forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex Willer by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 10/10/2006 : 08:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ja se samo nadam da nece staviti onaj bijeli papir ko na Ken Parkeru >- jer na tom bijelom strip gubi - trebali bi uzeti onaj isti što >koristi Ludens.

Eh, ali roto-papir (Ludens) se zbog svojih svojstava može koristiti samo na rotaciji i velikim nakladama (preko 5000). Male naklade se rade na ofsetnom, htio ne htio.

mcn



Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15525 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2006 : 11:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
pošto izlaze ovaj mijesec jel se vec zna okvirno datum (2-3 dana više manje )

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/10/2006 : 12:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Dado katastrofa ak izdate samo preskocene epizode Texa!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/10/2006 : 12:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

pošto izlaze ovaj mijesec jel se vec zna okvirno datum (2-3 dana više manje )

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



Ne. Ako bude sve kako je planirano krajem mjeseca ili prvi tjedan u iducem mjesecu.
To su samo okvitni datumi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/10/2006 : 12:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Dado katastrofa ak izdate samo preskocene epizode Texa!


Kad zavrsimo sa preskocenim, ti reci sto ti jos treba i mi cemo izdati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/10/2006 : 12:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by risbozg

pošto izlaze ovaj mijesec jel se vec zna okvirno datum (2-3 dana više manje )

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



Ne. Ako bude sve kako je planirano krajem mjeseca ili prvi tjedan u iducem mjesecu.
To su samo okvitni datumi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Takve izjave ne prihvacam. Rekao si oktobar i ocekujem strip u oktobru inace bojkotujem Libellus stripove.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/10/2006 : 12:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma ti ces svoje ionako kupiti tek za CRS, dakle tebi je svejedno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/10/2006 : 13:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Bardho


Dado katastrofa ak izdate samo preskocene epizode Texa!


Kad zavrsimo sa preskocenim, ti reci sto ti jos treba i mi cemo izdati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ma OCU SVE sve Texove!! Od 1. broja...........................

Zanima me da li Vam tisak i prava i sve ostalo što ide uz to puno pouskupljuju ako bi uz ovih 500 HC radili još 500 SC? Da li ste uopce tako nešto probali iskalkulirati?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/10/2006 : 13:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ma ti ces svoje ionako kupiti tek za CRS, dakle tebi je svejedno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Kupicu ih prije, sada sam svake dvije sedmice poslovno u ZG i to ce trajati sve do sredine januara 2007.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 10/10/2006 : 13:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Bardho, pa to ti je vec puno puta receno: Mogli bi tiskati i 500 komada SC, ali bi ti cijena bila jeftinija za 10-20kn. Tak da bi na kraju i ti ipak kupio HC!:)
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/10/2006 : 16:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Bardho


Dado katastrofa ak izdate samo preskocene epizode Texa!


Kad zavrsimo sa preskocenim, ti reci sto ti jos treba i mi cemo izdati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ma OCU SVE sve Texove!! Od 1. broja...........................

Zanima me da li Vam tisak i prava i sve ostalo što ide uz to puno pouskupljuju ako bi uz ovih 500 HC radili još 500 SC? Da li ste uopce tako nešto probali iskalkulirati?


I ja isto!
Al prvo preskocene....njih nemam!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/10/2006 : 19:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by WALTER

Ja se samo nadam da nece staviti onaj bijeli papir ko na Ken Parkeru - jer na tom bijelom strip gubi - trebali bi uzeti onaj isti što koristi Ludens.


i meni se "regularni papir"više svida nego onaj "kvalitetniji" i skuplji bijeli,ali ce vjerovatno biti onaj kao u carobnom vjetricu.



vi ste sumanuti...po mogucnosti onaj kakav je koristio dnevnik i one paperjaste korice sto se otpuhuju...vi zbilja ludensove hc nazivate hc??
osim toga, obzirom na sjevernu koreju, trebao bi biti jos i onaj ultrasjajni debeli da izdrzi i manji nuklearni rat te izravne udare projektila male snage

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

WALTER
New Member

Slovenia
103 Posts

Member since 08/12/2002

Posted - 10/10/2006 : 22:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send WALTER a Private Message
Curunir: ako se tebi svida bijeli papir ok - meni se stripovi na bijelom papiru ne svidaju jer mi ne fukcionira crtež pošto je preveliki kontrast "crno - bijelo", zato cvrsto stojim izza toga da su stripovi na ovom papiru što ga koristi Ludens bolji i prikladniji jer ublaži taj kontrast.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/10/2006 : 22:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by WALTER

Curunir: ako se tebi svida bijeli papir ok - meni se stripovi na bijelom papiru ne svidaju jer mi ne fukcionira crtež pošto je preveliki kontrast "crno - bijelo", zato cvrsto stojim izza toga da su stripovi na ovom papiru što ga koristi Ludens bolji i prikladniji jer ublaži taj kontrast.


slažem se.
Go to Top of Page

WALTER
New Member

Slovenia
103 Posts

Member since 08/12/2002

Posted - 10/10/2006 : 22:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WALTER a Private Message
Sigurno si imao u rukama originalnog tex pa pogledaj dali Bonelli koristi bijeli papir za takve edicije. I možeš mi vjerovati da to ne zbog toga sto je taj papir jeftiniji. I nije istina da se papir te boje može koristiti samo u rotaciji - svaki offset tiskar ima paletu razlicitog papira pa mozes birati. Zato mi je jakao žao ako Libellus nastavlja sa tom praksom. Time ce sniziti vrijednost toga Texa kojeg namjevaravaju izdati i baš zbog toga ne kupujem Ken Parkera jer nema šmeka i pravog štimunga, fali atmosfera koju daje ova mat reciklažna boja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/10/2006 : 22:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni se bas svidja taj kontrast. Pogotovo na kunstdrucku, kad taj kontrast jos bolje dolazi do izrazaja.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/10/2006 : 22:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
e jebiga,sto ljudi-sto cudi.možda bi trebalo da svak sebi napravi custom izdanje.ko pica.
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 10/10/2006 : 23:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by WALTER

Sigurno si imao u rukama originalnog tex pa pogledaj dali Bonelli koristi bijeli papir za takve edicije. I možeš mi vjerovati da to ne zbog toga sto je taj papir jeftiniji. I nije istina da se papir te boje može koristiti samo u rotaciji - svaki offset tiskar ima paletu razlicitog papira pa mozes birati. Zato mi je jakao žao ako Libellus nastavlja sa tom praksom. Time ce sniziti vrijednost toga Texa kojeg namjevaravaju izdati i baš zbog toga ne kupujem Ken Parkera jer nema šmeka i pravog štimunga, fali atmosfera koju daje ova mat reciklažna boja.



istina.
Go to Top of Page

WALTER
New Member

Slovenia
103 Posts

Member since 08/12/2002

Posted - 10/10/2006 : 23:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WALTER a Private Message
Kundstruck je jako dobar ali za color - na cb - istina da to izgleda kvalitetno i fino ali i nekako prazno i hladno.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/10/2006 : 23:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
glupost mi je uopce raspravljati o tom kontrastu kad je onaj tamo papir ocajne kvalitete i vrlo kratka vijeka za jednu knjigu...ostavite ga malo na suncu ako bas zelite boju:))
i da, bonelli papir je fuj...kao i ljepilo i sve kod njih...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 10/10/2006 : 23:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
samo da ja to nabavim, baš me briga koji je papir

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 11/10/2006 : 03:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

samo da ja to nabavim, baš me briga koji je papir

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'


Bas valla, nek bude bilo koji samo nek ih bude!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 11/10/2006 : 10:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by WALTER

Sigurno si imao u rukama originalnog tex pa pogledaj dali Bonelli koristi bijeli papir za takve edicije. I možeš mi vjerovati da to ne zbog toga sto je taj papir jeftiniji. I nije istina da se papir te boje može koristiti samo u rotaciji - svaki offset tiskar ima paletu razlicitog papira pa mozes birati. Zato mi je jakao žao ako Libellus nastavlja sa tom praksom. Time ce sniziti vrijednost toga Texa kojeg namjevaravaju izdati i baš zbog toga ne kupujem Ken Parkera jer nema šmeka i pravog štimunga, fali atmosfera koju daje ova mat reciklažna boja.



Hmm pa i ne bih se složio sa ovim
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 11/10/2006 : 11:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Kome ne paše neka ih premaže maslacem i stavi u mikrovalnu dvadesetak sekundi (papir ce izdržati bez brige:)
Go to Top of Page

WALTER
New Member

Slovenia
103 Posts

Member since 08/12/2002

Posted - 11/10/2006 : 14:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send WALTER a Private Message
Dobra ideja Vega - ali možda bi se trebao sam poslužiti njom da uociš razliku u kvaliteti i tako napraviš korak naprijed

no hard feelings - just a joke

Edited by - WALTER on 11/10/2006 14:34:51
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000