forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vozdra....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rifko
Starting Member

Sweden
26 Posts

Member since 25/11/2006

Posted - 25/11/2006 : 12:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rifko a Private Message
Vozdra svima....tek sam se registrovo na forumu pa da vas pozdravim .....P:S Ne kapiram ja ovo nista u vezi stripova i djeljenja....a imam dosta junaka scananih na pc...Zagor haman sve od njega mozda mi fali par komada,Veliki Blek,Mister No,Miki,Kit Teler,Tarzan,Erotski strip,Marti misterija,Komadant Mark,Alan ford,Konan,Zlatne serije,LMS,Hrvatska izdanja Zagora,Ludens i ostali da sad ne nabrajam,,,,,,uglavnom oko 200GB stripova otprilike,,,ako je ko zainteresovan za mjenjanje preko meila ili dc-eja nek se javi na rifko7@msn.com P:S Izvinjavam se ako sam pogresio u vezi foruma i mjesta gdje sam stavio topic.....Izvinite admini.....Ako ima neki laksi nacin za mjenjanje stripovajavite mi Hvala ......Zagor je zakon....

Udri hatka socijala je zakon......

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 25/11/2006 : 19:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Sto se tiche skeniranih stripova ide varijanta DC++,Mirc...a sto se tiche papirnatih imas tamo Aukcije gore gde je i Forum, Naslovna...tamo mozes pogledati sta ljudi nude i mozes i prodavati svoje papirnate stripove...imas tamo sve detaljno objasnjeno.

Only God can judge me!
Go to Top of Page

Rifko
Starting Member

Sweden
26 Posts

Member since 25/11/2006

Posted - 26/11/2006 : 04:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rifko a Private Message
Hvala na ovome ....koji je hub na dc++ samo jos to ako moze...hvala jos jednom.....

Udri hatka socijala je zakon......
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 26/11/2006 : 13:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Pa pravo da ti kazem to ne znam, ima neki HUB, ali ti je najbolje po meni da otvoris novi topic, kao "Delim Skenirane Stripove" nesto u tom fazonu, i dogovrite se na kom HUB-u, ja recimo budem na
Veselo Srce,Top Bosna,Burekland i Speed Bosna HUB-ovima. Ajde ako imas detaljan spisak onog sto nudis javi mi na mail: "mefisto@1000.hu"
pa cemo se vec nesto dogovoriti.
Ja imam Dilan Doga, Hellsing, Angel Sanctuary i Hellblazera skeniranog, svi extra kvaliteta. Eto.

Only God can judge me!

Edited by - LeeMan on 26/11/2006 14:26:26
Go to Top of Page

Rifko
Starting Member

Sweden
26 Posts

Member since 25/11/2006

Posted - 27/11/2006 : 16:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rifko a Private Message
vazi.....

Udri hatka socijala je zakon......
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000