forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TEX ALMANAH: Balada o Zeke Colteru/Karavana straha
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 07/12/2006 : 18:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by DannyTrejo

quote:
Originally posted by HC

Prica je dobra iako mi je crtež u prvoj prici dosta loš.







Jel se ovo odnosi na to da mi je prica dobra ili na to da je crtež loš?
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 08/12/2006 : 08:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
quote:
Originally posted by HC

Prica je dobra iako mi je crtež u prvoj prici dosta loš. Zanimljiv clanak Željka Vele. Baš me zanima tko ce napisati tekst u iducim nastavcima almanaha.

Prije par tjedana gledao sam emisiju "Idemo U Ameriku", kada je Goran Milic bio u Nevadi, izjavio je da je veliki zaljubljenik u Texa Willera, cak je ispitivao ljude da li znaju tko su Tex i Carson? Zanimljivi su bili odgovori, Carson je utemeljio Carson City

Bilo bi zgodno vidjeti i njegovu pricu u jednom od iducih almanaha.






If it keeps on raining, levee's going to break, if it keeps on raining, levee's going to break, when the levee breaks, have no place to stay...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/12/2006 : 00:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Napokon san i ja procita nešto od Bonelli klike. Naravno, nije mi ža' šta je bruška pala na Texa. Listajuc' kiosk izdanja crtež je u vecini odlican. Što se tice ovog izdanja price djeluju baš kao pauza izmedu tekstualnih priloga ( kojin obiluje orididi izdanje, ako san dobro informiran ). Jednostavne i..., ma necu se suzdržavati!!! Da se netko od nas pojavija u Bonelliju sa ovim pricama bija bi naglavacke izbacen na ulicu. Ma daj, ne lovi dabrove jer se spasija u dabrovoj nastambi. Srcedrapajuce. A petnest minuta ranije ubije indijanca bez da trepne. Ah... Ni druga prica ništa posebno. Tipicna osvetnicka. Ni srednja žalost.
No ovo je ipak strip pa mi je crtež presudan a on je zadovoljavajuci. U prvoj prici doziva onu staru atmosferu PSDZ a stari dobri De La Fuente je nenadjebiv. Super! U ovom srazu bolji od Renza ( podložno raspravi ali to je moj stav ) a vidljiva je razlika u crtežu koji dolazi iz pera crtaca naviklog na francusko-belgijsku ( Španjolsku ) produkciju, odnosno stil. Vuce na Amarga, Sandeya i ine ali mi paše.
Cak ni Villina naslovnica niji baš na njegovoj razini. Moga je onaj konj biti malo elegantniji i puška u Texovoj ruci malo veca ali...
Simpaticno razvucena i na poledinu ipak ima prolaznu ocjenu.
Velin tekst odlican, kratak, iskren i to je to. Za prepoznati se.
Dizajn izdanja bez zamjerke.

Kad ce drugi Tex almanah?

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2006 : 06:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Procitao sam obadvije price, solidne su, mada mi je prva prica malo bolja od druge, dizajn je kao i uvijek kod Libellusa odlican, fali mi Marinicev prevod kod Texa, Velin tekst je simpatican i nostalgican.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood

Edited by - SejoSexon on 18/12/2006 06:14:14
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 18/12/2006 : 08:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
Prva mi je prica ok, Calegarijev crtež malo škrt ali ajde, drugu još nisam citao, ali De La Fuente me nije oduševio ni u regularnoj seriji, tako da sumnjam da je nešto posebno, ali nikad ne reci nikad

If it keeps on raining, levee's going to break, if it keeps on raining, levee's going to break, when the levee breaks, have no place to stay...
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 18/12/2006 : 08:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
Uf, malo sam pretjerao s ovim ali

If it keeps on raining, levee's going to break, if it keeps on raining, levee's going to break, when the levee breaks, have no place to stay...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/12/2006 : 11:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Napokon san i ja procita nešto od Bonelli klike. Naravno, nije mi ža' šta je bruška pala na Texa. Listajuc' kiosk izdanja crtež je u vecini odlican. Što se tice ovog izdanja price djeluju baš kao pauza izmedu tekstualnih priloga ( kojin obiluje orididi izdanje, ako san dobro informiran ). Jednostavne i..., ma necu se suzdržavati!!! Da se netko od nas pojavija u Bonelliju sa ovim pricama bija bi naglavacke izbacen na ulicu. Ma daj, ne lovi dabrove jer se spasija u dabrovoj nastambi. Srcedrapajuce. A petnest minuta ranije ubije indijanca bez da trepne. Ah... Ni druga prica ništa posebno. Tipicna osvetnicka. Ni srednja žalost.
No ovo je ipak strip pa mi je crtež presudan a on je zadovoljavajuci. U prvoj prici doziva onu staru atmosferu PSDZ a stari dobri De La Fuente je nenadjebiv. Super! U ovom srazu bolji od Renza ( podložno raspravi ali to je moj stav ) a vidljiva je razlika u crtežu koji dolazi iz pera crtaca naviklog na francusko-belgijsku ( Španjolsku ) produkciju, odnosno stil. Vuce na Amarga, Sandeya i ine ali mi paše.
Cak ni Villina naslovnica niji baš na njegovoj razini. Moga je onaj konj biti malo elegantniji i puška u Texovoj ruci malo veca ali...
Simpaticno razvucena i na poledinu ipak ima prolaznu ocjenu.
Velin tekst odlican, kratak, iskren i to je to. Za prepoznati se.
Dizajn izdanja bez zamjerke.

Kad ce drugi Tex almanah?

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



bi li ti bila draža dabrova koliba?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3817 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 18/12/2006 : 14:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Renky

Napokon san i ja procita nešto od Bonelli klike. Naravno, nije mi ža' šta je bruška pala na Texa. Listajuc' kiosk izdanja crtež je u vecini odlican. Što se tice ovog izdanja price djeluju baš kao pauza izmedu tekstualnih priloga ( kojin obiluje orididi izdanje, ako san dobro informiran ). Jednostavne i..., ma necu se suzdržavati!!! Da se netko od nas pojavija u Bonelliju sa ovim pricama bija bi naglavacke izbacen na ulicu. Ma daj, ne lovi dabrove jer se spasija u dabrovoj nastambi. Srcedrapajuce. A petnest minuta ranije ubije indijanca bez da trepne. Ah... Ni druga prica ništa posebno. Tipicna osvetnicka. Ni srednja žalost.
No ovo je ipak strip pa mi je crtež presudan a on je zadovoljavajuci. U prvoj prici doziva onu staru atmosferu PSDZ a stari dobri De La Fuente je nenadjebiv. Super! U ovom srazu bolji od Renza ( podložno raspravi ali to je moj stav ) a vidljiva je razlika u crtežu koji dolazi iz pera crtaca naviklog na francusko-belgijsku ( Španjolsku ) produkciju, odnosno stil. Vuce na Amarga, Sandeya i ine ali mi paše.
Cak ni Villina naslovnica niji baš na njegovoj razini. Moga je onaj konj biti malo elegantniji i puška u Texovoj ruci malo veca ali...
Simpaticno razvucena i na poledinu ipak ima prolaznu ocjenu.
Velin tekst odlican, kratak, iskren i to je to. Za prepoznati se.
Dizajn izdanja bez zamjerke.

Kad ce drugi Tex almanah?

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



bi li ti bila draža dabrova koliba?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Topla dabrova kolibica sa 5 divnih koza!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/12/2006 : 16:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
bi li ti bila draža dabrova koliba?



Ma može i "Ježeva kucica" ako ce prica imati glavu i rep. Na žalost, u ovom slucaju, to ima samo spomenuti Dabar.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2006 : 17:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Da,almanh je stvarno loš.Jebemti Villu i kad je poceo crtati korice za Texa,jer sam onda odlucio skupljati ga.

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 18/12/2006 : 18:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
kad sam procito ono s dabrovima, rasplako sam se

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 19/12/2006 : 08:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Meni uopce nije loš. Prva prica je baš onako pozitivno "kenparkerovska".
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/12/2006 : 17:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
da, i meni je simpa i atmosfericna. ovi su gori pukli od travice

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 20/12/2006 : 11:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

da, i meni je simpa i atmosfericna. ovi su gori pukli od travice

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Nego, Curunir, prevodi li se što?

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2006 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Prevodi Doc Lester, Bogu hvala.......ja ispravljam...a što??...e, puno toga, znanoga i neznanog
tako da urednici i lektor vise nece morati na bolovanje i godisnji za lekturu, redakturu i prijevod iznova
drugi smjer napada vode dakako Marinic i Macan...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 20/12/2006 : 22:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Što je to neznano?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2006 : 22:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa kako da ti kazem a da ostane takvo

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2006 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Što je to neznano?


junak!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 20/12/2006 : 22:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

pa kako da ti kazem a da ostane takvo

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Npr.na mail!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2006 : 22:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

quote:
Originally posted by Curunir

pa kako da ti kazem a da ostane takvo

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Npr.na mail!



onda bi trebalo svima...budi strpljiv dok urednistvo ne objavi glas milosrda
mogu samo natuknuti da je xydrljjss ffrsaddlklkl vvccy....ma uvijek te neke smetnje, to je Dadin antinarodnooslobodilacki sifrarnik

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/12/2006 : 12:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa bilo je najavljeno Mister No (ti i Lester) i MM (Marinic i mcn) reprinti, ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7788 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/12/2006 : 20:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa bilo je najavljeno Mister No (ti i Lester) i MM (Marinic i mcn) reprinti, ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


i, koliko se sican, rekli su da ce biti još jedno novo izdanje.

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000