forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 FESTIVAL STRIPA: KRALJEVSTVO ZA ORGANIZACIJU!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 28/11/2006 : 12:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Na stranu mogucnost lijepoga druženja s kolegama, kupovinu stripova te koracanje kazalištem (jer to ionako možemo raditi bilo kada u bilo kojem teatru ili drugdje, zar ne?), ali, pobogu, što ovo bješe?!?
Ne želim reci da je ovogodišnji Festival, kao i prošli, bio loše organiziran, cisto iz razloga što ta fraza sadrži rijec ORGANIZACIJA, a koju sam uzalud, kao Blufonci "tajnu velike moci" ili Alan Ford ženu, tražio po hodnicima ZKM-a. Po komentarima prevelikog broja posjetitelja, od kojih dosta i onih koji nisu stripaši ali ih je zanimao taj kulturni dogadaj, to je moralo svakome biti jasno.
Da, usudim se to reci spreman i na rafale krivaca kako sam trebao ja organizirati, kao i ostale ocajnicke pokušaje da se ovo ipak nazove onom spomenutom rijeci na 0.
Spomenut cu samo nemogucnost ulaska u dvoranu na razgovor sa starim stripašem, a bez kretenskog komadica papira za potpise. Moja je malenkost bila unutra jer je imala papiric, no je li nekome možda palo na pamet da nisu svi došli samo da bi dobili autogram scenarista, da samo žele prisustvovati tom dogadaju?!? Prestrašno.(Sjetite se samo bahatosti gorila na ulazu prema onima koji nemaju gral, pardon, komadic 'artije!!!)
Ozvucenje, tocnost dolaska prodavaca na štandove, prikazivanje po stoti put uzastopno istoga kretenskog crtanog filma kao da je jedini na svijetu sa strip likovima , ... ostavljaju dojam cisto komercijalne svrhe CRŠ-a, a Vama, dragi ljubitelji stripa, svjedocima skrnavljenja kulturnog dogadaja, ostavljam za razmišljanje o svemu.

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/11/2006 : 12:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sjecamo se svega... No kako ispraviti stvari? Organizatori se kunu da je ovo zadnji CRŠ jer ionako rade samo uslugu izdavacima.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/11/2006 : 13:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Osnovni problem, po meni, je volonterski pristup festivalu i kronicna besparica.
Ovakav bi se festival trebao raditi profesionalno, trebao bi postojati direktor koji bi bio zaposlen i placen za to cijelu godinu i koji bi trebao osmisliti sadrzaje i aktivnosti tokom cijele godine, tako da festival bude neka kruna cijele godine.
Kako to vani ide, ne znam previse, ali evo, svjeze iskustvo: na sajmu knjiga u Frankfurtu sam upoznao direktora Comicona, festivala u Napoliju. Pazite, festival - u suradnji sa nekim tal. izdavacima, ima svoj stand na sajmu knjiga? Zasto? Da bi lakse dosao do kontakata sa autorima i potencijalnim gostima. Npr. imaju namjeru raditi izlozbu hrvatskih strip autora i ja sam mu super naletio kao netko tko ima kontakte medju autorima i tko mu moze pomoci pri organizaciji.
Sto ce biti sljedece godine, ne znam, ali svakako bi trebalo promijeniti neke stvari.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 28/11/2006 : 13:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Drago mi je da ste i vi uvidjeli te pojedinosti. Novac je bitan, no nikako presudan. Kljucan je taj "volonterski pristup" u ovim krajevima. Kada je netko volonter (trenutno sam i ja, i to ne u struci), kod nas se automatski pristupa ležerno, neobavezno. Nisam takav i pitam se zašto netko uopce radi na cemu ako nece dati sebe u to. Tužno jer kada nabavim neki strip na necemu što se zove Medunarodni festival stripa, želim s njim ponijeti i doživljaj te ugodaj mjesta gdje sam bio. Vjerujem i vi. Puno tražimo, ha?! ;)
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 28/11/2006 : 13:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
po ovome stvarno ispada da mi nema biti zašto žao što nisam mogao doci....tak i tak cu libellusova izdanja kupiti diretno u knjižari a ostala u MC-u...al ipak, šteta ak' je ispalo tako loše...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/11/2006 : 14:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

Drago mi je da ste i vi uvidjeli te pojedinosti. Novac je bitan, no nikako presudan. Kljucan je taj "volonterski pristup" u ovim krajevima. Kada je netko volonter (trenutno sam i ja, i to ne u struci), kod nas se automatski pristupa ležerno, neobavezno. Nisam takav i pitam se zašto netko uopce radi na cemu ako nece dati sebe u to. Tužno jer kada nabavim neki strip na necemu što se zove Medunarodni festival stripa, želim s njim ponijeti i doživljaj te ugodaj mjesta gdje sam bio. Vjerujem i vi. Puno tražimo, ha?! ;)



Volonterski ne znaci nužno ležerno i neobavezno, nego jednostavno nemogucnost da se posveti organizaciji festivala maksimalno vrijeme i angazman.
Ja tim ljudima jednostavno ne mogu prigovarati o ovim ili onim propustima, jer znam koliko mukotrpnog rada stoji i iza ovakvog festivala, a sav taj rad je samo stvar njihove dobre volje i entuzijazma, a i zato sto nisam siguran bih li na njihovom mjestu mogao bolje, pod istim uvjetima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/11/2006 : 18:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Pa neka se jave ti ljudi.Tko su,što su radili,tko su sponzori,koliko para,gdje su ga utrošili,itd,itd,!?-Nek pokažu racune,za ovakvo kurcevo orgariziranje festivala,pa tko je ,osim ljudi sa ovog sajta i znao za nekakav CRŠ?-Di ste culi ili procitali reklamu za ovakav dogadaj?-Pa ono u Makarskoj je cista profesionalnost za ovo,ako se ovo može i nazvat "festival stripa".Neorganizirano i amaterski odradeno.Cak bih se usudio reci,žalosno i jadno za Zagreb.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/11/2006 : 20:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
mi stripaši sami po sebi munjeni
plus ona atmosfera tamo
ima bi borat materijala
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/11/2006 : 21:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message


Izgleda da je vec neko vrijeme postalo trend pljuvati po crš-u a nadasve
po organizatorima koji su svojim dugogodišnjim radom na podrucju devete umjetnosti
ucinili vec previše ,više od bilo koga ovdije i vjerojatno zbog
svog entuzijazma,ljubavi prema stripu i rada i truda zaslužuju ovakve komentare
i pljuvacinu.
Ako se nekom crš toliko ne svida pa onda ne treba ni doc na njega.
Ili nek ga organizira il napravi novi festival.
Il nek ode u makarsku i uživa u cistoj profesionalnosti.
Il nek sjedi kuci il gleda blufonce što god da to je.

Kad se prisjetim velikih imena legendi koje su gostovale na
svim cršovima do sada
mogu samo rec
sramite se svojih komentara.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 28/11/2006 : 21:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Jedna od dobrih strana CRŠ je izmedu ostaloga i to što se stripovi tamo prodaju po nižim cijenama, tako da se kod kupnje veceg broja može ušparati i preko 100,00 kuna. To je dovoljan razlog da CRC trebaju ici dalje, a siguran sam da ce s vremenom doci i do pomaka u kvaliteti same organizacije. Možda za koju godinu jedan od sponzora bude i Ministarstvo kulture. Tu najbitniju ulogu moraju odigrati izdavaci (npr. pokloniti ministru Primorcu komplet ukoricenih Alan Fordova ili Ken Parkera - mora se malo podmazati), porazgovarati sa tim ljudima, a što ce se više održati takvih manifestacija, prije ce pasti neko takvo sponzorstvo.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/11/2006 : 21:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
moj stav je slican Markosovom u drugom njegovom postu... Potpuno razumijem i Vebrovu ljutnu...
jebi ga, Banditic neda pare. Radije baca na Dinamo iako je jasno da nema šanse da ostane u Evropi barem do pocetka CRŠ-a :))
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/11/2006 : 21:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ma veber je malo krivo shvatio
a i dosta nas nepozna cilu veliku povijest crša

no ne živi se na lovorikama
treba pojacat tu ekipu
il bandicu objasnit da 25% pucanstva zg-a cita zagora
a on zna zbrajat
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/11/2006 : 21:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

ma veber je malo krivo shvatio
a i dosta nas nepozna cilu veliku povijest crša

no ne živi se na lovorikama
treba pojacat tu ekipu
il bandicu objasnit da 25% pucanstva zg-a cita zagora
a on zna zbrajat


dakle CRŠ pred izbore
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/11/2006 : 21:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ovogodišnji crš ima i pozitivne stvari, a ne samo negativne, prostor je dobar, i ja bi potpisao da i dalje bude tamo, gosti su vrhunski i tu nema prigovora, izložba možda najslavnijeg domaceg autora i glavni gost scenarist jednog od najpopularnijih stripova na ovim prostorima,
negativnosti su se mogle izbjeci na jednostavan nacin, a to je da je razgovor s bunkerom bio u velikoj dvorani, vjerojatno bi i ona bila premala, e sad, zašto nije bilo u velikoj, to je pitanje, jesu li kljucne pare, ili je organizator procjenio da je mala dovoljna za bunkera??? i ti listici, ja sam bio tamo stalno, a nisam imao pojma da se išta dijeli, pa nisam ni bio u dvorani, i nisam ni dobio potpis, ili možda jesam, sutra cu znat, a i šta ce mi potpis kad i nisam neki fan, e pa cura je
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 28/11/2006 : 21:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message
ne bih rekao da se radi volonterski. vise mi se cini da je rijec o kaznenom radu ako uzmemo u obzir krajnje neljubazno ponasanje prodavaca koji jedini izgleda imaju korist od svega toga.ne trazim da mi se stripovi koje kupujem donose na srebrenom ovalu ali minimalna doza ljubaznosti nikog nebi ubila.izgleda da se kult arogantnih prodavaca iz more comicsa prebacio i na ostale koji su ta tri dana bili na standovima.izuzeo bih jedino Markosa koji se jedini trudio biti onakav kakav bi tebao biti svatko cije proizvode kupujemo i za po nekoliko tisuca kuna.
Go to Top of Page

Tiger Jack
Junior Member

Croatia
388 Posts

Member since 25/12/2003

Posted - 28/11/2006 : 22:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tiger Jack a Private Message
Ne znam imam li pravo, s obzirom da sam na ovogodišnjem CRŠ-u proveo samo dva sata, donositi neke dalekosežne zakljucke, ali...

Nalazim dijelove svojih razmišljanja i u postovima koji o CRŠu govore i pro i contra.
Program bi definitivno morao biti bogatiji. CRŠ nije svakog mjeseca pa da može podnijeti osrednjost u studenom, sijecnju i kolovozu...jer je u svibnju, lipnju i rujnu bio sjajan. CRŠ je jednom godišnje i trebao bi imati minimalno desetak osmišljenih "evenata", baš kao što rece Markos - biti kruna strip-godine.
Ovako, ispada da je središnji dio prodaja stripova i hvatanje autograma od eminentnih autora. Sorry, mislim da bi to trebale biti popratne pojave, a da bi "meso" festivala moralo biti nešto drugo.
Nipošto ovo nije pljuvanje po organizatorima; ne znam u kojim uvjetima ljudi rade i ocjenjujem samo konacan rezultat. A on je ipak "nedovoljno bogat" ...da se eufemisticki izrazim.
Ako su organizatori doista pravi volonteri - onda treba vjerovati da su ucinili što su mogli. Za nekog malo, za nekog puno. Dovesti Ferrija, Bunkera... bez obzira što se ne radi o celebrityjima poput Beckhama i Brada Pitta, nije malo. Ali volonterstvo rijetko daje vrhunske rezultate, pogotovo ne na duge staze. A siguran sam da Grad Zagreb financira barem pet dogadaja godišnje koji se prodaju pod "kulturom" za koje postoji puno manji interes publike od CRŠ-a.

Inace, u ta moja dva sata, obišao sam sve štandove. Na vecini nešto kupio, na ostalima barem nešto pitao, gledao... Nitko nije bio bezobrazan, bahat ili štogod slicno, tako da su moja iskustva sasvim suprotna Dinovim.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/11/2006 : 22:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Zato Marko i štanca stripove u HC da ga ne strefi srce kad
"slucajni prolaznici" listaju stripove na štandu. Ostali moraju mrko gledati jer, a ovo sad pišem bez zajebancije, kad desetak ljudi vrti strip po rukama zna cesto ostati svakojakih tragova. Meni baš i ne smeta jer ionako ih vozam u gepeku 500 km do kuce pa je svako kocenje rizik ;o) ali mislim da poneku prijeteci pogled prodavaca iz toga proizlazi. Plus, cinjenica da je prošle godine ukradena original tabla sa izložbe i to doprinosi cudnovatim pogledima ;o)

I mislim da mnoge primjedbe prema organizaciji nisu zlonamjerne vec savjetodavne. Zašto ne napisati i javno priznati da je sala bila premala. Zašto ne reci da glavnog gosta nisan ni vidija jer se zbog gužve i "redara" nije moglo ni prici. Mogla je biti još kakva obavijest GDJE je Igorova izložba. Moglo se poštivati satnicu. To nije pitanje volonterstva vec neorganiziranosti.

Stoji i cinjenica da je i ovakav festival potreban ali samo ako se iz grešaka uci. Svijetli primjer je seoba u nemjerljivo bolji prostor ali premalo je to. Pa zar netko misli da su stripofili jahali tolike kilometre da bi sad pljuvali po festivalu. E taj se vara. Iskreno, jednostavno mi je ža' što ova NAŠA manifestacija nema bolji tretman. Kad Severina prdne raznorazne televizije se natjecu tko ce o tome prije napravit dokumentarac a novine kako taj milozvuk što prije pohraniti na CD i prodavati ga na kioscima uz gomilu popratnog teksta.
Znam da organizatori nisu krivi zbog lošeg tretmana u medijima. Kriv je nedostatak budžeta. OK, ali ima i njih u tome. Ako su se prihvatili toga nek ne odustaju. Baš zbog nas koji im zvocamo. Za sebe san siguran da ne zvocam iz zlobe, naprotiv...

Unatoc svemu, podrška organizatoru/ima i hvala. Vidimo se dogodine ako ne ranije onda na CRŠ 2007.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 28/11/2006 : 22:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
pa da
nema tu bahatosti
zbunjenosti kolko oš
al bahatosti ne

kad kažem zbunjenost ne mislim samo na prodavace
naime
ošo ja do one male sa kacketomdi je bilo fordova i tražim br 10, formule za brata
a ona me blido gleda
vidim sam .. nema
al me onda druga okrene za 180 i pokaže štand preko puta di ih bilo ko pljeve
udaljenost 3 koraka
zbunjenost - neprocjenjiva

triba na plakat stavit
otvaranje u 19h
druženje fanova u 17h
tu i tu
pa da nas vidiš kak ozareni svi tugeder krecemo na " službeni dio "
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 28/11/2006 : 22:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message
nadam se da nisi jedini koji se osjecao ugodno u blizini prodavaca.meni osobno nije bilo ugodno kada su mi grupu prijatelja nakon netom potrosenih 3600 kn na razno razna izdanja na jednom standu napali zato sto je jedan od njih nehoticno srusio jedno od izdanja sa stola.na drugim standovima mi se takodjer cini da je hvala nepoznata rijec.inace moja kritika se odnosi samo na prodavace.jako respektiram trud organizatora da nam svake godine dovede neko renomirano ime sa strip scene
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 28/11/2006 : 22:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
vidio sam neke znojne prodavace tipa markos,te neke jako cudne,izrezbarene likove na štandu,upoznao dosta ljudi ,kupio kolekciju alan forda,družio se s buchom i ekipom do ranih sati,sve u svemu ok

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 28/11/2006 : 22:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
da sam ja na mjestu organizatora, uveo bih ulaznicu za crs, 50 kuna. tako da oni koji pljuju po organizaciji (koja je u danim uvjetima ove godine zaista bila dobra) barem imaju pravi razlog za plakanje.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

paraga
Starting Member

Germany
32 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/11/2006 : 23:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send paraga a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

da sam ja na mjestu organizatora, uveo bih ulaznicu za crs, 50 kuna. tako da oni koji pljuju po organizaciji (koja je u danim uvjetima ove godine zaista bila dobra) barem imaju pravi razlog za plakanje.

http://zveles.blogspot.com/

Go to Top of Page

paraga
Starting Member

Germany
32 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/11/2006 : 23:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send paraga a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

da sam ja na mjestu organizatora, uveo bih ulaznicu za crs, 50 kuna. tako da oni koji pljuju po organizaciji (koja je u danim uvjetima ove godine zaista bila dobra) barem imaju pravi razlog za plakanje.

http://zveles.blogspot.com/


zveles,svaka ti cast,tako bi bilo najbolje.
ko je imo prilike biti na convention's u francuskoj,njemackoj ili usa vidio bi kako to pici di je organizacija perfektna,ali ti imaju pare i godinu dana rade na tome.
fino je to viditi vise standova sa stripovima i 50 crtaca oko tebe.
ali negativno ima tu...4 sata cekat na crtez,ponekad dobi se samo potpis!
a ponekad samo 10 dobiu crtez a ostali nista,ko ima srecu dobi a ko ne...ko te sisa.
samo se gleda na profit.
ja sam nov na forumu ali jedno mogu reci.
rado dolazim na crs,dosad 2 puta i meni je bilo super.
atmosfera privatna,crtaci simpatik,zezanje..duzenje.
pa sta se moze kao ljubitelj stripa vise zelit.
istek da znate drugu stranu ili da vise nebude crs znali bi sta je znacilo imati organizatore koji se toliko trude.
pa onda bi mogli narikovat.
cheers!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/11/2006 : 23:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Veber!Ljepoto!--Obzirom da si se "osjetio"posranim,pardon ,oprosti,htio sam reci prozvanim,sjetio sam se da si i ti sudjelovao u organizaciji "festivala"stripa CRŠ 2006!-Mene samo interesira koliko para daje grad za ovaj velebni dogadaj(da me krivo ne shvatiš,nudim se za sponzorušu festivala).Ništa ti ne zamjeram,ali ovo je ipak Zagreb,grad u kojem živi milijuncic stanovnika,pa mi se cini da zaslužuje više.Ok,došo Bunker,a po prici ispada da ga organizatori placaju za dolazak.Koliko sam ja upucen,bilo tko od tih ljudi,ukoliko odluci negdje doci ,traži samo smještaj i dobru klopu!-Ovako ispada i vecina ljudi misli da ti ljudi traže par tisuca eura za svoj dolazak.Ako su organizatori na to dali novac,svaka cast.-Slaviša,ajde ti tako rijecit,a cinilo mi se da smo u dobrim odnosima(prijateljskim),budi covjek pa reci tko to i kako organizira?-Nemoj kontrirat,ja sam samo iznio svoje zapažanje ove godine(Makarska-Zagreb).Ako ti smatraš da je ovo za Zagreb dogadaj,kako ste ga nazvali,festival stripa,"ondah" ja,brdo moje,povlacim svoja zapažanja.-!-Nevjerojatno što funkcija napravi od covjeka,,samo "tabanici"vire iz guzice(samo ne znamo cije,pa nam to objasni)!!--I nemoj se ljutit,pile moje,ljubim oko tvoje, i celavu glavu!.Jel još stoji onaj poziv za ribolov na Zrmanji??
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 28/11/2006 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Glas razuma---Renky(super objašnjeno)!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/11/2006 : 00:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ljudi,kao sto napisah u svom jucerasnjem topic-u ,sva ova dogadjanja oko crs-a su cisti balkanski underground - koliko to sve bijase jadno i cemerno ipak je tu doza `onog neceg` zbog cega ne treba biti previse strog i laprdati sta bi bilo da je ovaj uradio ono,ja to,mi ovo itd.Treba shvatiti da se tu ,kako mi u BiH to slikovito kazemo,htjelo napraviti pitu od govana.Tvrdokornom govnojedu je to bila samo jedna u nizu,povremenim kusaocima pomalo gorka a svima ostalima jednostavno smrdljiva,ali,cujte,sto je tu je.I nekad je bolja pita od govana i nesto prezalogajit, nego krepati od gladi sanjajuci burek.

Samo mrtav indijanac je dobar indijanac...

Edited by - bagi on 29/11/2006 00:21:59
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000