forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 kainovo oko
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

panasonik
New Member

105 Posts

Member since 23/09/2003

Posted - 13/10/2006 : 09:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panasonik a Private Message
Cena Bouncera je 20 evra ili ti 1.600 dinara u Srbiji(to je po danasnjem kursu 19.5 evra). Cene nasih izdanja su iste i u Srbiji i u Hrvatskoj jer More Comicsu dajemo isti rabat kao i nasoj knjizari- Omen,Alan Fordu,Darkwoodu. U poredjenju sa drugim slicnim izdanjima mislim da je cena realna ali mozda skupa za srpski standard. Za hvratski mislim da je podnosljiva. Rec je o duplom albumu na 112 strana tako da cena nije mogla da bude niza.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/10/2006 : 09:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cijena nije preskupa. To su ipak dva albuma i to od po 56 stranica.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/10/2006 : 19:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Tehnoocevi su tehnicki najbolje odradjen Sisteov HC album.




Jucer sam ih po prvi put vidio u Striparnici Buch u Ljubljani.Možda je to samo takav kontigent i da je vecina dobro odradena,ali ovi su blago receno - ocajni.Kao da ih je neko umakao u vodu,tako papir izgleda.Sigurno je greška tiskare ali tako nešto pustiti u prodaju je nedopustivo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/10/2006 : 19:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by panasonik

Bouncer br. 2 ili ti price 3,4,5 ce izaci u Maju 2007 pred Bouqovu izlozbu koja ce se odrzati u FKC u Beogradu. Sto se tice Bica 6 on ce izaci za Novu Godinu 2006/2007.To je ujedno i poslednja prica u ovom serijalu. Korrigansi ce izaci u prvoj polovini 2007 kao i Reptorsi 2. Godisnji plan je 5-7 albuma a ove godine vec je izasao Technopape 1,Bouncer prica 1 i 2, Dilan Dog Gigant 1 ( 18 oktobra u prodaji ). Uz Bic 6 kao i moguceg Inkal 3 i Ken Parker specijal 3 (Decembar 2006 ) i zavrsetak drugog serijala Hellboy Budjene Djavola to je nas maximum



Nitko i ne traži više.Ako ovo uspjete realizirati,ja prezadovoljan.Samo naprijed.

Inace,jucer sam po prvi put vidio Bouncera i malo ga prelistao.Mogu reci samo jedno - FANTASTICNO! Svaka cast Systemu,ali album odlicno izgleda i sigurno ga kupujem.Sigurno jedan od najljepših izdanja u zadnje vrijeme.Mogu samo poželjeti da ekipa iz Systema nastave u tom stilu.Kakav je sadržaj i prijevod još ne mogu reci ali nadajmo se da je i to OK.
Kad smo vec kod njega,piše da u iducoj knjizi idu 3,4,5 a onda samostalno epizoda 6.Zar nije logicnije izdati skupa 3 i 4 ,a u trecem tomu 5 i 6?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 13/10/2006 : 21:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Cijena nije preskupa. To su ipak dva albuma i to od po 56 stranica.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ne slazem se (osim sto cijena ne moze biti ni skupa ni preskupa). pojedinacni je takav album u hr 75, pa zajedno nikako ne smije biti 150. par stranica viska to ne opravdava. ali strip je odlicno napravljen, i nece mi biti prepreka. samo kazem da je preskup. podnosljiva je, panasonice, razumniji naziv

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15517 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/10/2006 : 23:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
cijena je po meni korektna
isto košta u prosjeku ko i svi ostali takvi albumi - ni više ni manje

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/10/2006 : 00:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 14/10/2006 : 00:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ne treba porediti babe i zabe...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/10/2006 : 08:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
75 kuna vise bas i nisu, a ako i jesu, onda su od 48 stranica. Ovo ima 56.
Inace, slazem se Tehnoocevi nisu bas dobri, te valovite stranice unutra su stvarno koma.
Bouncer po prvi put ima dobar HC uvez. Nisam stigao pogledati unutra sinoc, kako je otisnut.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/10/2006 : 09:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Curunir

no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ne treba porediti babe i zabe...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

Ma daj molim te, hoceš reci da Tex ne valja, svaki western strip je zakon, utuvi to sebi u glavu!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 20/10/2006 : 15:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ovo je ODLICNO
obavezno procitati ( pogotovo oni koji obožavaju western, s naglaskom na talijanske westerne )
koja prica, koji likovi
u pocetku je svaka druga strana jedan veliki paf u glavu ( ovaj brat, onaj brat... )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 20/10/2006 : 16:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Curunir

no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ne treba porediti babe i zabe...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

Ma daj molim te, hoceš reci da Tex ne valja, svaki western strip je zakon, utuvi to sebi u glavu!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




hm, malisa, aj da cujem neke argumente po cemu je svaki western strip, kako ti kazes, zakon?

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/10/2006 : 18:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Curunir

no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ne treba porediti babe i zabe...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

Ma daj molim te, hoceš reci da Tex ne valja, svaki western strip je zakon, utuvi to sebi u glavu!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




hm, malisa, aj da cujem neke argumente po cemu je svaki western strip, kako ti kazes, zakon?

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



a da ti, klinac, shvatis da navodna nadkvaliteta ovoga stripa nad texom ne utjece nimalo na konacnu cijenu?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/10/2006 : 18:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

75 kuna vise bas i nisu, a ako i jesu, onda su od 48 stranica. Ovo ima 56.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy




je, uistinu znacajna razlika za popizdit...
puno brate muljanja sa svih strana...
ali jos jednom, strip izvrstan, i vrijedi love, samo je skup, a zao mi je sto ti to nisi u stanju uvidjeti iz odredjenih razloga...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 20/10/2006 : 19:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Curunir

no way. texone u boji 175 kn na 230 str...
trosak izrade u jednoj korici manji je od dvije, pa je 150 puno.
al ti bi kupio da ti stavi i 300...blago izdavacima s takvim musterijama:-ppp


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ne treba porediti babe i zabe...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

Ma daj molim te, hoceš reci da Tex ne valja, svaki western strip je zakon, utuvi to sebi u glavu!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




hm, malisa, aj da cujem neke argumente po cemu je svaki western strip, kako ti kazes, zakon?

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



a da ti, klinac, shvatis da navodna nadkvaliteta ovoga stripa nad texom ne utjece nimalo na konacnu cijenu?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



A da ti i malo zelis mozak da angazujes zapitao bi se kao prvo za koji strip su skuplja prava??? Za Texa ili Bouncera i sve bi ti odmah bilo jasno....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 20/10/2006 : 19:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
a da mi kažete tko od vas troje je sve to procitao?
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 20/10/2006 : 22:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
A da ti i malo zelis mozak da angazujes zapitao bi se kao prvo za koji strip su skuplja prava??? Za Texa ili Bouncera i sve bi ti odmah bilo jasno....


zaboli me kurac za vašu raspravu, ali zar je ovo argument

za koji su film sada skuplja prava za prikazivati na televiziji Pirati s Kariba 2 ili Kum ?
zar su Pirati bolji od Kuma zbog toga ?
Meni nisu

sa stripom je to zasigurno drugacija, ali argument za bolje da je nešto što je skuplje zasigurno ne stoji
sigurno su i skuplja prava za Da Vincijev kod, nego za Hladnokrvno umorstvo, ali meni je umorstvo 1000000 puta bolje

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000