forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kako predstaviti strip, lesson 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Sawaar
New Member



Croatia
139 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 12/11/2006 : 21:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message
Pogledajte ovaj site i nacin na koji Les Humanoides Associes najavljuju svoj novitet, Je suis legion 2: Vlad (autori Cassaday/Nury).
http://www.humano.com/legion/
Za one koji ne znaju francuski, kliknite na Bande annonce i zatim na Jouer l'animation.

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2006 : 21:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Imao je i Marvel za CW te "trejlere" - ali ovo je drasticno bolje uradeno.

Zna neko koja je ono muzika?

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/11/2006 : 22:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Imao je i Marvel za CW te "trejlere" - ali ovo je drasticno bolje uradeno.

Zna neko koja je ono muzika?

--
"Svetog mi Haralampija!"



Ovu stvar sigurno imam negde, moram da pogledam. Vuce mi na DJ Shadow, ali opet nisam siguran.
A prezentacija je inace sasvim dobra!

svega ovoga ne bi bilo da je Dado odmah zakljucao topic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/11/2006 : 22:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Pa šta kažeš Djole, da uradimo isto za Karmu.
Narucimo od Leo Charma ziku, a meni je taman vrijeme da se bacim na Flash animacije, do sada sam ih aktivno izbjegavao jer bih baš morao da sjednem i radim i radim... Dobi stari html...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Sawaar
New Member



Croatia
139 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 12/11/2006 : 22:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Pa šta kažeš Djole, da uradimo isto za Karmu.
Narucimo od Leo Charma ziku, a meni je taman vrijeme da se bacim na Flash animacije, do sada sam ih aktivno izbjegavao jer bih baš morao da sjednem i radim i radim... Dobi stari html...




Netko je stavio ovdje primjer prijevoda iz Karme - Ralph kaže da su se on i Leslie maskirali kao Rokeri s Moravu. Da to stavite kao podlogu?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2006 : 22:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Emire, kad savladaš flash, I'm all for it. ;)

Kao podloga ide Vast: Touched - i ništa drugo. Mislim da ce se i dekara složiti pošto je pesma bila i u jednoj epizodi Angela. ;)

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2006 : 22:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
manhunter, javni ako saznaš šta je.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2006 : 23:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Emire, kad savladaš flash, I'm all for it. ;)

Kao podloga ide Vast: Touched - i ništa drugo. Mislim da ce se i dekara složiti pošto je pesma bila i u jednoj epizodi Angela. ;)



u TOM sluchaju - MOZE!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 13/11/2006 : 01:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
imam ovo na engleskom, prva knjiga se zove "I am a Legion" prica i crtez su stvarno dobri, kao i prevod samo sto su to amerikanci objavili u smesno malom formatu. francuski albumi se uvek ali uvek moraju objaviti u velikom formatu da bi bili u punom elementu.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/11/2006 : 12:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
dogovoreno, samo nece biti za CRŠ, vidjecemo za sljedecu svesku
primam odmah prijedloge šta da stavimo u animaciju imam neki koncept vec u mislima, ali razradicu pa onda šaljem

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000