forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZDANJA 2006-2007
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/11/2006 : 08:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Cijena ne znam, ali su verovatno klasicne od 35 za meki i 70 za tvrdi. Vidi, potpuno sam zaboravio pitat za ove amere :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/11/2006 : 12:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
mekani grobar je bio 35
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/11/2006 : 13:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ajde pa je i Spirou izašao
uzeo sam peticu, a kada kapne neka lova cu i tricu

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/11/2006 : 15:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
mike,opet pilaš Bernarda,a?
Dakle,Pero Grobar SC i HC.
Jel ista stvar za Joe Bar??
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/11/2006 : 19:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Vec tradicionalno na CRS-u kupim sve nove Kenove, tako sam i ovaj put. Kvaliteta izdanja i dalje je na vrhunskoj razini, odlicni su mi oni tekstovi u predgovoru (npr. o Custeru, Divljem Billu...).
Go to Top of Page

DannyTrejo
Junior Member

344 Posts

Member since 20/09/2006

Posted - 26/11/2006 : 19:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DannyTrejo a Private Message
Joe Bar je 30 kuna, SC, kolor.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/11/2006 : 22:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Vau... samo nisam shvatio jel i ovaj Perica Tinovo izdanje ili je to neko drugi uradio???

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 26/11/2006 : 23:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Vau... samo nisam shvatio jel i ovaj Perica Tinovo izdanje ili je to neko drugi uradio???

Zagrebacka naklada.

________________________
You are already dead.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/11/2006 : 15:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by DannyTrejo

Joe Bar je 30 kuna, SC, kolor.


Odlicno!
I ovo nabavljam,hehe...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10204 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/11/2006 : 10:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Na CRŠ-u je tvrdi (HC) Joe Bar bio po 50 kuna.

Pohvale na uvezu, otisku, prijevod je simpatican (prilicno slobodan)!!!

Kupio sam ga, iako ga nisam baš nešto obožavao u Stripoteci i nisam zažalio ..

Preporucujem!!!

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/11/2006 : 12:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Nacuo sam na CRŠ-u, da bi Torgal trebao izaci do kraja godine i to pet albuma u jednoj knjizi; nešto slicno kao i Strip-Agentov Comanche. To me veseli, jer ce tako i cijena biti povoljnija.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/11/2006 : 12:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Nacuo sam na CRŠ-u, da bi Torgal trebao izaci do kraja godine i to pet albuma u jednoj knjizi; nešto slicno kao i Strip-Agentov Comanche. To me veseli, jer ce tako i cijena biti povoljnija.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



Ma,sve je to lijepo i krasno.
Ali što nisu poceli ispocetka kad je vec integral?!
O cijeni drugih integrala ne bih ni govorio....
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/11/2006 : 12:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
I još nešto....
Najviše mi žao što nas je Z.Naklada zajebala pa nije lansirala Gastone za CRŠ!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/11/2006 : 12:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by dcopic

Nacuo sam na CRŠ-u, da bi Torgal trebao izaci do kraja godine i to pet albuma u jednoj knjizi; nešto slicno kao i Strip-Agentov Comanche. To me veseli, jer ce tako i cijena biti povoljnija.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



Ma,sve je to lijepo i krasno.
Ali što nisu poceli ispocetka kad je vec integral?!
O cijeni drugih integrala ne bih ni govorio....



Što, pa zar ne idu od prvog broja!?!? To nisam znao!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 28/11/2006 : 12:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
svašta, pa kakav je to integral u kojemu ne idu kronološki albumi
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 28/11/2006 : 13:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by dcopic

Nacuo sam na CRŠ-u, da bi Torgal trebao izaci do kraja godine i to pet albuma u jednoj knjizi; nešto slicno kao i Strip-Agentov Comanche. To me veseli, jer ce tako i cijena biti povoljnija.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



Ma,sve je to lijepo i krasno.
Ali što nisu poceli ispocetka kad je vec integral?!
O cijeni drugih integrala ne bih ni govorio....



Što, pa zar ne idu od prvog broja!?!? To nisam znao!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Nope, prvo od 10 do 20, pa tek onda do 1 do 10, sto i nije tako lose s obzirom da je tih prvih 10 epizoda stampano svuda...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/11/2006 : 13:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ako je takav plan onda dobro. Bitno je da se vrate na pocetak, pa makar i kasnije, jer onda mi to sve ne bi imalo smisla...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bice svi.

Mada sa ovakvim tempom, mozda nasi unuci to i docekaju.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/11/2006 : 14:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Bice svi.

Mada sa ovakvim tempom, mozda nasi unuci to i docekaju.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


me ne brini...kad za 100 godina ja dodem na tvoju sahranu u NYC bice odštampano :)))
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Oces biti u stanju da preplivas, O Titanice?;-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/11/2006 : 14:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Oces biti u stanju da preplivas, O Titanice?;-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


auuuu, bice teško. Ali kako kažu : NE PREDAJ SE NIKAD OSIM KAD MORAŠ :))

Amerima je lakše, samo se bace unutra pa ih tok donese u Englesku :)
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Stripove si predao, cujem;)

Hvala.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ta predaja tvojih stripova je bila nadasve interesantna i vrutj krompir koji su chinili je skakutao od ruke do ruke da bi na kraju zavrshio na mojim nejakim pretovarenim pletjima i samo providjenje u oblichju magica i sestre te spaslo od vetj INVOICEovanog atentata.
upravo raskidam ugovor sa hitmanom....ali ga za svaki sluchaj drzim u pripravnosti u sluchaju da se ovakvi gafovi ijope ponove!
:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A?

Jel moze malo na srpskom?
:-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/11/2006 : 14:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Uostalom, sta ste vi radili po Zagrebu, vasa stvar.

Ja sam morao iz Konektikata da dovlacim police, e ne bi li onu BGD posiljku smestio negde, pa sad ti vidi MOJU muku.

A sto tebe natovarise?
Ja ne sto ne znam detalje, vec pojma nemam ni sta mi je kupljeno ni kako ni gde ni sta... prema tome, ako hoces da se svetis, sveti se onom dvome, a meni sibni stripove, ratosiljaj se te bede
PpPPPpp

Kako je lepo prati ruke.
Da promenim nik u Pontijus Pilatus Sekundus, a?
:-))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000