forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 top 10 Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3819 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 13/12/2006 : 00:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

Nevezano za redoslijed, bile bi mi to otprilike ove epizode;
Crna rijeka(nastavci se podrazumijevaju),Ljuta mržnja, Plavi davo, Sukob u suton, Crvene senke, UFO, Samoubilacki napad, Afrika,Cuvari divljine, Nairobi autostop,Blago africkog korpusa. Ali osim tih 11 prica, ima mi još puno toga valjanoga. Ja rekao.



imaš ovu temu u topicu od prije 3 miseca! neda mi se sad tražit, ali pošto visin non stop ode na forumu znan da postoji!

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 13/12/2006 : 00:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Pa ti se baš ne daš! :)
A pogledaj ponovno na TRLA BABA LAN(ocito jedan od tvojih dražih), neki se ne šale kada daju naputke nalik tvojima. :)
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3819 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 13/12/2006 : 00:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
to su pozeri! :))

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 13/12/2006 : 08:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Dvoboj na Pantanalu,to bih volio vidjeti u jednoj svesci! Koliko ce to koštati?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/12/2006 : 09:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Covjek iz svemira pod broj jedan, te prvih 30-ak epizoda plus africki serijal

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/12/2006 : 10:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ima MR NO dosta dobrih epizoda

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 11:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Africke su mi jedne od najboljih svakako. Zatim one o Jerryjevoj prošlosti u SAD-u (Sukob u suton, Pakleni plan, Leteci tigrovi), Osvetnik Taksko itd. Sigurno sam ih puno izostavio...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 13:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Uh, sad kad idem praviti popis vidim koliko tu ustvari ima super epizoda i kako mi je tesko izabrati...
Moj popis, kronoloskim redom, najbolje od najboljeg:
Posljednji kangaceiro
Prokletstvo Maja
Atlantico
Ritual Canzas
Prokleti Most
Hodnik za pakao
Plavi Ðavo
Leteci Ðavoli
Mafija ne prašta
Sukob u suton
Crvene senke
Ufo
Broj 100
Pruga ukletih
Etrurski demon
Leteci tigrovi
Pantanal
pola Africkog ciklusa...

Ustvari, u prvih 100 jedva da ima lose epizode (Užareni kotao, Kobni teret, U zemlji Morosa, Nestali avion), u drugih 100 nesto malo vise, ali i dalje, to je skup stvarno lijepih, lijepih epizoda. Bit ce to gust ponovo citati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 13/12/2006 : 13:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Gotovo da potpisujem ovaj izbor.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 13:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
E, kako me pukla nostalgija...
Onako, na prvi pogled, stvarno covjek pomisli, dajmo radimo nesto novo, dosta vise reprinta, ali opet... to je Mister No. Ja sam za njega strasno vezan. Kad sad gledam sve te naslovnice, kad sam radio ovaj popis... Koje su to legendarne price... Nekako mi se cini, da za razliku od npr. Zagora i Texa, one nisu izgubile na svjezini i aktualnosti s godinama. Npr. jedan "Posljednji kangaceiro" je meni i dan danas jako aktualan i dobar strip, 30 godina nakon izlaska, mada su mi kriteriji puno, puno stroziji. Imam talijansku kolekciju, imam LMS, imat cu i Libellus. Jedan je Mister No.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2006 : 13:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Slažem se s Markosom da je to to. Ja bih jedino izbacio "Pruga ukletih" i dodao pricu "Osvetnik Takso" ili možda "Djecak Santjago".

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 14:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ma naravno, osim te dvije, ima tu jos hrpa odlicnih prica koje npr. nisu unutra (npr. Gusari Amazona, Probodena dzungla, Prinudno ateriranje, Tovar B-52, Rongo Rongo, Janoama, Gauco Ramon, Strah na Karibima, Mjeseceve planine, Makakaraua, Seras Kobras, Surat Kan...). "Pruga ukletih" mi je lijepa zbog starog Riley-a (ako se ne varam, tako se zove) i emocija...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 14:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

E, kako me pukla nostalgija...
Onako, na prvi pogled, stvarno covjek pomisli, dajmo radimo nesto novo, dosta vise reprinta, ali opet... to je Mister No. Ja sam za njega strasno vezan. Kad sad gledam sve te naslovnice, kad sam radio ovaj popis... Koje su to legendarne price... Nekako mi se cini, da za razliku od npr. Zagora i Texa, one nisu izgubile na svjezini i aktualnosti s godinama. Npr. jedan "Posljednji kangaceiro" je meni i dan danas jako aktualan i dobar strip, 30 godina nakon izlaska, mada su mi kriteriji puno, puno stroziji. Imam talijansku kolekciju, imam LMS, imat cu i Libellus. Jedan je Mister No.



Samo što vecina ljudi kod nas nije nikad procitala Posljednji Kangaceiro u cjelosti. Fali oko 60+ stranica. Mada se Nolitta vraca temi Sertao i slobodi još nekoliko puta, al ovaj prvi mislim da je raden po nekom filmu koji se isto zove nekako slicno...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 14:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mislim da je oko 30 stranica, ne 60.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2006 : 14:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

ma naravno, osim te dvije, ima tu jos hrpa odlicnih prica koje npr. nisu unutra (npr. Gusari Amazona, Probodena dzungla, Prinudno ateriranje, Tovar B-52, Rongo Rongo, Janoama, Gauco Ramon, Strah na Karibima, Mjeseceve planine, Makakaraua, Seras Kobras, Surat Kan...). "Pruga ukletih" mi je lijepa zbog starog Riley-a (ako se ne varam, tako se zove) i emocija...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Da, a interesantno je da TOP 10 na kraju ispadne TOP 30, jer teško je izdvojiti samo neke epizode. Previše je odlicnih...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 14:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
60 stranica u orig. #3, 93 u #4 i 93 u #5, a kod nas su samo 2 cijela broja po 93 stranice. Barem mislim tako jer sam prije nekog vremena baš brojao.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2006 : 14:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Jedva cekam da procitam tu pricu u cijelosti!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/12/2006 : 14:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Evo i mog popisa, mada, kao što rece Markos, teško je izabrati, pogotovo u prvih 100 epizoda..

1. Prokletstvo Maja
2. Ritual cancas
3. Crvene senke
4. Poslednji Kangaceiro
5. Placenik
6. Leteci djavoli
7. Prokleti most
8. Surat kan
9. Leteci tigrovi
10. Dvoboj na Pantanalu
11. Bogovi okruglih glava
12. Ledena tamnica
13. Legenda o Butchu Cassidyju
14. Morte a Manaus
15. Bilo jednom u New Yorku

Ufffff, teško je odluciti se za deset najboljih, kada bih ponovo pisao listu, neka mesta bi se promenila, a možda bi upao i neki novi naslov...Ma Drake je najbolji!!
Marko, potpisujem ovo za nostalgiju!

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 13/12/2006 : 14:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Meni je jedna od najboljih Tajanstveni grad

They have money for wars, but can't feed the poor!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/12/2006 : 14:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

60 stranica u orig. #3, 93 u #4 i 93 u #5, a kod nas su samo 2 cijela broja po 93 stranice. Barem mislim tako jer sam prije nekog vremena baš brojao.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?



Original ima 255 stranica.

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2006 : 14:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DeeCay

60 stranica u orig. #3, 93 u #4 i 93 u #5, a kod nas su samo 2 cijela broja po 93 stranice. Barem mislim tako jer sam prije nekog vremena baš brojao.



Original ima 255 stranica.




Dobro... Ajd sad izbroji koliko je stranica objavljeno kod nas jer je ovih potencijalnih 255 objavljeno u 2 cijela broja LMS-a.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 14:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ond aje stvarno 60 stranica izbaceno. Strasno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/12/2006 : 14:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ond aje stvarno 60 stranica izbaceno. Strasno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ima li kakve šanse za Druunu? ili Storma?

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2006 : 14:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mene osobno to ne zanima. Mozda netko drugi od izdavaca to bude radio?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/12/2006 : 15:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa to bi ionako bilo par knjiga.u boji ala Comancha.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000