forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stariji broji ws noviji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

david31
Starting Member

2 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 12/10/2006 : 15:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send david31 a Private Message
Pozdrav svima.

Prvi put sam na ovom forumu. Kako vidim, vas je mnogo obožavatelja stripova. Ponešto tih sam precitao i ja, i najviše mi se svida Zagor, a dobri su mi i Mister No i Dylan Dog. A zanima me nešto drugo. Koliko sam ponekad razgovarao sa starijim kolegima, svi mi udružno kažu, da su stariji stripovi (izpred 20 god. i više) bili puno bolji od novijih. Ja nisam nikad imao prilike, da to provjerim, a kako vidim, poneki izmedu vas imate kod sebe starije primjerke i zato gotovo možete potrditi dali ovi upravu, što tvrde o boljima starijim primjerkima.

Hvala svima.

David iz SLO.

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/10/2006 : 15:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Absolutno ne.

"Svake sedmice novi link za neki strip sajtu u signature. Ove sedmice,naucite crtati: http://www.polykarbon.com/tutorials/"
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 12/10/2006 : 15:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
Lepota je u ocima posmatraca...

www.negotin-cafe.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 15:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
U kojem smislu bolji - jaci materijal, bolji papir, ljepše boje, jace ljepilo ili radnja, likovi, situacije?

Najljepše mi je svakako bilo citati Zagora kad sam bio barem desetak godina mladi...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/10/2006 : 16:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Absolutno ne.

"Svake sedmice novi link za neki strip sajtu u signature. Ove sedmice,naucite crtati: http://www.polykarbon.com/tutorials/"

Ne kaže li se apsolutno, jer dolazi do jednacenja glasova po zvucnosti, b, koji je zvucni, prelazi u svoj bezvucni parnjak p, jer je i glas ispred njega bezvucni ( s u ovom slucaju ).

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/10/2006 : 17:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
jasa, baš si extra

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

david31
Starting Member

2 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 12/10/2006 : 17:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send david31 a Private Message
U glaunom se je govorilo o boljim i zanimljivim prigodama. I ja se s tome baš ne slažem. Izmedu današnjih stripova nade se naravno i neka štorija, koja nije baš nadahnuta, a sigurno su takve ponekad pojavljale i u starijim vremenima.... Samo pogadam.


DeeCay wrote:
>> U kojem smislu bolji - jaci materijal, bolji papir, ljepše boje, jace ljepilo ili radnja, likovi, situacije?

Najljepše mi je svakako bilo citati Zagora kad sam bio barem desetak godina mladi... <<


S time mi kažeš, da sam po duši još djecak; mladic? Hehe, pa možda ponekad i jesam. Realne godine i još mnogo prebrzo me hvataju. Blagor Zagoru i ostalima junacima, koji nikad ne stariju. :-)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/10/2006 : 18:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Baš citam Zagora redom i prve epizode su bile loše, onda dolazi dugo zlatno doba, a kažu ljudi da su ove nove epizode dosta dobre. Što se tice Dylana i Mr.No-a, oni su bili i ostali kvalitetni. Inace, više volim novije stripove (mislim na vrijeme izdavanja) - reprinti su mi ljepše uradeni nego oni stari ZS i LMS. Imam 31 godinu, citam sve što mi padne pod ruke, ali Zagor mi je bio bolji prije 20 godina. Pomalo mi je naivan, ali ipak još uvijek uživam u citanju...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
875 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 29/10/2006 : 14:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Pa stariji stripovi su,za mene,nostalgija...secaš se,kad si bio mlad,bez briga...bla,bla,...pa kad malo ostariš tražiš nešto malo konkretnijeg...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 29/10/2006 : 15:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Ne kaže li se apsolutno, jer dolazi do jednacenja glasova po zvucnosti, b, koji je zvucni, prelazi u svoj bezvucni parnjak p, jer je i glas ispred njega bezvucni ( s u ovom slucaju ).


kako gdje
na kutiji filma apsolutnih sto piše absolutnih sto, pa pretpostavljam da srbi kažu absolutnih. Ne znam, neka se javi neki jaci lingvist
kod nas je apsolutnih

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/10/2006 : 15:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Pise se apsolutno ali ja nisam ni primjetio gresku pisao sam na holandskom :-)!

"Svake sedmice novi link za neki strip sajtu u signature. Ove sedmice,Mike's own personal soapbox: http://www.mikewieringo.com/html/Blog.htm"
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/10/2006 : 20:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Ne kaže li se apsolutno, jer dolazi do jednacenja glasova po zvucnosti, b, koji je zvucni, prelazi u svoj bezvucni parnjak p, jer je i glas ispred njega bezvucni ( s u ovom slucaju ).


kako gdje
na kutiji filma apsolutnih sto piše absolutnih sto, pa pretpostavljam da srbi kažu absolutnih. Ne znam, neka se javi neki jaci lingvist
kod nas je apsolutnih

if you only knew the power of the dark side

I kod nas je apsolutno!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/10/2006 : 20:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
apsolutno moj si broj..::-)))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000