forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mehanizmi rušenja strip-scene u Hrvata
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 13/10/2006 : 20:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Isto sranje,drugo pakovanje!-!Istina,do jaja!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/10/2006 : 21:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
dveribad,
nemoj citati postove koji ti zadaju problema, kako na intelektualnoj, tako i na emocionalnoj razini
nije to za bedake, decko
a za odgovarajuci tretman, najavi se u Zagortustrinu ordinaciju (pusti Veru, kao da bi ti nekakva ženska mogla pomoci) - samo, to se placa u kešu, nikakvi polovni stripovi ne zanimaju Zagortustru

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 16/10/2006 : 16:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
momak,momak,ne decko!-Žene,žene su bogom date i ja Mu se na tom daru duboko zahvaljujem!-Ak sam ja bedak jer citam,šta je onaj koji otvara ovakav topic?-Ovo je sve od tebe,pa daj nešto izvorno,nešto svoje,bez plagijata i citiranja,bez prepisivanja.Ako se ti koristiš ovakvim izricajem u diskusiji,stvarno hvale vrijedno,skidam ti kapu do poda!!Ako na ovakav nacin ispoljavaš potrebu da si prisutan,moj je stav da ti treba pomoc,dobronamjeran stav.Mislim na ljecnicku pomoc.-Istina je da svatko ima pravo iznest svoje mišljenje javno,to je normalno i ljudski,pravo slobode,ali kako svagdje,tako i ovdje postoje granice,barem granice dobrog ukusa!-Ništa ti ja ne zamjeram,mene samo interesira šta tjera ,kakve pobude,jednog covjeka kao ti, da napiše hrpu gluposti?-Jednostavno,objasni ljudima,ako vec nešto tvrdiš,predoci cinjenice,dokaži,a ovako ispada ili si idiot ili patološki lažljivac.Tvrdiš nešto što nema veze sa realnošcu,nisi tvrdnju potkrepio dokazima,što znaci da u najmanju ruku lažeš,a lažeš jer uživaš u komentarima drugih ljudi i uživaš u svojem bolesnom ego-tripu.-Ja,bedak,to citam(gledam) sa strane i u dobroj namjeri ti savjetujem da se odeš ljecit.Ako ti ovo spada u intelektualno i "emocijonalno"(kako si sam napisao),to vec postaje zabrinjavajuce i iz tog razloga sam ti ponudio pomoc,ništa više.Živio!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 16/10/2006 : 17:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
daj ne zamaraj se stvarima koje ti nisu dane
sve ti je tu, u uvodnom postu objašnjeno, i izvedeno diskurzivno, tako da tvrdnja nije nasumicna, vec slijedi tok misli
ak si vec toliko navalio, pa te toliko zagolicalo i ne da ti spavati (je, znam da je sve cega se dotaknem, maltene, bestseller), možeš mi dostaviti keš, pa ti ja napišem knjigu i sve detaljno pojasnim (je, je, sve košta, a ti to ionako znaš)

inace,
sve je to u redu, ti misliš o tekstu kako znaš i možeš, kao i bilo tko drugi,
a ja sam to naravno znao,
cim sam ga stavio na uvid cijenjenim diskutantima.
oko bilo kakve izjave, uvijek ce biti onih koji afirmiraju i onih koji negiraju,
i tako ti je to u vijeke vjekova.

i naravno,
do tudih savjeta ne držim, a tvojih najmanje,
jer mi se ne svidaš,
ne spadaš u te granice dobrog ukusa koje sam spominješ.

eto,
ti umjesto da uživaš dok tu plešem na žici (zabadava),
sekiraš se razlozima koji ti nisu poznati, nit ce ti biti,
a život ide, vrijeme curi,
nemoj biti tak stisnut, opusti se,
uzmi žensku, vodi ju na ples i svijet je opet mlad.

lijep pozdrav

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 16/10/2006 : 17:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by JohnDrake

Baš si našao film u kojem je buducnost stripova jeziva:)



e svaka cast
mi smo s druge strane provalije po toj svešcici
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 16/10/2006 : 17:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

daj ne zamaraj se stvarima koje ti nisu dane
sve ti je tu, u uvodnom postu objašnjeno, i izvedeno diskurzivno, tako da tvrdnja nije nasumicna, vec slijedi tok misli
ak si vec toliko navalio, pa te toliko zagolicalo i ne da ti spavati (je, znam da je sve cega se dotaknem, maltene, bestseller), možeš mi dostaviti keš, pa ti ja napišem knjigu i sve detaljno pojasnim (je, je, sve košta, a ti to ionako znaš)

inace,
sve je to u redu, ti misliš o tekstu kako znaš i možeš, kao i bilo tko drugi,
a ja sam to naravno znao,
cim sam ga stavio na uvid cijenjenim diskutantima.
oko bilo kakve izjave, uvijek ce biti onih koji afirmiraju i onih koji negiraju,
i tako ti je to u vijeke vjekova.

i naravno,
do tudih savjeta ne držim, a tvojih najmanje,
jer mi se ne svidaš,
ne spadaš u te granice dobrog ukusa koje sam spominješ.

eto,
ti umjesto da uživaš dok tu plešem na žici (zabadava),
sekiraš se razlozima koji ti nisu poznati, nit ce ti biti,
a život ide, vrijeme curi,
nemoj biti tak stisnut, opusti se,
uzmi žensku, vodi ju na ples i svijet je opet mlad.

lijep pozdrav

Tako je govorio Zagortustra.






baš sam danas cuo tu pjesmu na radiju i sjetio se tvojih postova,
primjetio sam da voliš te paralele sa poganskim plesom oko vatre,
katharza kroz plamenu buktinju,druidi,kaledonija,ljudske žrtve,
put ka stanjima više svijesti,...

The reward for honor will not come in this life...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 16/10/2006 : 17:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
jedno mi se od dverija svida
a to je što pokušava proniknuti u tvoje motive
ja inace glede tebe nikak povezat sliku i ton
dekil hajd mi padne na pamet
al iskreno , ne bih te slal na lijecenje
sjebo bi i njih

ACO - probaj na 21 inc u nocnoj
evo ja citam ligu dentlemena i uživam
a prije sam zaziral kao i ti
jeb,ga ; ne može se sve imat
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 16/10/2006 : 20:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Osto bez rijeci!-Ako se ne varam,vec sam napomenuo da je normalno da ti se ne svidam,"peder"vjerojatno nisi?-Nije ti stalo do drugih i tudih komentara?-Pa za koji kurac postavljaš ovakve topic-e?-Covjek zdravog razuma nešto napiše da bi ukazao ili dao drugima na znanje ili procjenu ,isto.Za frazu"blago budalama,njihovo je carstvo nebesko" si sigurno cuo,a ako se ti povodiš njome,,imaš i moj blagoslov,to objašnjava tvoju samodopadnost!-Hvala ti za savjet,ako ponovno cuješ ili procitaš nešto ljepo i uhu ugodno,slobodno napiši.Ocito si ti veliki zajebant,a na kraju krajeva ovdje se i radi o hobiju,svi su ti stripovi jedna velika bezazlena zajebancija,jedan bezazleni i simpaticni hobi!-Ako si izabrao da u toj zajebanciji glumiš klauna,sigurno ceš pobrati simpatije i pljesak.I ja cu zapljeskat,ali mi se ucinilo da imaš problema,pa bih te molio da i mene shvatiš,samo sam ti htio pomoc,uputit na pravo mjesto,u ljudskoj je prirodi da covjek covjeku pomogne.Ja sam samo u ovo uvjeren,kao što si ti uvjeren da si sam sebi dovoljan.Cestitam!!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000