forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jeste li za Biblioteku ALMANAH?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 14/02/2007 : 19:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Po racunici da se ljudi apsolutno zgrazaju od 39 kuna po epizodi Julie od Van Gogha...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/02/2007 : 19:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Redom, dakle od prve Dnevnikove. Libellus nema namjeru priskakat epizode. A ni ne vidim razloga za priskakanje. Kad se dode do epizoda SD one ce bit vec poprilicno stare na tržištu. A ni danas ih nema baš previše u dobrom stanju.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2007 : 19:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

uhhh,no sad znam...
al 60 kunica za broj...puno bemu patka!
hmmmm,to sumnjam da cu si moc priuštit u kolekciji
a onda budu samo one do SDa...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Nece ici po jedna epizoda (98 stranica), vec jedna citava prica u jednoj knjizi. Znaci bice i knjiga od 320 stranica..A ako Ken košta xx kuna za 98 stranica ovo ce verovatno koštati xxx kuna po knjizi. Ali isplati se, veruj mi!

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/02/2007 : 20:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by darkraver

uhhh,no sad znam...
al 60 kunica za broj...puno bemu patka!
hmmmm,to sumnjam da cu si moc priuštit u kolekciji
a onda budu samo one do SDa...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Nece ici po jedna epizoda (98 stranica), vec jedna citava prica u jednoj knjizi. Znaci bice i knjiga od 320 stranica..A ako Ken košta xx kuna za 98 stranica ovo ce verovatno koštati xxx kuna po knjizi. Ali isplati se, veruj mi!

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."




ma znam ja da se isplati,jebga...al financije su druga stvar...

a onda opet ima epizoda samo po 96strana,a neke su dvodijelne,neke trodijelne,...

znaci,neke knjige bi trebale bit sam 96 strana,a neke,ak su epizode u 4 dijela recimo,po 384 stranica...

hmmm,mislim si ak su giganti od 240 str,u vecem formatu, po 115-120kn,onda ovi od 380 str, na manjem formatu, nebi trebali neg negdje istu cijenu imat,ipak je u njima manje materijala utrošenog neg u gigante...

ma eto baš me cijene zanimaju,a na libellusovoj stranici nisam nigdje cijene navedene primjetio za izašla izdanja...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2007 : 20:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver


ma znam ja da se isplati,jebga...al financije su druga stvar...

a onda opet ima epizoda samo po 96strana,a neke su dvodijelne,neke trodijelne,...

znaci,neke knjige bi trebale bit sam 96 strana,a neke,ak su epizode u 4 dijela recimo,po 384 stranica...

hmmm,mislim si ak su giganti od 240 str,u vecem formatu, po 115-120kn,onda ovi od 380 str, na manjem formatu, nebi trebali neg negdje istu cijenu imat,ipak je u njima manje materijala utrošenog neg u gigante...

ma eto baš me cijene zanimaju,a na libellusovoj stranici nisam nigdje cijene navedene primjetio za izašla izdanja...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Ja mislim da ce cene biti približne ovima iz biblioteke Tex.
Ja jedva cekam da izadju, evo vec sam poceo da štedim ;-)

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/02/2007 : 20:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hehe, pa nema epizoda na 384 strana, jang ne pali ljude:-)

Dakle, Marti se krece u rasponu od 98 strana (a takvij je ponajmanje), pa do 224 (a i one su vise nego retke). Dakle, uglavnom ce format biti izmedju ove dve granice, pa vi racunajte koliko cete para morati da izdvojite po knjizi.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 14/02/2007 : 21:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver
ma znam ja da se isplati,jebga...al financije su druga stvar...
a onda opet ima epizoda samo po 96strana,a neke su dvodijelne,neke trodijelne,...
znaci,neke knjige bi trebale bit sam 96 strana,a neke,ak su epizode u 4 dijela recimo,po 384 stranica...


Ne. Niti jedna knjiga nece imati 96 strana. Ako prica bude bila kratka, znaci npr. 96 strana, biti ce 2 price u knjizi.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/02/2007 : 21:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Jok. Kada price od 64 strane doju na red, idu u jednoj kjnizi.

Prvi slucaj je u III knjizi Operacija arka/Prokleto pleme (2*64 = 128 strana), a drugi u XIV knizi Susreti bliske vrste/Zlocin (96+64=160 strana). Bice jos par izuzetaka kasnije, ali to je to.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/02/2007 : 21:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Hehe, pa nema epizoda na 384 strana, jang ne pali ljude:-)

Dakle, Marti se krece u rasponu od 98 strana (a takvij je ponajmanje), pa do 224 (a i one su vise nego retke). Dakle, uglavnom ce format biti izmedju ove dve granice, pa vi racunajte koliko cete para morati da izdvojite po knjizi.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


ne palim ih ja...nisam ni pomenuo 384 stranica
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/02/2007 : 22:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by darkraver


ma znam ja da se isplati,jebga...al financije su druga stvar...

a onda opet ima epizoda samo po 96strana,a neke su dvodijelne,neke trodijelne,...

znaci,neke knjige bi trebale bit sam 96 strana,a neke,ak su epizode u 4 dijela recimo,po 384 stranica...

hmmm,mislim si ak su giganti od 240 str,u vecem formatu, po 115-120kn,onda ovi od 380 str, na manjem formatu, nebi trebali neg negdje istu cijenu imat,ipak je u njima manje materijala utrošenog neg u gigante...

ma eto baš me cijene zanimaju,a na libellusovoj stranici nisam nigdje cijene navedene primjetio za izašla izdanja...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Ja mislim da ce cene biti približne ovima iz biblioteke Tex.
Ja jedva cekam da izadju, evo vec sam poceo da štedim ;-)

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."







e da...kolko Tex biblioteka,jedna knjiga košta?
mislim neznam jer to ne kupujem,al to bi bil dobar orijentir...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 14/02/2007 : 22:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
tex na ex-150 kn
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/02/2007 : 22:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
osobno ocekujem prosjecnu cjenu oko 10 evra
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 14/02/2007 : 22:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
ja bi dao - za 50 kn-mislim...ono...znate..
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/02/2007 : 23:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by ismolc34

tex na ex-150 kn


Tko je bio ne CRŠ-u, mogao je Texove knjige kupiti za 135kn. Za nadati se je da bi i na MAFEST-u mogle biti slicne cijene.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/02/2007 : 05:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by ismolc34

tex na ex-150 kn


Tko je bio ne CRŠ-u, mogao je Texove knjige kupiti za 135kn. Za nadati se je da bi i na MAFEST-u mogle biti slicne cijene.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


I prošle godine su na MAFEST-u bile promotivne cijene.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 15/02/2007 : 08:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by darkraver

uhhh,no sad znam...
al 60 kunica za broj...puno bemu patka!
hmmmm,to sumnjam da cu si moc priuštit u kolekciji
a onda budu samo one do SDa...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Nece ici po jedna epizoda (98 stranica), vec jedna citava prica u jednoj knjizi. Znaci bice i knjiga od 320 stranica..A ako Ken košta xx kuna za 98 stranica ovo ce verovatno koštati xxx kuna po knjizi. Ali isplati se, veruj mi!

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."




ma znam ja da se isplati,jebga...al financije su druga stvar...




Ma ne isplati se! Al se mora
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/02/2007 : 13:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by ismolc34

tex na ex-150 kn


Tko je bio ne CRŠ-u, mogao je Texove knjige kupiti za 135kn. Za nadati se je da bi i na MAFEST-u mogle biti slicne cijene.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'


I prošle godine su na MAFEST-u bile promotivne cijene.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood



Pa ce biti i ove godine........!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000