forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Životinjska abeceda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 20/11/2006 : 12:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Od danas u prodaji i u strip knjižari Libellus.
Evo i web stranice na kojoj možete vidjeti i prikaz dijela knjige (malo lošije kvalitete) kao i sva prodajna mjesta na kojima se može nabaviti ova knjiga. I nije skupa.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr

Može li mi netko reci ima li problema sa ucitavanjem moje stranice

www.izdavanje-knjiga-dani.hr

jer mi se netko požalio da mu piše poruka server not found.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 21/11/2006 : 09:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Kod mene ta stranica radi, btw, sve pohvale za ovo izdanje.
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 22/11/2006 : 17:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
Radi bez ikakvih problema!

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/11/2006 : 20:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Hvala svima na pohvalama! Možete slobodno i koju konstruktivnu kritiku, nisam baš osjetljiv i ne bih se naljutio, osim ako....
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 22/11/2006 : 23:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
I u Sloveniji postoji životinjska abeceda za djecu i autorica je Lijana Praprotnik Zupancic alias Lila Prap (crta i piše) ali je možda za još mladu djecu nego tvoja! Baš mi se svidaju pjesme! :-)))

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 22/11/2006 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
Tvoje valjda!

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/11/2006 : 12:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Oceš reci da voliš njegove lasagne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 23/11/2006 : 14:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
I never met lasagna I didn't like!

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 23/11/2006 : 19:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Samorog

I u Sloveniji postoji životinjska abeceda za djecu i autorica je Lijana Praprotnik Zupancic alias Lila Prap (crta i piše) ali je možda za još mladu djecu nego tvoja! Baš mi se svidaju pjesme! :-)))

I love lasagna! :)

I u Hrvatskoj ima još jedna životinjska abeceda, a autor je Ivanka Borovac, ali ipak je potpuno razlicita od moje, nedavno sam je prelistao. A vidim da se prodaje po cijeni od 38,00 kn, dok je moja 39,00 kn ali zato moja ima duplo više stranica. Mogao bih dobiti možda i pohvalu od Stinkyja, ako nije opet u kazni
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 23/11/2006 : 22:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
Svaka cast! Meni se baš svida! Samo nastavi tako...

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 28/11/2006 : 11:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Je li netko možda procitao ili prelistao Životinjsku abecedu, što vam se cini kakva je kvaliteta tiska, cijena i ostalo?

Edited by - hello on 04/12/2006 11:24:26
Go to Top of Page

Samorog
Starting Member



52 Posts

Member since 13/11/2006

Posted - 05/12/2006 : 12:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Samorog a Private Message
Još nije bilo prilike a kada bude javit cu ti.

I love lasagna! :)
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/12/2006 : 19:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Za sve koji još ne znaju u strip knjižari Libellus može se kupiti moja knjiga Životinjska abeceda po povoljnoj cijeni od 145,00 kn, šalim se cijena je 39,00 kn, a na stranici www.izdavanje-knjiga-dani.hr možete vidjeti prvih 12 pjesama zajedno s ilustracijama.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 21/12/2006 : 14:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ovo vam jednostavno moram pokazat, ovo je link za novinski clanak da vidite kakvih sve ima novinara, a napisao sam i moj komentar na ovaj clanak.

http://feral.mediaturtle.com/look/weekly1/article.tpl?IdLanguage=7&IdPublication=1&NrArticle=15096&NrIssue=1112&NrSection=1

Ovo je nevjerovatno!!!
Ovakav tekst može smisliti samo bolestan um. Mene je ovo moram priznati šokiralo, ovako pokvareno analizirati djecje pjesme. Pjesmu fazan kritizira na nacin da se ja rugam djeci koja bi nešto htjela napraviti ali im ne ide od ruke pa ih ja stigmatiziram nadimkom "raketa" A pjesma govori o fazanu koji je bio lijep i hvalio se ljepotom svojih krila ali to mu nije bilo dovoljno jer je htjeo da baš svi vide njegova krila i razlog zbog kojeg se on popeo na planinu i brže sletio nego letio je upravo njegova hvalisavost i bio je prizemljen. Dakle poruka nije da ako nam nešto ne ide od ruke da odustanemo vec da nije potrebno biti bahat.
Pjesma lav je okarakterizirala kao da lav ide na dijetu da bude vitak i ono kao namecem djeci standarde da budu vitki ko manekeni i manekeneke, a u biti je poruka da lavu nije bilo dovoljno to što je najjaci i glavna faca vec je htjeo i da bude najljepši i od dijete je tako oslabio da je izgubio sve. Htjeo je i ovce i novce, a na kraju ostao bez icega, zvuci poznato?
Rodenje impale karakterizira kao roditeljsku brutalnost, umjesto nježnosti porodaja!!!!! Pa je li ona ikad vidjela kako se tele koti, a pjesma upravo govori o ljepoti života.
Lovac upuca jelena, u stvarnom životu ljudi umiru i to je sastavni dio života, a u pjesmi nema iživljavanja i necega slicnog.
Osa - zatim ubode, a onda ode - i njoj je ovo nasilje, a ose to rade, bodu, mene su ubole barem desetak puta, da li bi djeca možda trebala milovati osu.
Pa malo macizma, cure su vrištale kad su ugledale pauka, vecina curica se boji pauka, ali to je ocito macizam, a u pjesmi uopce ne piše da se djecaci nicega ne boje kako je ona napisala.
I za kraj komentar da sam i od raka napravio mediteranskog terorista, a u pjesmi piše PAZI OŠTAR RAK. Pjesma u biti ima poruku za djecu da tamo gdje postoji neka zabrana da je ozbiljno shvate i da ne idu tamo. PAZI MINE! i sl.
ali to ocito ona ne shvaca.
Jedina pjesma koja je agresivna je završetak Crvi, to je stavljeno da bude smješna jer isfrustrirani vlasnik na kraju kaže ma zgazit cu ih kao crve, a inspiracija mi je bio Gargamel.

A naravno da nisu spomenute poucne poruke iz drugih pjesama:
-antilopa- treba biti marljiv, vrijedan i borac (ne doslovno vec ljudski)
-cincile - tko se to samo drzno od cincila praviti krzno da bi se neka dama šetala sama po putu u krznenom kaputu
-dabar-kad zubi su u kvaru/uvijek je potrebno otici zubaru
-kit - o važnosti prijateljstva
-slonovi -spašavaju životinje i onda ide stih:
životinje sve za njih su iste, ne prave razliku izmedu lava i gliste. Mesojedi, biljojedi, mravojedi, za njih svatko isto vrijedi.
-zebra- poruka je da je nekad dobro biti razlicit, ne moraju svi nosit istu robu, slušat istu glazbu i sl.

I na kraju odakle ovakvoj osobi moral da napiše ovakve gadosti za ove zabavne i poucne pjesmice (za koje mi je preko -bez pretjerivanja 100 ljudi reklo da su odlicne, odobrilo ih nekoliko pedagoga u vrticima a djeca su ih fenomenalno prihvatila) dok je na naslovnici novog Ferala za koji ONA PIŠE kip na kojem je vješanjem obješen pokojni dr. Franjo Tudman. Zamislite djecu koja pitaju roditelje- tko je taj ciko i tko ga je objesio i zašto?

MA KOJI SU TO LICEMJERI, GADE ISTINSKE VRIJEDNOSTI, A NAMECU SVOJE BOLESNE FANTAZIJE.

Edited by - hello on 12/01/2007 23:05:13
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/01/2007 : 01:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
To ti je Feral majstore, poznati su po svojim oštrosarkasticnim tekstovima...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Lopov
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 13/01/2007 : 10:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Lopov's Homepage  Send Lopov a Private Message
ne uzbuduj se previše, feral je bio i ostao samo loš toalet papir..




Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/01/2007 : 11:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
mrzim recenzije
ne volim pljuvati po tudem radu, zato komentiram iskljucivo filmove koji su mi vrlo dobri, a ostale ostavljam drugima da sami prosude ( rijetko ce se od mene cuti loša kritika )

drugo, glupo je vaditi stih po stih i odvojeno ih analizirati, te pola pjesme, te samo završetak...

što se uzbudješ, istoj publici nisu namjenjeni Feral i tvoj rad

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 13/01/2007 : 13:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
tekst je u feralu stvarno nedotupavan...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 14/01/2007 : 19:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Cak razmišljam i o tužbi, ima li možda netko od vas da se razumje malo u te stvari?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/01/2007 : 19:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
vidiš da se ova novinarka preziva govedic .ocito je progoni prezime

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
Go to Top of Page

popovic
Starting Member

51 Posts

Member since 24/12/2006

Posted - 15/01/2007 : 03:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send popovic a Private Message
quote:
Originally posted by hello


I za kraj komentar da sam i od raka napravio mediteranskog terorista,


Ne mogu da verujem,kakav komentar...ma,pusti je,sta te briga za misljenje nje jedne,kad ti je toliko ljudi pohvalilo pesme...Uvek ce biti ljudi koji ce okarakterisati tvoj rad kao manje dobar ili los,ali to ne treba da ti bude bitno,vazno je da ima puno onih koji ga hvale...A ja sam vec rekla koliko je lakse za minut ispljuvati nesto,nego napraviti to delo...Sta da se radi,uvek treba pre nego sto se nesto ocrni,razmisliti koliko je neko ulozio truda i rada u to...
Ne se nerviras,okreni se dobrim kritikama,a lose pogledaj prosto da bi radio na svom usavrsavanju i ni za sta drugo...

zivi i pusti druge da zive!!! :))))
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/01/2007 : 08:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Cak razmišljam i o tužbi, ima li možda netko od vas da se razumje malo u te stvari?



Ma daj, kroz jedno uho unutra, drugo van... Nisi ni prvi ni zadnji koji je tako reagirao na Feral. Bivši predsjednik i svi ostali politicari bi ih vec odavno morali istužiti do bola. A da su te stavili na naslovnicu sa svinjskim ušima, ko jednom bivšeg predsjednik ili nekog slicnog?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 15/01/2007 : 09:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by hello

Cak razmišljam i o tužbi, ima li možda netko od vas da se razumje malo u te stvari?



Ma daj, kroz jedno uho unutra, drugo van... Nisi ni prvi ni zadnji koji je tako reagirao na Feral. Bivši predsjednik i svi ostali politicari bi ih vec odavno morali istužiti do bola. A da su te stavili na naslovnicu sa svinjskim ušima, ko jednom bivšeg predsjednik ili nekog slicnog?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?

Znam da su popušili masu tužbi. Mislim da su na to svjesno i išli, popuše 50000 kn zbog nekog naslova ili slike ali im on zato donese veliki publicitet.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 15/01/2007 : 09:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
razmišljaj u kontekstu da ce i tebi ovo donijeti publicitet... evo ja sam htio da skinem taj PDF ali nešto ne ide iz Firefoxa, možda probam kasnije u iexploreru...
a nekako ne vidim da bi baš išli kontra tebe da ti podigneš tužbu protiv njih. i književna kritika ne može biti predmet tužbi, može samo neko licno vrijedanje pa da tražiš naknadu za duševnu bol, ili, naravno, fizicki napad...

Imamo prostor, imamo domenu, samo nam trebaju vaši radovi: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://tinyurl.com/y93gym ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 15/01/2007 : 09:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Zar to i tebi nije neka reklama, pogotovo za knjigu za djecu koja sadrži i:

"Sa svoga mostica do rešetki je sišao,
rep je digao i djecu popišao."


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000