forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Moguce prve fotografije sa CRŠ-a 2006
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 27/11/2006 : 20:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by Arak

Može li mi neko samo reci ciji je štand na slici CRS_2007_006 sa http://picasaweb.google.com/tbobnar/CRS2006 i gdje se mogu nabaviti oni stripovi ESSENTIAL?

od more comicsa

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/11/2006 : 22:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by jaki

Catwomen je zakon!!!


potpisujem


zakon je sestra od jednog forumaša koji nije bio na cršprava macka,nije mi jasno kako je ona tako lipa a brat navija za partizan

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/11/2006 : 22:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
nažalost u nedjelju nisam ništa fotografirao jer me nije bilo na CRŠ-u, radio sam do kasno, a mislio sam da cu biti prije gotov :-(
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 28/11/2006 : 06:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
ja sam u petak ponio kameru, pa snimio cca 40 min materijala i prebacio na komp pa ako nekoga zanima posaljem mu na DVD/CD-u snimljeno je "sluzbeno" otvaranje CRS-a, Bunkerovo potpisivanje stripova, atmosfera u predvorju, izdavaci(posebno bi istaknuo plazenje jezike i kreveljenje Dekare - ne smije se propustiti), intervju sa Kordejom

pa daj uploadaj i stavi link da skinemo, jednostavnije je nego da šalješ cd-e okolo

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/11/2006 : 09:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by wanderer
ja sam u petak ponio kameru, pa snimio cca 40 min materijala i prebacio na komp pa ako nekoga zanima posaljem mu na DVD/CD-u snimljeno je "sluzbeno" otvaranje CRS-a, Bunkerovo potpisivanje stripova, atmosfera u predvorju, izdavaci(posebno bi istaknuo plazenje jezike i kreveljenje Dekare - ne smije se propustiti), intervju sa Kordejom

pa daj uploadaj i stavi link da skinemo, jednostavnije je nego da šalješ cd-e okolo

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness


ako ima neki dobrovoljac koji bi ovo upload-ao na net da bude dostupno svima, nek mi se javi na mail...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/11/2006 : 10:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

što mu nisi puko šamar
tko je vidio šarati po stripovima :)

if you only knew the power of the dark side


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/11/2006 : 11:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

što mu nisi puko šamar
tko je vidio šarati po stripovima :)



To je onaj isti bezobraznik za kojeg si mi rekao da ti je šarao po prvom broju Alan Forda? Kakvih sve ljudi ima...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 28/11/2006 : 23:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
ako ima neki dobrovoljac koji bi ovo upload-ao na net da bude dostupno svima, nek mi se javi na mail...


koliko je teško?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/11/2006 : 08:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by wanderer
ako ima neki dobrovoljac koji bi ovo upload-ao na net da bude dostupno svima, nek mi se javi na mail...


koliko je teško?


za sada je samo prebaceno na komp pa zauzima nekih 10GB, nakon prebacivanja u divX ne bi trebalo biti vece od cca 500MB, ali naravno mogu ja napraviti i neku verziju od 50MB ili manje naustrb kvalitete
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 29/11/2006 : 11:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
za sada je samo prebaceno na komp pa zauzima nekih 10GB, nakon prebacivanja u divX ne bi trebalo biti vece od cca 500MB, ali naravno mogu ja napraviti i neku verziju od 50MB ili manje naustrb kvalitete


ništa, napravi obje verzije pa snimi na cd i nademo se negdje u gradu pa stavim ja to na web
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 29/11/2006 : 13:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by wanderer
za sada je samo prebaceno na komp pa zauzima nekih 10GB, nakon prebacivanja u divX ne bi trebalo biti vece od cca 500MB, ali naravno mogu ja napraviti i neku verziju od 50MB ili manje naustrb kvalitete


ništa, napravi obje verzije pa snimi na cd i nademo se negdje u gradu pa stavim ja to na web


OK, preko vikenda cu to napraviti, pase cujemo u pon u vezi toga
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 29/11/2006 : 17:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
To je onaj isti bezobraznik za kojeg si mi rekao da ti je šarao po prvom broju Alan Forda? Kakvih sve ljudi ima...



to je taj ?
o jebo mu ja mamu... da sam samo znao :)
skupljali bi ga žlicicom

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/11/2006 : 17:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja mu dao AF Klasik broj 1 da mi se potpiše i previše mi je savinuo koricu pa više nije glancer, vec je ocuvan za nekakvu peticu.
Ali nije važno. On je trenutno valjda jedini covjek na svijetu koji mi može "oštetiti" neki Alan Ford, a da se ne naljutim!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 29/11/2006 : 23:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
stripovi su da se citaju
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 30/11/2006 : 08:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

stripovi su da se citaju


nije istina - stripovi su da se drze na policama i da lijepo izgledaju

pa ko jos danas cita stripove
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/11/2006 : 09:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
pa ko jos danas cita stripove


a znao sam da nešto krivo radim, samo nisam znao šta
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 30/11/2006 : 09:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by wanderer
pa ko jos danas cita stripove


a znao sam da nešto krivo radim, samo nisam znao šta


drago mi je da sam te uputio na pravi put
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/11/2006 : 17:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
drago mi je da sam te uputio na pravi put


i meni da si to baš ti napravio, netko koga znam a ne netko koga neznam
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 01/12/2006 : 08:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by wanderer
drago mi je da sam te uputio na pravi put


i meni da si to baš ti napravio, netko koga znam a ne netko koga neznam


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000