forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MM-giganti 3 i 4
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

risbozg
Advanced Member



Croatia
15523 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/10/2006 : 15:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
MM Giganti - u pripremi su brojevi 3 i 4
Ocekivani datum objave: 10/2006

jel budu izdani ovaj mijesec ili ?

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/10/2006 : 15:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 11/10/2006 : 15:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Dajte to u malo vecem tirazu.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2816 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/10/2006 : 16:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
A Klara 3,4 tek sledece godine? Pitam posto sam procitao 1. album koji je stvarno odlican..

Jack the Black.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 09:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...



No, mislite li vi to lansirati na Crš ili prije, pocetkom 11. mjeseca?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/10/2006 : 10:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...



No, mislite li vi to lansirati na Crš ili prije, pocetkom 11. mjeseca?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Pa napisao je da ce izaci pocetkom iduceg mjeseca.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 11:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sejo svašta se piše, no nije li bilo receno da se spremaju giganti za CRŠ? Promo cijena i tako to, ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/10/2006 : 11:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Sejo svašta se piše, no nije li bilo receno da se spremaju giganti za CRŠ? Promo cijena i tako to, ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Bilo je receno da ce izaci u 10. mjesecu no to nije moguce zbog kašnjenja materijala pa ce izaci u 11. mjesecu.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 12/10/2006 : 12:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
A CRŠ je u 12. mjesecu. 10, 11, 12, izbaci uljeza, DeeCay!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 13:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

A CRŠ je u 12. mjesecu. 10, 11, 12, izbaci uljeza, DeeCay!



Opet jedna tvrdnja koju cete možda osporavati... Nije li krajem 11. mjeseca CRŠ?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2006 : 16:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Sejo svašta se piše, no nije li bilo receno da se spremaju giganti za CRŠ? Promo cijena i tako to, ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Molim citirati moj post gdje sam to rekao...
Mozda se spominjalo da ce biti govoti do CRSa.
CRS je ove godine krajem jedanaestog mjeseca... sto se na zalost ne moze vidjeti na sluzbenoj stranici.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2006 : 16:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Dajte to u malo vecem tirazu.


Zasto? Ti bi kupio 100 komada?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2006 : 16:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mike

A Klara 3,4 tek sledece godine? Pitam posto sam procitao 1. album koji je stvarno odlican..

Jack the Black.


Tek iduce godine, da...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/10/2006 : 16:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...



No, mislite li vi to lansirati na Crš ili prije, pocetkom 11. mjeseca?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Cim izadje iz tiska...
Pocetak iduceg mjeseca je u planu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 17:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sve si rekao Dado... Osim, bude li kakve promo cijene?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 12/10/2006 : 17:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Dado

U planu je tako, samo zbog kanjenja nekih materijala bojim se da bi to tek moglo pocetkom
iduceg mjeseca biti gotovo... Ostajemo na vezi, pa vam javimo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Dajte to u malo vecem tirazu.


Zasto? Ti bi kupio 100 komada?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Za pocetak cu samo po jedan.Veci tiraz cisto da im ne izadje cena na 200kn za godinu dana.
Nego kad bolje razmislim....Rezervisi ti meni tih 100 komada.Ja cu to na aukcije za pet do sest godina
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/10/2006 : 12:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Sve si rekao Dado... Osim, bude li kakve promo cijene?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Cijena od 115 kuna za takvo izdanje u tom tirazu je vec sama po sebi vise nego promotivna...
Znam da to za kupca moze zvucati bezveze, ali vjeruj mi govorim to s razlogom.
Nesto vise od toga u ovom trenutku ne mogu niti reci...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15523 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/10/2006 : 12:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
samo požurite sa mm-om
to su mi uz nn-a oblizeki :-))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/10/2006 : 09:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay

Sve si rekao Dado... Osim, bude li kakve promo cijene?


Cijena od 115 kuna za takvo izdanje u tom tirazu je vec sama po sebi vise nego promotivna...
Znam da to za kupca moze zvucati bezveze, ali vjeruj mi govorim to s razlogom.
Nesto vise od toga u ovom trenutku ne mogu niti reci...



Otkad je svijeta i vijeka, prodavaci su htjeli za što višu cifru prodati, a kupci proci sa što manjom cijenom. Razumljivo, dakako Napomenimo i cinjenicu da je na CRŠ-u koštao 100cuna.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/10/2006 : 09:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
S prvim djelom se slazem, mada bih naglasio da mi bas i nismo neki trgovci.
Da jesmo vec bi pocetna cijena bila znatno drukcija.
Primjerice prodavali bi po 175 kuna a sa popustom spustili na 130 kuna i svi bi bili sretni
jer je popust cak 45 kuna...
S drugim dijelom se takodje slazem, nepobitna cinjenica, koja opet sama po sebi ne znaci
da treba postati praksa za svaki broj...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/10/2006 : 09:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa da, samo recite da se giganti prodaju po cijeni od 45% popusta i svi ce biti sretni što su dobili 45% jeftinije (mada nece znati originalnu cijenu). I get the picture dado..., ne moraš se pravdati.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/10/2006 : 10:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nema pravdanja, samo cinjenice...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 20/10/2006 : 02:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
Listah neki dan MM Gigant br. 1! Spominje se specijalac MM&Nathan Never. Je su li izašla dva takva ili samo jedan? Može li mi netko u kratko objasniti što se to tocno dogodi s onom "rukom"? (pretpostavljam da to nikad nece izaci kod nas...)

Zapalit cu pol vugrada,

da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/10/2006 : 02:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Lose pretpostavljas;)

Upravo ces citati za dvadesetak dana u Zarobljeniku buducnosti. Necu da ti kvarim dozivljaj;)

Postoji jos jedan MM&NN timap, daleko bolji od ovoga, Tajna baze Drugde. I to je to.
Uzgred, zar se Orlijeva ruka ne pominje u drugom gigantu?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/10/2006 : 09:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by chkuna

Listah neki dan MM Gigant br. 1! Spominje se specijalac MM&Nathan Never. Je su li izašla dva takva ili samo jedan? Može li mi netko u kratko objasniti što se to tocno dogodi s onom "rukom"? (pretpostavljam da to nikad nece izaci kod nas...)



Ajd budi vrijedan pa procitaj senkinu recenziju za gigant #1, pa topice koji se ticu giganta 1 i 2 i naci ceš brdo informacija uz tu ruku...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Edited by - DeeCay on 20/10/2006 10:39:50
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/10/2006 : 09:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Lose pretpostavljas;)

Upravo ces citati za dvadesetak dana u Zarobljeniku buducnosti. Necu da ti kvarim dozivljaj;)

Postoji jos jedan MM&NN timap, daleko bolji od ovoga, Tajna baze Drugde. I to je to.
Uzgred, zar se Orlijeva ruka ne pominje u drugom gigantu?



Majko mila senko, pa u dvojci Orloff gubi ruku! Šteka ti freak element?

Tu ruku ce pokupiti mislim baza Drugdje ako se ne varam...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000