez.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 05/10/2006 : 18:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Jedva cekam ovo izdanje! Istina, najprije treba objaviti preskocene epizode, ali nakon tih treba objaviti i ostale važnije epizode (ja naprimjer nisam citao nijednu s Mefistom). Super bi bilo kad bi napravili anketu (ili se ravnali prama recenzijama), te na kraju objavili i najpopularnije epizode (najprije što je izlazilo u ZS, a kasnije i best off Sd - Crni Tigar, Carsonova prošlost...). Ako ce ici 8 knjiga godišnje, necemo dugo cekati!:) Cijena je takva kakva je! Nece biti lako kupiti 8 knjiga godišnje, ali svatko zna koliko i kad može...
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 05/10/2006 : 18:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
btw vidim da bi treca knjiga trebala biti direktan nastavak na drugu - povratak Yame! Super!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 19:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
bit ce sigurno Yamin povratak, toliko znam:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 19:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Ovih dana baš citam ZS 173/174,177/178 (original ITA TX 117/120), Letterijevu pricu iz 1970. Pa to je nevjerojatno kavo smece od prijevoda je napravljeno u tim Dnevnikovim stripovima!! Nepovezano, bezvezno, katastrofa!

I zato bravo za ovo izdanje, makar bilo skupo. Za ta i takva ZS izdanja netko ce platiti 4 x 50-60kn = više od 200kn, a ovako cemo dobiti lijepo izdanje, tvrde korice i prijevod kako Bog zapovijeda (nadam se, jel' tako, Curunir?! ) za cca. 140-150kn. Ja cu kupiti sigurno, možda ne odmah, ali sigurno hocu.



mogu ti samo reci da ce na kraju prijevod i jezik biti izvrsni, ali....i vise ne mogu.....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3487 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 05/10/2006 : 20:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Stani malo, a ona epizoda Izmedu dvije zastave, zar i nju nisu trebali obajviti!?

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 20:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
to je na moju zalost izaslo u zs, a tako bih rado to ovdje vidio jer je civil war, moja najdraza tema.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/10/2006 : 20:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Standardni format,cca 380 str.- moglo bi ispast malo kockasto,a


a kaj se ti buniš ionak ureduješ stan - evo ti postolje za nocnu lampicu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2006 : 20:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

to je na moju zalost izaslo u zs, a tako bih rado to ovdje vidio jer je civil war, moja najdraza tema.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Objavit cemo THE BEST OF epizode, samo za tebe!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 21:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Curunir

to je na moju zalost izaslo u zs, a tako bih rado to ovdje vidio jer je civil war, moja najdraza tema.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Objavit cemo THE BEST OF epizode, samo za tebe!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



moze ako dopustis predgovor o gradjanskom ratu na podrucjima koja su relevantna za texa
to bi islo GRATIS citateljima


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2006 : 21:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Sve se da dogovoriti...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2006 : 21:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Sve ce dado govoriti...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne





Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/10/2006 : 23:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Objavit cemo THE BEST OF epizode, samo za tebe!


a koje su to the best of epizode i kak si došao do njih? nemoj mi reci po nekoj talijanskoj statistici

---
http://www.paucina.com
http://www.sesvete-online.info/
http://www.infocor.hr/
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 06/10/2006 : 00:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Pozdrav ljudi!
Neznajuci kakva ce cijena ovog luksuznog stripa biti, samo cu prokomentirati da mi se osobno ne svidja ovakav nacin izdavanja stripova, ali posto ima ljudi koji ce ih kupiti i posto izdavac ima racunicu po kojem mu se isplati ulaziti u ovakav projekt, logicno je da ce takva izdanja izlaziti i ubuduce.Mozemo se mi ljutiti i gundjati, nista promijeniti necemo, pa bih ja sugerirao osobama koje se (ne)opravdano ljute jer "izdavaci" (ne) misle na opcu dobrobit strip publike tj. onih <500 koji ce izdvojiti XXX kn za vlastito (ne)zadovoljstvo.Dakle, tko voli nek izvoli, tko ne voli nek' se za SC stripove pomoli. :-)
Zivjeli!

Londo Mollari:
"There comes a time when you look into the mirror, and you realize that what you see is all that you will ever be. Then you accept it, or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/10/2006 : 06:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dado, ovo mora izaci do kraja oktobra ili ce biti belaja.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 06/10/2006 : 08:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Prodigy

Standardni format,cca 380 str.- moglo bi ispast malo kockasto,a


a kaj se ti buniš ionak ureduješ stan - evo ti postolje za nocnu lampicu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."





Steta,da je A4 format,mogao bi biti umjesto tabure-a!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7776 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/10/2006 : 15:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

to je na moju zalost izaslo u zs, a tako bih rado to ovdje vidio jer je civil war, moja najdraza tema.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



i moja . volio bih da tu pricu obuhvati jedno ovakvo izdanje.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/10/2006 : 17:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
bas radim tablicu statistika najvaznijih bitaka iz milijun izvora....mislio sam bit ce zacas a ono vec 2 mjeseca, jer su te "najvaznije" dosle vec do broja 150 a tek sam na 1863:))
kombiniram mcphearsonov odlican atlas, knjigu i net.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000