forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Aaron : Bojan Kovacevic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/10/2006 : 19:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Bio mi je Jovo neki dan i razveselio me kao i obicno. Došao je po svoje stare stripove na koje sam se pošteno nasmijao,a donio mi je 3 eye candyja. U pitanju su bili Storm br.2 u raskupusanom Strip Artu bez korica koji sam procitao s najvecim uživanjem jer ga naprosto obožavam. Živim za dan kada ce netko uzeti svih 22 epizode pa ih prevesti i izdati. Donio mi je Heavy metal sci-fi special užasnog prijevoda gdje sam procitao drugu epizodu Keepers of the Maser i još par lijepo nacrtanih stripova u boji (Princeza iz snova i strip Sharky gdje je Tor žena ogromnih atributa ). I na kraju slabo spominjani Aaron Bojana Kovacevica u izdanju system comicsa. Pošto opcijom search nisam otkrio skoro ništa o ovom stripu osim par negodovanja, ajde da kažem koju (sa 5 godina kašnjenja). Na prvo listanje, oci ispadaju od prekrasnog crteža u boji. Ja baš volim prekrasan crtež u boji, a vi? Radnja je smještena u toliko nam vec poznati postapokalipticni period rodne grude naše. Postojbina Mad Maxa, Snake Pliskina i Terminatora - dvojica se cak i pojavljuju u drugim ulogama. Aaron na pocetku popuši i biva ponižen u borbi vitezova na motorima, gubi djevojku, ali se nekako izvuce. Krece na put osvete i baš kada prica pocne neizbježno vuci logicnom kraju gdje on pronade curu, razbije gadove i odjaše u sunset, desi se neko metafizicko putovanje gdje glavni junak umre pa ga vrate. On otkrije da su mu glavu nasadili na robotsko tijelo i na kraju ode u buducnost u društvu robota koji je svoju glavu nasadio na njegovo tijelo. Djevojka je negdje usput umrla, ali nije važno, ionako je, jelte, bila bolesna. Ja baš i nisam nešto izbirljiv, ali ne mogu se oteti dojmu da je scenario mogao biti malko bolji. No, tko sam ja da kritikujem umjetnost... Da li ste citali Aarona, kakvi su vaši utisci?

What we do in life, echoes for eternity...

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/10/2006 : 20:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Da nije Blaga Templa, Aaron bi verovatno bio nešto najgore što je izašlo na ovim prostorima u poslednje vreme.

Super je što Kovacevic zan da radi ilustracije, ali veze nema sa pisanjem price, a ni sa naracijom.

Blagi užas, drugim recima.

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/10/2006 : 22:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Hehe, a bas na salonu stripa ga Dusman kupio ja mu reko nesto u fazon da batali taj trash, a on ga ipak na kraju kupi... Hehe, nisam citao ali jednostavno, po naslovu sam bio ubedjen da nicemu ne valja...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/10/2006 : 22:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Hehe, a bas na salonu stripa ga Dusman kupio ja mu reko nesto u fazon da batali taj trash, a on ga ipak na kraju kupi... Hehe, nisam citao ali jednostavno, po naslovu sam bio ubedjen da nicemu ne valja...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''


kako si moga po naslovu znat da ne valja??
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/10/2006 : 23:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
pa junak ima strasno glupo ime... Aaron... pfffff....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/10/2006 : 10:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Prica stvarno nije nešto, a mogla je biti dobra, ime ja baš glupo. Srecom tiraž, je bio samo 500 primjeraka pa je to malo ljudi citalo. Mene je privukao crtež, to mi je dovoljno za uživanje...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/10/2006 : 11:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Hehe, a bas na salonu stripa ga Dusman kupio ja mu reko nesto u fazon da batali taj trash, a on ga ipak na kraju kupi... Hehe, nisam citao ali jednostavno, po naslovu sam bio ubedjen da nicemu ne valja...

Pa, rekoh sebi: "Ako Duh misli da je trash, to moze biti samo dobro".
Nisam jos stigao da procitam. Bice... za par godina.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/10/2006 : 11:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Pa, rekoh sebi: "Ako Duh misli da je trash, to moze biti samo dobro".


Uobicajeno više nego validan argument, ali eto - ovo je bio izuzetak koji potvrduje pravilo.

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000